Zobacz wÄ…tek - [S] Kask SHARK Vision-R Becool Lumi (rozm.S)
NAS Analytics TAG

[S] Kask SHARK Vision-R Becool Lumi (rozm.S)

Części, odzież i akcesoria motocyklowe - kupię, sprzedam, zamienię
_________

[S] Kask SHARK Vision-R Becool Lumi (rozm.S)

Postprzez michal.m » 15/5/2012, 08:40

Kask integralny, sportowo-turystyczny
SHARK Vision-R Becool lumi rozm.S

Skorupa: wykonana z wielokrotnie przetworzonych wielokierunkowych włókien szklanych nowej generacji
Wizjer: Powiększony kąt widzenia w stosunku do innych kasków (125% w pionie i 110% w poziomie) - olbrzymia zaleta tego kasku, świetna sprawa
Wyściółka: antyalergiczna, w pełni wyjmowalna
blenda przeciwsłoneczna
Osłona podbródka przed podwiewaniem
Deflektor nosa
System przeciwparujący - mechanizm delikatnego podnoszenia szybki, dzięki czemu jest dostarczane powietrze
Zapięcie: Ratchet
Waga: ~1500g
Efekt bajerancki: biała powłoka jest 'świecąca' w ciemności (oczywiście po uprzednim naświetleniu)

W górnej części kasku jest pęknięcie powłoki lakieru (w postaci 'pajączka' ) z powodu upadku samego kasku z motocykla. Są też małe pęknięcia lakierowania w tylnej części kasku, te akurat nie od upadku. Wszystko widoczne na zdjęciach. Kask nie posiada żadnych przetarć, szybka wizjera i blenda są w idealnym stanie - zero rysek.

Używany od początku sezonu, zawsze w kominiarce. Sprzedaje ponieważ jest dla mnie ciutkę za mały (M za duża, S za mała), a także chcę zakupić kask szczękowy. Decyzję o sprzedaży podjąłem już przed upadkiem kasku, niestety przez moją nieuwagę muszę zejść znacząco z ceny :(

KASK dla osoby ceniącej bezpieczeństwo poprzez zastosowanie włókien szklanych, komfort szerokiego pola widzenia no i osłony przeciwsłonecznej. Z powodu wad - dla osoby, która chce mieć produkt wysokiej jakości za niską cenę

Cena rynkowa tego malowania: ~1300zł (dla trudnodostępnego rozmiaru S)
Cena jaka mnie interesuje: 620zł (dla forumowiczów negocjacja ceny ;)

Na razie nie wystawiam na aukcje. Tylko na forach wiszą ogłoszenia.
Mam też do sprzedania inny kask (v-max)

Do kasku jest pokrowiec, pudełko, naklejki odblaskowe na kask, instr.obsługi.
Aktualnie możliwość obejrzenia,przymiarki na trasie Tomaszów Maz.-Opole i w bliskich okolicach tych miast

Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link) Obrazek (otwórz link)
Zobacz całą galerię (otwórz link) | Darmowe galerie Allegro (otwórz link)
Ostatnio edytowano 12/7/2012, 20:02 przez michal.m, Å‚Ä…cznie edytowano 3 razy
michal.m
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19/1/2012, 11:40


Postprzez michal.m » 21/5/2012, 08:21

Nadal aktualne
Nadal nie wisi na allegro
michal.m
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19/1/2012, 11:40


Postprzez michal.m » 31/5/2012, 13:10

Podbijam ;)
michal.m
Świeżak
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19/1/2012, 11:40



Powrót do Ogłoszenia drobne



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê