Zobacz wątek - Stawiam Flaszkę Za Pomoc W Oględzinach :) Trasa Radom-Łódź.
NAS Analytics TAG

Stawiam Flaszkę Za Pomoc W Oględzinach :) Trasa Radom-Łódź.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Stawiam Flaszkę Za Pomoc W Oględzinach :) Trasa Radom-Łódź.

Postprzez Fazzy » 16/4/2012, 11:29

Cześć!

Szukamy dla kumpla motocykla, dokładnie to Kawasaki zr750. Mamy problem tego typu, że ani ja ani on nie znamy się na tyle dobrze aby wypatrzeć jakieś usterki. Trzeba nam bezstronnego doradcy. Chcieliśmy napisać na forum Kawy zr750 ale takowe... nie istnieje ;) Może tutaj znajdzie się jakaś dobra dusza która nam pomoże. Naturalnie flaszka będzie się należała.

Motocykle mamy na oku dwa, jeden 2000r drugi 2001, miejscowości to Moglielnica i Opoczno (mniej więcej w połowie trasy Radom-Łódź).

Będziemy naprawdę wdzięczni za każdą pomoc. Możemy nawet zgarnąć kogoś spod domu jeśli nie byłoby za daleko. Ogólnie to jesteśmy z lublina i stąd będziemy wyruszać zatem gdyby ktoś obeznany był z lublina lub mieszkał w pobliżu wyżej opisanych miejscowości to bardzo chętnie weźmiemy :)

Jak coś to pisać tutaj albo na gg:
8328223

Pozdr.!
Fazzy
Avatar użytkownika
Fazzy
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/4/2010, 18:27
Lokalizacja: Lublin


Postprzez grunder » 16/4/2012, 14:59

Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/Włodawa


Postprzez Fazzy » 17/4/2012, 12:52

Dzięki, w sumie nie zauważyłem tego tematu. Napisałem do kilku ludzi z forum może akurat
Avatar użytkownika
Fazzy
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/4/2010, 18:27
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Fazzy » 20/4/2012, 22:51

kawa kupiona, prosze o zamknięcie tematu. Pozdrawiam
Fazzy
Avatar użytkownika
Fazzy
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19/4/2010, 18:27
Lokalizacja: Lublin



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr