Zobacz wÄ…tek - motocykle z allegro
NAS Analytics TAG

motocykle z allegro

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

motocykle z allegro

Postprzez marcin22aa » 17/5/2012, 09:03

marcin22aa
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/4/2012, 11:42
Lokalizacja: podlaskie, Sokółka


Postprzez Kaai » 17/5/2012, 15:39

szukasz sporta, i masz rozbieg od 600 do litra. neich zgadnÄ™. pierwsze moto?
i powodzenia w szukaniu sporta za 6.5tyś. dołóż drugie tyle, to kupisz coś konkretnego, jak Cię nie stać to nawet po nich nie patrz, bo nie będziesz miał za co utrzymać.
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez marcin22aa » 17/5/2012, 20:53

Uważasz ze w tej cenie motocykle nadają się tylko na złom?? Po noc gsxry to mocne maszyny?? W tej r1 to cena mnie zaciekawiła myślałem ze ktoś coś mądrego napisze ale myliłem się, a czy mnie stać czy nie to nie nie powinno Ciebie obchodzić, od Ciebie nie będę pożyczał na utrzymanie moto . Ps.Czytaj ze zrozumieniem o co prosiłem. A i jeszcze jedno jak będę przechodzić obok droższych maszyn na które mnie nie stać to zamknę oczy heh pozdrawiam
marcin22aa
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/4/2012, 11:42
Lokalizacja: podlaskie, Sokółka

Postprzez Kaai » 17/5/2012, 21:34

tak. uważam, że litrowe sporty za 6tyś to złom.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez piotr_motoland » 18/5/2012, 06:18

Witam.Za 6,5 tys wcale nie trzeba kupic motocykl do remontu,wielu uzytkownikow posiadajacych kilkunastoletnie egzemplarze dbaja o nie,serwisuja,sam jestem motocyklista i nie wyobrazam sobie sprzedania motocykla z ukrytymi wadami lub w złej kondycji,motocykl to droga zabawka,ma cieszyć i zapewnic tobie bezpieczenstwo.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska

Postprzez rosiboj » 18/5/2012, 08:17

Sa motocyklisci, sa szpanerzy, sa handlarze i sa oszusci. Mozna by pewnie znalesc jeszcze inne grupy ludzi, skad wiesz od kogo kupujesz? Motocyklista ktory dba o m otocykl ma go po 7+ lat, czysci kazdy detal czasami wiecej spedza czasu nad pucowaniem niz na jezdzeniu, niski przebieg wszystko w stanie idealnym, nasmarowane eleganckie. Sa tez ludzie z tzw kasa, kupia nowa maszyne, i wiadomo juz od dnia pierwszego, ze ja sprzeda zanim minie gwarancja, taki motocykl nie ma latwego zycia, koles zaplacil duzo siana i ma wszystko w dupie, zanim cos sie zdazy popsuc to juz nie bedzie jego problem. Moto od tego kolesia kupuje ktos kto nie mial kasy na nowe, i albo mu sie zaczelo cos psuc i to naprawil i mial motocykl dlugo albo stwierdza, ze szkoda kase w to inwestowac, lepiej sprzedac i kupic cos nowego. Niestety ale wiekszosc motocykli na aledrogo pochodzi albo od ludzi ktorzy nie chca inwestowac w motocykl, mowiac innymi slowy traktuja motocykl krotkoterminowo albo od handlarzy ktorzy kupili tanio (jak tanio to wiadomo co) po to aby podpicowac i sprzedac drogo.

Kto na tym forum mial jeden motocykl dluzej niz 5 lat niech podniesie reke!

+1
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez marcin22aa » 18/5/2012, 08:23

Ta litrówka była tylko z ciekawości podana bardziej mnie interesuje gsxr 600, ewentualnie 750 ale cena również na tym ogłoszeniu podejrzanie niska, Podobnie jak Piotr wychodzę z tego samego założenia. Starsze nie koniecznie muszą być resztkami motocyklu, Sam sprzedałem xj z 93r i dbałem o nią jak tylko moglem wszystko na czas robione było. W moim przypadku tylko pozostanie alledrogo ponieważ w mojej okolicy rynek motocykli jest bardzo ubogi.
marcin22aa
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/4/2012, 11:42
Lokalizacja: podlaskie, Sokółka

Postprzez Kaai » 18/5/2012, 14:00

jeśli ktoś ma litrowego sporta przez 7 lat, go czyści i dba jak oczko w głowie, to go nie puści za 7k, bo takie moto są w stanie idealnym, za 7k kupisz zmęczony, w którego będziesz cały czas ładował, bo tyle takie motocykle, które latają 80% trasy na kole są warte
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez marcin22aa » 18/5/2012, 19:29

No tak te maszyny sa do tego stworzone do szalonej jazdy i na gumie również, droższy motocykl może być podobnie z katowany jeżeli jego właściciel lubił taka jazdę na to myślę niema reguły, cala zabawa w tym aby to wykryć podczas oględzin np 2 bieg, myślałem ze może na zdjęciach zauważycie jakiś szczególny szczegół coś co nie pasuje do całości lub jest nie na swoim miejscu ;-)
marcin22aa
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9/4/2012, 11:42
Lokalizacja: podlaskie, Sokółka



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê