Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl i pierwsze problemy :-)
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl i pierwsze problemy :-)

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Pierwszy motocykl i pierwsze problemy :-)

Postprzez jaruszek » 3/5/2012, 19:09

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam na imię Jarek i mieszkam w Lublinie. Od miesiąca jestem posiadaczem kawasaki vulcan 750 z 86r. ale dosiadłem jej dopiero 2 dni temu i w tym czasie przejechałem nią ponad 200km.
Nie ukrywam że jezdzi mi się nią super mimo że to mój pierwszy motocykl w życiu, a swoje lata już mam. Niestety po wymianie wszystkich płynów i filtrów okazało się że to za mało :-(
Zauważyłem bowiem że mam wyciek oleju z jednego gniazda (3 pozostałe są suche) gdzie wkręcana jest świeca i nie mam najmniejszego pojęcia z jakiego powodu to się dzieje???
Ponadto moja chłodnica nie posiada sprawnego czujnika temp. a wskażnik na zegarze również nie działa (mam jedynie na krótko zrobiony ręczny włącznik wentylatora który działa, ale nie widząc wys. temp. na zegarze niewiele mi to daje) Ostatnią rzeczą jaka mi szwankuje to fakt, że na gorącym silniku mi nie odpala (zakupiłem nowy akumulator) dopiero jak ostygnie pali bez problemu. Ponieważ sam niewiele zdziałam przy moim motorku dlatego tez proszę o podanie namiarów na dobrego mechanika od Vulcanów w moim mieście lub okolicy. Z góry dzięki i pozdrawiam
jaruszek
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3/5/2012, 19:00
Lokalizacja: Lublin


Postprzez hugo2003 » 4/5/2012, 20:58

Co do wycieku sprawa jest prosta dejmujesz pokrywe zaworowa wszystko czyscisz , odtluszczasz i....
Opcja1
kupujesz nowe uszczeki (kÄ™)

Opcja2
skladasz na silikon

Co do czujnika tez sprawa blacha!!!
Wykrecasz stary wkrecasz nowy podlaczasz kable i gotowe!!!! tylko upusc plyn z chlodnicy i potem go wlej albo wymien caly na nowy w zaleznosci ile czasu juz on ma....
Motorynka Pony

WSK 125 (1983r)

MZ ETZ 251

GSX 600F

ZX 9 R (moje oczko w głowie)
Avatar użytkownika
hugo2003
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 18/9/2006, 10:23
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê