Zobacz wÄ…tek - Zakup Fazera - stukanie na wolnych obrotach
NAS Analytics TAG

Zakup Fazera - stukanie na wolnych obrotach

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Zakup Fazera - stukanie na wolnych obrotach

Postprzez Archarius » 19/5/2012, 22:03

Witam,

Przymierzam się do kupna Fazera 600 - znalazłem ciekawy egzemplarz, prosty, nieznacznie obity, w dobrej cenie. Technicznie wygląda, że wszystko jest OK. Pali ładnie, trzyma obroty, zbiera się bardzo przyzwoicie, biegi wskakują gładko, nie dzwoni łańcuchem rozrządu. Jedyny mankament, który znalazłem - po wrzuceniu na luźne obroty coś delikatnie stuka. Dźwięk znika po wrzuceniu biegu. Podczas jazdy również nic nie słychać

Jako zapalony Hondziarz nie mam pojęcia co o tym myśleć i chciałbym od Was dowiedzieć się, czy jest się czym martwić.
Archarius
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21/10/2009, 08:40


Postprzez wrider » 20/5/2012, 19:36

na moje oko to kosz sprzeglowy dzwoni, najlepiej wcisnij na jalowym sprzeglo jesli stukanie ustepuje to znaczy, ze to jest przyczyna ;) i nie przejmuj sie prawie w kazdym fazerze tak kosz napiernicza pzdr
everything was free and everything was fast
Avatar użytkownika
wrider
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 20/1/2012, 21:45
Lokalizacja: WRA


Postprzez MonsterEnergy666 » 20/5/2012, 20:15

zobacz ze sprzeglem jaka jest roznica, nacisnij sprzeglo i pusc, chyba kazdy wie jak sprawdizc czy to wina kosza?

napinacz moze byc , na wolnych stuka a na wysokich nic nie slychac
Kawasaki ZX-9R Ninja
Avatar użytkownika
MonsterEnergy666
Świeżak
 
Posty: 57
Dołączył(a): 14/3/2012, 14:59
Lokalizacja: Radzyń Podlaski



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê