Zobacz wÄ…tek - PRAGA
NAS Analytics TAG

PRAGA

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

PRAGA

Postprzez FasterFox » 4/5/2012, 07:17

Witam w przyszłym tygodniu wybieramy się w raz z kolegą do Pragi i mam w stosunku z tym kilka pytań a mianowicie jaką wybrać drogę, lecimy z poznania na sprzętach Suzuki GSXR 600 i Yamaha XJ600. Chodziło by nam również o jakieś tanie noclegi co byście mogli nam polecić. Trase chcieli byśmy jakąś widokową i ciekawą z zakrętami :) Jeśli ktoś już był i może się podzielić doświadczeniami byli byśmy niezmiernie wdzięczni :) Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
FasterFox
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 6/9/2009, 19:58
Lokalizacja: Poznań


Postprzez sonycbr77 » 6/5/2012, 10:56

ja jezdzilem na wroclaw potem na przejscie kudowa zdrój-nachod kawalek przez czechy fajnej drogi ale pozniej juz do samej pragi autostrada to taka najprostsza trasa
Avatar użytkownika
sonycbr77
Bywalec
 
Posty: 853
Dołączył(a): 2/12/2010, 13:28
Lokalizacja: Turek


Postprzez stareRadio » 6/5/2012, 21:08

własnie wróciłem z pragi :)
kierunek na kudową jest jak najbardziej prawidłowy, równo, kręto ale brak poboczy,

Spanie mieliśmy tu http://www.wirtualnapraga.pl/oferta_wiecej.php?id=250 , stary akademik, łóżka twarde , krzesła wytyrane ale wszak dużo czasu sie tam nie spędza , tyle co spanie :) naprzeciwko przystanek autobusowy, dojazd pod metro i hen, do samego starego miasta czy gdize chcesz . Polecam wykup biletu za 24KC, 30min ważny na wszystkie srodki transportu publicznego.
nie wiem na ile dni jedziecie ale proponuje 1 dzien na hradczany i 1 dzien na rynek i jeszcze jeden na vyszehrad.
Jedzenie : http://g.co/maps/33usy fajna miejscówka , swietny browar Svijany a na objad golonke :) sporo mieska i spora kość ;p koszt 215KC + 2 piwa po 40 i jest super :)
Browary na rynku cenowo ok 35-40KC, polecam wypić kilka bo są ŚWIETNE!
Piwa w sklepach kosztujÄ… ok 20-30KC, w marketach duzo taniej, kilka tesco w pradze jest.
Bardzo dobry jest również browar Staropremen ( nie mylić z Złotopramen)
Fajny i dobry jest również "klub architektów" ale musisz znaleźć w google lokalizacje ( lub wstąp do ksiegarni i szukaj w przewodniku po pradze firmy Pascal)
Z zakupów ( market bill'a niedaleko ) Becherovka po 140KC i absynth 70Vol po 329KC

Jak coÅ› to pytaj :)
stareRadio
Świeżak
 
Posty: 443
Dołączył(a): 25/8/2011, 11:57
Lokalizacja: Dębica



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê