Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl Pomoc
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl Pomoc

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy motocykl Pomoc

Postprzez WiktooO » 11/5/2012, 17:11

Witam jestem Wiktor i zaczynam poszukiwania swojego pierwszego poważniejszego motocykla mam nadzieje że dostanę tu jakieś porady mam kilka swoich typów mianowicie myślałem o kawasaki gpz 500 lub zzr 600 czy suzuki gsx 600 dodam że do wydania mam max 5000 zł i świadomy jestem tego że cudów za te pieniądze spodziewać się nie mogę, nie grzeszę też wzrostem bo 165 cm i tu też chciałbym żeby ktoś podpowiedział jak będę czuł się na tych moto czy nie będą po prostu za wysokie szukam czegoś do jazdy na codzień. Pozdrawiam.
WiktooO
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/5/2012, 16:57
Lokalizacja: warminsko-mazurskie


Postprzez C-bool » 11/5/2012, 19:11

Polecam zastosować się do tego: viewtopic.php?t=49590

Tu masz trochę przecinków: ,,,,,,,,,,,,,
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Black-Ghost » 11/5/2012, 19:39

ZZR 600 bardzo fajne i praktyczne moto ale dla kogos kto miał powiedzmy stycznosc z motocyklami w granicach 250cm3, GPZ 500 również fajne i bardzo popularne moto o bardziej potulnym i słabszym silniku niż jego wiekszy brat ZZR. GSX600F z pierwszych lat produkcji to dosc srednia konstrukcja, kolega takiego posiada i wiecznie na coś narzeka, nie jest to rzecz jasna regułą, ale z konkretów Gaźniki żyją własnym życiem, zawieszenie ma ochote jezdzic własnymi śladami nie koniecznie wspólnymi z resztą motocykla, chamulce są średnie na tą klase wystarcza jesli nie masz sportowych ambicji. pozycja jest zdecydowanie typowo turystyczna ciężko tym pogonic za kolegami na sportach. Silnik lubi spalac dużo oleju jak wiekszosc silników chłodzonych olejem. Dla mnie ZZR był by lepszym wyborem choc i ten ma jakies tam wady.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez WiktooO » 12/5/2012, 09:51

Dzięki Black-Ghost trochę rzeczy mi uświadomiłeś, najbardziej właśnie celowałem w ZZR chyba że macie jakieś inne typy podobne w tych pieniądzach. Moje doświadczenie na moto jeżdżę od najmłodszych lat, zaczynając od 50 po 125, 175 i 350 kilka kółek zrobiłem też właśnie gpz 500.Tak jak pisałem moto do jazdy na codzień, nie raz może dłuższe wypady. Ile km w sezonie ? nie mam pojęcia bo to w końcu pierwszy motocykl. Gotówka 5000zł nie wliczając w to ubrania bo na to jest oddzielna półka. Podobają mi się turystyki. Nurtuję mnie jeszcze mój wzrost, bo zastanawiam się czy dam radę powiedzmy na ZZR.Celując w ZZR z tego co widzę za 5000zl nie kupię nic młodszego jak 1994r i trochę odstraszający jest ten wiek.
WiktooO
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/5/2012, 16:57
Lokalizacja: warminsko-mazurskie

Postprzez Black-Ghost » 12/5/2012, 11:55

Hmm ze wzrostem nie powinno byc wiekszego problemu. No chyba że masz tyle co Koby Bryant i zawodowo grasz w kosza :D ZZR600 to taki odpowiednik hondy cbr 600f, ma jakies tam sportowe zaciecie ale zdecydowanie jest bardziej skupiony na szosowo turystycznym stylu podróżowania. Kanapa jest obszerna i pewnie dosc wygodna, pozycja też nie powinna meczyc bo jest prawie ideantyczna jak na wiekszym zzr1100. Co do samych roczników nie zawsze sprzęt z 1994r bedzie zgruzowanym srutem. Czasem idzie trafic zadbanego sprzeta w racionalnej cenie. W tej kwesti odsyłam cie na forum MojeKawasaki.pl ;) Polecam sie na przyszłosc....
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê