Zobacz wątek - Poszukiwany posiadacz wyświetlacza LCD go kamerki GoPro
NAS Analytics TAG

Poszukiwany posiadacz wyświetlacza LCD go kamerki GoPro

O wszystkim
_________

Poszukiwany posiadacz wyświetlacza LCD go kamerki GoPro

Postprzez Vergon » 6/5/2012, 12:00

Chcę nakleić sobie na moto kilka uchwytów do GoPro, ale nie mam wyświetlacza i nie mogę wykadrować, żeby było dobrze. Niby jest metoda prób i błędów, ale to marny sposób.
Zatem poszukuję osoby z woj. mazowieckiego, która ma akcesoryjny wyświetlacz LCD do tej kamery.
Najchętniej pożyczyłbym go na kilka godzin i na spokojnie bym sobie wykadrował i nakleił uchwyty w domu zostawiając oczywiście hajs w zastaw, ale jak będzie trzeba to wezmę je ze sobą i nakleję na miejscu.

Jak będzie ktoś w stanie mi pomóc to info tu lub na PW.
Dzięki z góry.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Vergon » 11/5/2012, 20:25

PodbijÄ™ se temat na weekend
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez zxer » 11/5/2012, 21:55

a nie lepiej pozyczyc laptopa ? Z tego co wiem to ta kamerke mozna podlaczyc pod komp i ustawic w tyrbie webcam
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez Vergon » 15/5/2012, 18:49

Laptopa nie muszę pożyczać, bo mam, kombinowanie z trybem liveview też nie do końca rozwiązuje problem, bo nie wykadruję tak idealnie samą kamerą bez obudowy z przykręconym uchwytem. Niestety gniazdo jest z boku kamery i żeby się do niego dostać trzeba wyjąć kamerę z obudowy.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez rosiboj » 15/5/2012, 19:01

e tam, nie przesadzaj, dajesz mount ktory chcesz zamontowac i zamiast na koniec przykrecic obydowe kamerki trzymasz kamere , spokojnie zlapiesz jedna reka i uchwyt i kamere, przykladasz gdzie chcesz i w ten sposob lapiesz odleglosci jakie beda gdy ja tam zamontujesz a druga reka klikasz sobie na laptopie albo pomagasz tej pierwszej jak zabraknie ci zdolnosci manualnych. To nie operacja mozgu ze dokladnosc musi byc, uchwyty tez skleisz na sztywno zeby wszystkie konty byly takie same, bo przeciez bedziesz mial przynajmniej jedno jak nie dwa zawiasy w zestawie
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê