Zobacz wÄ…tek - Suzuki gz 250 marauder
NAS Analytics TAG

Suzuki gz 250 marauder

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Suzuki gz 250 marauder

Postprzez dezametzm » 24/4/2012, 07:30

Witam wszystkich!! Jestem tu pierwszy raz i tym samym chciałbym się przywitać.
Kupiłem Suzuki gz 250 marauder i jest problem:

1. KÅ‚opoty z odpaleniem zimnego silnika.
- na ssaniu muszę go trochę pokręcić na rozruszniku i jeszcze dodać gazu, po odpaleniu trochę się dławi, po przygazówce jest ok. ( jak miałem gz 125 wystarczyło tylko ssanie i od razu łapał )
2. Odpalenie ciepłego silnika.
- po odpaleniu ciepłego silnika od razu wchodzi na wysokie obroty bez dodawania gazu i zaraz spada na wolne obroty
3. Kichanie, strzelanie w tłumik.
- gdy hamuje silnikiem i jednocześnie redukuje biegi kicha. Jak schodzę w dół z biegami to przy każdym naciśnięciu sprzęgła jest kichnięcie. Jak hamuje silnikiem bez redukcji biegów też kicha.
4. Nierówna praca.
- na ciepłym silniku na równo trzymanej manetce gazu wyczuwam lekkie szarpania

Motocykl jest z 2000 r. i ma 10 000 przebiegu.
Tak to wygląda, czy jest to problem zaworów, gaźnika?
Jak ustawić zawory i gaźnik?
ProszÄ™ o pomoc.
dezametzm
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24/4/2012, 07:11
Lokalizacja: warszawa


Postprzez Throttle » 24/4/2012, 10:12

2000 r i 10 tys przebiegu podejrzanie mało ?. A przyczyn może być wiele napewno gaźnik będzie do regulacji, sprawdź też szczelność gumowego łącznika pomiędzy gaźnikiem i głowicą, do zaworów trzeba będzie zajrzeć napewno. Zbyt bogata mieszanke mozesz mieć , obadaj tez cały tłumik czy nie jest dziurawy, wypalony, może być też świeca do wymiany, obadaj filtr powietrza. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê