Zobacz wÄ…tek - Jakiego quada do 3000 pln?
NAS Analytics TAG

Jakiego quada do 3000 pln?

Dla fanów czterokołowców
_________

Jakiego quada do 3000 pln?

Postprzez Mateusz Musielak » 19/5/2012, 22:16

Witam wszystkich, którzy odwiedzili mój temat :D

Jak w temacie, zamierzam kupić quada. Fundusz jakim dysponuje to coś w granicah od 2500 do 3000 pln. Owy sprzęt będzie użytkowany praktycznie tylko przez dwa miesiące wakacji, a po sezonie najprawdopodobniej zostanie sprzedany. Moje doświadczenie to Simson, Komar, Honda CBR 600, Burgman, kilka crossów,samochodów nie liczę. Mam nadzieję, że z takim doświadczeniem nie powinienem mieć problemów z quadem, aczkolwiek nie wiem jakiego wybrać. Mam 16 lat,180 cm wzrostu i nie chcę wyglądać jak przerośnięty dzieciak na 50. Kierowałbym się w stronę 200 i 250. Jakie quady polecacie? Ach, zapomniałbym, teren raczej leśny no i pola, nie potrzebuję homologacji.
Co proponujecie? :)

jeszcze raz napiszesz 2gi ten sam temat i dodatkowo taki durny będzie warn
Bostorn
Z jazdÄ… na motorze jest jak z kobietÄ…, tylko ciszej.
Avatar użytkownika
Mateusz Musielak
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/5/2012, 22:02
Lokalizacja: Poznań


Postprzez henio12323 » 19/5/2012, 22:59

rzeczywiscie masz 16 lat i olbrzymie doswiadczenie :) a powiedz koleżko ile wyjeździłes na tych sprżetach ? bo ja jechałem 100 metrów R1 i było tak o sobie, wiec teraz mysle żeby kupic R1 turbo bo tamta była za słaba ... ;/

masz tyle kasy ?> nie kupisz nic oprócz chinczyków, celuj w bashana to chyba najlepsze chinskie quady za ta cene
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez Mateusz Musielak » 20/5/2012, 09:16

Osobiscie mialem simsona, komara i honde, a reszta była z wypożyczali lub od znajomych i rodziny pożyczane. Na jak dlugo? Okolo 2 tygodnie na jedna maszynke. Zapomnialem jeszcze o vespie.
Ale wracajac do tematu...
Oplaca mi sie kupic uzywanego, czy nowego importowac? Jest jakas szansa na znalezienie nowego bashana?
Z jazdÄ… na motorze jest jak z kobietÄ…, tylko ciszej.
Avatar użytkownika
Mateusz Musielak
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/5/2012, 22:02
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bostorn » 20/5/2012, 10:48

tylko sam mozesz sobie odpowiedziec na to pytanie szukajac odpowiedzi w internecie - strony aukcyjne
Oleje motocyklowe,samochodowe,smary,chemia, części,naprawy
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê