Zobacz wątek - Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!
NAS Analytics TAG

Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez Hyde » 22/4/2012, 18:38

fajerstarter napisał(a):dokładnie,ja tymczasem proponuję część II do obejrzenia,po co sie napinać jak można obejrzeć film i bez wyzywania od moherów,frajerów i innych prostackich wyzwisk skomentowac co sie podoba a co nie podoba


Po tych wszystkich obelgach, które z siebie wyrzuciłeś kreujesz się na siewcę pokoju? :D
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez Vergon » 22/4/2012, 19:21

Gdzie jest mod? Ostrzeżenia? Zamknąć to wpizdu, albo zbanować kogo trzeba na amen.
Przecież to dziecinada jakich mało z Fajerem w roli głównej. Dorosły człowiek a bije pianę jak szczyl.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez fajerstarter » 22/4/2012, 20:35

Hyde napisał(a):
fajerstarter napisał(a):dokładnie,ja tymczasem proponuję część II do obejrzenia,po co sie napinać jak można obejrzeć film i bez wyzywania od moherów,frajerów i innych prostackich wyzwisk skomentowac co sie podoba a co nie podoba


Po tych wszystkich obelgach, które z siebie wyrzuciłeś kreujesz się na siewcę pokoju? :D

nic dodać nic ująć
http://www.youtube.com/watch?v=8w6RsfO3my8
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez fz6 » 22/4/2012, 22:23

Fajer co znaczy nic dodać nic ująć? Prezcież na tym filmie dziennikarka mówi o dwóch przeciwnych manifestacjach, które były wrogo do siebie nastawione i chodziło im tylko o jedno, o zrobienie zadymy, a te wszystkie transparenty Bóg, Honor, Ojczyzna to dewaluacja tak ważnych wartości. właśnie przez takich ludzi trzykrotnie nas rozebrali, bo sie kłócili między sobą o pierdoły i od wewnątrz rozwalali kraj w imię wielkich haseł.
Posłuchaj, jakbyś był zwyczajnym, przyzwoitym wierzącym, to byś po pierwsze nie latał po takich wiecach, po drugie nie robił sobie fotek z pałkami, maczetami i nie wrzucał ich później do netu i nie obrażał innych inwektywami.
Pierwsze co mnie razi u nawiedzonych katolików to walka z żydami i co najśmieśniejsze w obronie wiary, wiary, której zbawcą był Jezus , nt. Żyd. to jest cała kwintesencja katolicyzmu. Jeden wielki absurd. Dla mnie wiara w Boga jest czymś ponad. Nie potrzebuję do tego obnosić się z łancuszkami, znaczkami w klapach, obrazami itp. itd. Tak to się zachowywałem w 86 jak nosiłem 6 znaczków metallici i slayera. Ja wierzę w Boga po cichu, nie potrzebuję do tego poklasku i nie muszę się z tym afiszować. Wierzę w Boga, który jest ponad tymi wszystkimi podziałami na religie, odłamy i kultury. A te wszystkie harce i to nie ważne czy pisowskie, eseldowskie, palikotowskie, czy pomatołskie to są dla mnie spędy idotów, sfrustrowanych gamoni, co sobie nie potrafią ułożyć życia i żądają, żeby im wszystko dać za darmo. Słuchają się kilku kretynów(polityków), którzy dla własnych potrzeb i własnych interesów podburzają tłumy i obiecują im złote góry. A prawda jest taka, że tak samo jaro, jak palikot i donek mają nas i was centralnie w dup.e. I na koniec żaden z nich nie da nikomu złamanego grosza.
Żeby nie było, to też nie popieram lewicowych marszów w obronie homoseksualistów, bo dla mnie to są chorzy ludzie i należy ich leczyć a nie hołubić i nie toleruję jakichkolwiek narkotyków, bo robią z człowieka szmatę. Krew mnie też zalewa jak widzę byłego premiera leszka, który ze swojego synalka zrobił poprzez kilka sztosów milionera, na co się nie zanosiło w liceum, bo był to mega gamoń.
Co mi się nie podoba w twoich postach- powtórzę kolejny raz, to agitacja polityczna na forum motocyklowym. Chcesz jeździć to jeździj, chcesz uczestniczyć w takich i innych manifestacjach to sobie chodź, tylko nie wypisuj, że ci drudzy, po drugiej stronie ulicy to cioty, pedały i złodzieje. Bo po pierwsze nikogo z nich nie znasz, z nikim nie rozmawiałeś a ferujesz wyroki. I nie utożsamiaj mnie, z którąkolwiek grupą, bo ja na takie spędy nie chodzę. Może jest to moja subiektywna opinia, ale wydaję mi się, że jestem samodzielnie myślący i żaden polityk nie będzie mi wciskał kitu.
Tak samo wk...ją mnie manifestacje kolejarzy, górników i stoczniowców. Przecież jak szedł jeden z drugim podjąć pracę to wiedział każdy z nich jakie są warunki pracy, jaki czas pracy i jaka płaca. A teraz to by chcieli trzynastki, czternastki, dofinansowanie wczasów i wolne 150 dni w roku. Ku..a , załóż jeden z drugim własną działalność to się zaraz każdy otrząśnie i nie będzie więcej bredził o takich postulatach. dla mnie każdy wolny dzień to strata, a czynsz trzeba płacić, nie mam czasu zapier...ć po kretyńskich wiecach, bo żaden z tych idiotów polityków kasy mi nie odda, nie da mi za ten dzień utargu, nie da mi na moje dzieci i utrzymanie chałupy. Ku...a, nawet mi na paliwko do sprzęta nie dadzą. Więc ja mam centralnie w d...ie takie festyny, idę do roboty i sam dbam o swoją przyszłość i nie oglądam się na innych, bo wiem, że nikt mi nic nie da za darmo. Fajer, masz widzę chłopie ponad 3 dyszki, a czasami mam wrażenie, że polemizuję z małolatem przed 20-stką. Szczególnie mało rozsądne jest moim zdaniem podawanie własnego adresu do ogólnej wiadomości, tym bardziej, że twoje przekonania są dalece konserwatywne. No może polska to nie Holandia czy Norwegia i u nas nie znajdzie sie(mam nadzieję) taki idiota jak Breivik, ale skoro masz sprzęta to powinieneś się o niego troszczyć. Poczytaj wpisy w rubryce skradziono to sie dowiesz jak ginie wiekszość sprzętów- bo ludzie podają adresy.
Pamiętaj jeszcze o jednym, to jest przede wszystkim forum motocyklowe i ludzie chcą tu dzielić się wiedzą o sprzętach.
Fakt, zdarzają się tematy o polityce, sporcie czy religii, ale to jest niewielki procent w porównaniu do ogółu tematów.
Chcesz wrzucać linki do swoich wypadów, wrzucaj. Napewno kilku osobom się to spodoba, tylko nie komentuj w taki sposób jak kiedyś Wiewióra, tamten też uważał wszystkich za metro i, że mają pedal...ie sprzęty i tylko jego GSX był macho.
Wydaję mi się, że zgodnie z tym czego oczekiwałeś wytłumaczyłem ci czym się różnimy, jeżeli uważasz to za mało wystarczające to adres ci podałem.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez Lesio73 » 24/4/2012, 09:07

Mam zestaw pytań do głównych aktorów tego wątku:

Czy można być człowiekiem wierzącym i praktykującym i nie być moherem?
Czy można nie lubić polityków PIS i nie być lemingiem?
Czy można chcieć rozwiania wszelkich wątpliwości w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem i nie być moherem?
Czy można oglądać TVN i nie być lemingiem?
Czy można krytykować Tuska i nie być moherem?
Czy można tolerować homoseksualistów i nie być lemingiem?
Czy to świadczy o mojej schizorenii czy o normalności?

Nie wymagam od Was odpowiedzi na te pytania, chciałbym tylko abyście je przeczytali.

W życiu nie przypuszczałem, że dorośli ludzie i to w dodatku motocykliści mogą planować ustawki na mordobicie.
W życiu nie przypuszczałem, że dorośli ludzie będą na forum publicznym chwalić się kogo zlali i jak są silni.
Czy Wy czytaliście swoje posty?
Åšmieszne to i straszne...
Lesio73
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12/5/2011, 18:35
Lokalizacja: Warmia

Postprzez fajerstarter » 25/4/2012, 18:41

Jasna Góra - Gietrzwałd IX Zlot Gwiaździsty cz.3
http://www.youtube.com/watch?v=uDcya9cd ... e=youtu.be
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez fajerstarter » 26/4/2012, 17:24

Jasna Góra - Gietrzwałd IX Zlot Gwiaździsty cz.4
http://www.youtube.com/watch?v=tSA-JSkd ... e=youtu.be
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Re:

Postprzez fajerstarter » 11/1/2023, 15:13

.
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê