Zobacz wÄ…tek - Zakup owiewek ebay.com
NAS Analytics TAG

Zakup owiewek ebay.com

O wszystkim
_________

Zakup owiewek ebay.com

Postprzez matiq121 » 30/4/2012, 17:53

Cześć kupował ktoś może te chińskie owiewki na ebay.com? Warto się nimi interesować czy to jakieś rupiecie które spadną z moto przy 130? I jeżeli ktoś kupił to ile w przybliżeniu trzeba czekać na przesyłkę
matiq121
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/3/2010, 15:52
Lokalizacja: Radom


Postprzez Budko » 30/4/2012, 18:47

Ogólnie odradzam jakąkolwiek chińszczyznę. Właśnie zainstalowałem w Hajce... efekt był taki, że mój mechanik był bliski samobójstwa, natomiast efekt ogólny jest delikatnie mówiąc wątpliwy. Poza dużymi szparami, wypadło mi parę clipów... Naklejki - jedna strona ok, druga mocno przekrzywiona. Test prędkości - bez większych uwag, bo nic nie odpadło (przynajmniej do 250 km/h :-). Krótko rzecz ujmując, oszczędności w zakupie materiału zostały skompensowane wyższym rachunkiem (nie liczę strat moralnych w postaci utraty dobrych relacji z serwisem :-))
Simson S-51, Dragstar 650, VTX 1300S, Hayabusa
Budko
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1/7/2011, 21:50
Lokalizacja: Poznań


Postprzez Throttle » 30/4/2012, 18:48

Podeślij linka z ebay.com. Widziałem Cbr F4 ubraną w chińskie owiewki. Jakość malowania kiepska. Mało efektownie to wygląda. Montaż nie jest prosty bo trzeba się nieźle nagłowić żeby je zamontować, poprawić itp.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35

Postprzez rosiboj » 30/4/2012, 19:20

Jesli to te chinskie owiewki seri west etc to moge ci powiedziec jak to wyglada bo widzialem je live. Zacznijmy od poczatku, pomysl sobie o zwyklej owiewce a pozniej odchudz ja o conajmniej 50%, te chinskie sa robione jak pod budowe jakis mikro konstrukcji latajacych, podejrzewam, ze przy wiekszych predkosciach moga falowac tak samo jak ortalionowe kurtki i nogawki od spodni z garnituru. Jesli to cie nie zrazilo i zamowisz juz je to spotka cie mila niespodzianka, nic do niczego nie bedzie pasowalo, czesci otworow moze nie byc lub ich lokalizacja nieznacznie odbiegac od spodziewanej (prawdopodobnie dlatego kolegi powyzej mechanik znienawidzil go), jesli juz uda ci sie to poskrecac ,ze soba to stary modl sie abys kiedys nie musial ktorejsc zdjac. Co do malowania to i naklejek to juz nawet nie wnikalem bo to co zobaczylem wystarczylo mi.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez matiq121 » 30/4/2012, 19:33

Dzięki za szybkie odpowiedzi, chodzi mi właśnie o owiewki do f4 tu link http://www.ebay.pl/itm/Verkleidung-FAIR ... dfe7#rpdId bo trochę swoją potłukłem a dostać coś co wygląda jak owiewka i jeszcze w odpowiednim malowaniu graniczy z cudem, nie wspominam już o lampie której po prostu nigdzie nie ma.
matiq121
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/3/2010, 15:52
Lokalizacja: Radom

Postprzez carma » 30/4/2012, 20:14

Jeśli kupujesz coś dla siebie to kup oryginały. Najlepiej podzwoń po szrotach często się ludzie ogłaszają ze mają każdą cześć do motocykla ( jest np. taki typek co ma rozebranych 150 gs-ów na placu ) . Jeśli kupujesz na i od razu sprzedajesz to idz w cene oblicz co ci się bardziej kalkuluje. Jak dla mnei te owiewki nie wyglądają jakoś bardzo żle. Moze warto zaryzykować?? Zawsze patrząc na ceny na allegro powinno ci się udać zarobić.
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez matiq121 » 30/4/2012, 20:24

Właśnie obdzwoniłem wszystkich z allegro którzy mają jakiekolwiek części do tego modelu ewentualnie plastiki bym skompletował tylko, że musiałbym na nowo pomalować i okleić. Komplet naklejek na prawy bok to wydatek ponad 700zł w serwisie lub kupić od firm które robią naklejki gdzie znowu jakość pewnie będzie kiepska i po takim zabiegu 3 elementy które potrzebuję wychodzą prawie 2 razy drożej niż komplet chinoli dlatego pytałem czy warto się nimi interesować. Tymi samymi owiewkami handlują na owiewki24.pl więc chyba przejadę się do warszawy i obejrzę na żywo te chińczyki.
p.s jeżeli ktoś miałby lampę przednią do f4 to pisać bo nigdzie dostać nie mogę i też pozostają tylko chińskie zamienniki z ebay
matiq121
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/3/2010, 15:52
Lokalizacja: Radom

Postprzez k9aro3l » 30/4/2012, 20:27

ja bym nie ryzykował. Lepiej dołożyć pare stówek i kupic oryginalne. A po za tym poszukaj na allegro czasami stuterzy którzy kupują bite moto wystawiają komplet owiewek bez np czaszy czy jakiegoś innego elementu.
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez matiq121 » 30/4/2012, 20:43

OK dzięki wszystkim za rady i opinie. Poczekam i na spokojnie spróbuję kupić wszystko oryginalne.
matiq121
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/3/2010, 15:52
Lokalizacja: Radom

Postprzez zxer » 30/4/2012, 20:58

ZAWSZE SPRAWDZAJ KOMENTARZE SPRZEDAJACYCH. 1-2 negatywne komentarze na temat owiewek to wypad... Popatrz tez jak wyglada sprawa ze zwrotem bo czesto jest tak ze kitajce sobie zycza 10% za tgz przelistowanie w przypadku zwrotu. Szukaj sprzedawcy ktory sprzedaje TYLKO owiewki, wiekszosc sprzedajacych podbija sobie opinie sprzedajac jakies smieci...unikaj takich. Nie ryzykuj kupna z niewiadomego zrodla bo 100% chinszczyzny nie zwraca kosztow przesylki.
tea who you yea bunny
Avatar użytkownika
zxer
Stały bywalec
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 9/10/2010, 11:53
Lokalizacja: Londyn / inowroclaw

Postprzez bryk77 » 1/5/2012, 03:34

zxer dobrze mówi. Znam ten ból. Sam miałem ogromny problem żeby kupić owiewki do cebry. W komisach i na szrotach tylko się uśmiechali i mówi, że taki towar to schodzi jak świeże bułeczki. Na allegro i ebayu były tylko zamienniki i takie też kupiłem. O ile co do jakości nie mogę się przyczepić (po zmatowieniu i malowaniu wyszło cacy) to do spasowania elementów już tak. Ja kupiłem a Angli od gościa, który sam dorabia elementy z laminatu.
Na ofertę oryginalnych owiewek na allegro możesz czekać bardzo długo. Co do tych chńskich to nie mam zdania, bo na żywo nie widziałem. Obawiałbym się jednak spasowania elementów.

Aha, rady typu "poszukaj" niewiele (o ile nic) wnoszÄ… do tematu.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez matiq121 » 1/5/2012, 10:29

Zrobiłem tak jak mówił zxer i niestety ma racje gość ma w ofercie różne graty niby wszystko do motocykli ale jednak nie tylko owiewki sprzedaje. Jest dużo komentarzy, właśnie o tym, że złożenie tego w jedną całość graniczy z cudem. I to nie tylko owiewki źle są spasowane pojawiło się kilka komentarzy gdzie ludzie nie mogli założyć klamki bo nie pasowała. Daruję sobie te chinole i na spokojnie będę szukał oryginalnych na alledrogo. Dzięki za pomoc i wybicie mi chińskich owiewek z głowy
matiq121
Świeżak
 
Posty: 71
Dołączył(a): 11/3/2010, 15:52
Lokalizacja: Radom



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê