Zobacz wÄ…tek - Motocykl dla osoby drobno zbudowanej.
NAS Analytics TAG

Motocykl dla osoby drobno zbudowanej.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Motocykl dla osoby drobno zbudowanej.

Postprzez Ravo » 22/5/2012, 11:03

Witam już niedługo będę robić sobie prawko na motocykl, i już rozglądam się za jakimś fajnym motorkiem. Nie mam na myśli jakiegoś konkretnego modelu czy marki i dlatego proszę was o pomoc w dobraniu go do mnie. Może to być ścigacz lub turystyk :D Tylko jest mały problem bo ja jestem drobnej postury, mam może jakieś 175 nie więcej :p I dlatego chodzi mi o taki motocykl żeby się dobrze na nim czuć i dobrze dostawać do ziemi a nie tylko na palcach ;D
Chciał bym aby motocykl też dużo nie palił coś w granicach 6 litrów było by git.

Jeszcze mam takie jedno pytanko czy jak zrobię prawko na A w wieku 18 lat to już będę mógł jeździć motocyklami o wszystkich pojemnościach ??

Z góry dziękuje za odpowiedź ;D

Pozdrawiam,Matii
Ravo
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 8/1/2011, 08:59
Lokalizacja: Siedlce


Postprzez Kaai » 22/5/2012, 11:31

tak, kat. A to każda pojemność i moc.
175ccm jeśli chodzi o motocykle (akuratnie o sporty, jest raczej nienajgorszym wynikiem. Lepiej mieć 175cm niż 200, bo będzie wygodnie na sporcie). A jakie doświadczenie masz i kwotę na ten interes? Bo nie napisałeś. Wypełnij wzór najlepiej. Będize najłatwiej.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez Ravo » 22/5/2012, 11:35

Hmmm.... kwota bez ubrań to jakieś 7-9 tysięcy.
Od małego wożę się na skuterach, motorynkach itp ;p miałem NSR 125, MZ 250, aktualnie jeżdżę TZR, okazyjnie jeździłem większymi motorami CBR 600 i Bandit 600.
Ravo
Świeżak
 
Posty: 102
Dołączył(a): 8/1/2011, 08:59
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez the-o » 22/5/2012, 12:00

ja mam 176cm i kazdy naked czy sport jest dla mnie w sam raz (cala stopa na ziemi) . powtorze sie i powiem ze za ta kwote dostaniesz zadbana i mlodziutka klase 500. cb, gs, er5, a nawet na cbf500 by starczylo. jesli bardziej interesuje cie plastik to gs500f ale na poczatek nie polecam plastikow bo nawet mala przewrotka moze okazac sie kosztowna.
Theo
Kawasaki ER5 -> KTM LC2
Avatar użytkownika
the-o
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 6/10/2011, 05:38
Lokalizacja: Starogard Gd.



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê