Zobacz wątek - Honda 600F4i - ogłoszenie
NAS Analytics TAG

Honda 600F4i - ogłoszenie

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Honda 600F4i - ogłoszenie

Postprzez Matthaios » 15/5/2012, 14:38

Witam, mógłby ktoś powiedzieć coś o tej 600 F4i (otwórz link) ? Widać, że przód malowany, ale może ktoś widział ten motocykl na oczy, albo może powiedzieć coś więcej o niej ?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Matthaios
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9/5/2012, 13:52
Lokalizacja: Katowice


Postprzez Matthaios » 15/5/2012, 16:52

Hmm, jak powiem, że dla mnie to mnie zjedziecie ;), więc powiedzmy, że dla kolegi :D.
Ok, na przebieg nie patrzę bo to idzie na miejscu sprawdzić czy jest on faktyczny czy nie. Chodzi mi o to, czy na zdjęciach widać coś niepokojącego tudzież czy ogłoszenie nie wydaje się być dziwne. W sumie cena nie jest niska, więc mina to nie powinna być...

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Matthaios
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9/5/2012, 13:52
Lokalizacja: Katowice


Postprzez Matthaios » 17/5/2012, 18:06

Wszyscy mi odradzą kawy i gixy twierdząc, że są zbyt narwane na początek ;). F4i wydaje się być rozsądnym kompromisem między mocą, a wygodą (wiem, że to też nie jest łagodny baranek), a chciałbym na niej kilka sezonów pojeździć :).
Co sądzicie o tym (otwórz link) ogłoszeniu ? Czacha wydaje się być malowana (na zdjęciach wygląda jakby miała inny połysk od reszty), chociaż może tylko mi się wydaję.

@EDIT
Wnioskuje, że skoro nikt się nie odzywa to w tym ostatnim ogłoszeniu nie widać nic niepokojącego ? ;)

@EDIT2
Zauważyłem na zdjęciach, że nawet stopka jest pomalowana, trochę to dziwne. Jest możliwe, że moto miało jakiś poważny wypadek, zostało poskładane do kupy, a potem pomalowane ?
Avatar użytkownika
Matthaios
Świeżak
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9/5/2012, 13:52
Lokalizacja: Katowice



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê