Zobacz wątek - Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!
NAS Analytics TAG

Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Jasna Góra-rozpoczęcie sezonu przeniesione!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez fajerstarter » 17/3/2012, 03:20

Już od 9 lat na Jasnej Górze zbierają się motocykliści, aby prosić Jasnogórską Panią, Królową Polski, o opiekę i bezpieczny sezon motocyklowy. Każdego roku, w trzeci weekend kwietnia na Jasną Górę przyjeżdżają motocykliści z całej Polski a również z Węgier, Ukrainy, Litwy i innych krain. W ostatnim, VIII Jasnogórskim Zlocie im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, uczestniczyło ponad 50 tys. osób i 35 tys. motocykli. Policjanci z Komendy Głównej jak i z Miejskiej w Częstochowie, zwracali uwagę na wzorowe zachowanie się i samodyscyplinę motocyklistów, uczestników tego zlotu. Cechą wyróżniającą Jasnogórskie spotkania od innych zlotów motocyklowych, jest zakaz handlu i promocji politycznej.

Tylko Jasnogórska Pani i motocykliści. To stwarzało niezwykłą atmosferę i nadawało szczególne znaczenie temu spotkaniu. Pomijany molczeniem przez media, Jasnogórski Zlot Gwiazdzisty, stał się największym zlotem motocyklowym w Europie.

Wiedzieli o tym kolejni prezydenci Częstochowy, wiedział i Pan prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.
I oto dowiaduję się kilka dni temu, że w III Alei NMP, w bezpośrednim sąsiedztwie Jasnej Góry, w miejscu z którego korzystają motocykliści którzy nie mieszczą się na Jasnogórskich Błoniach, pod patronatem Pana Prezydenta Częstochowy, przygotowywany jest bazar. Będzie handel, trzy zespoły rockowe, tanie dyskoteki, puby.

Nie wiem czym kieruje się Pan Prezydent Częstochowy? Czy to tylko chęć zysku? Czy może chęć zrównania zlotu z setkami innych, a tym samym jego likwidacja?

W tej sytuacji postanowiłem:

JASNA GÓRA 2012
IX Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Peszkowskiego, radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w dniach 14-15 kwietnia 2012 roku
odbędzie się w GIETRZWAŁDZIE k/ Olsztyna,
w niezwykłym miejscu, gdzie w 1877 roku Matka Boża objawiła się polskim dzieciom i kiedy Polakom pod zaborem pruskim nie wolno było mówić w języku ojczystym, przemówiła do nich po polsku.
Pani Jasnogórska jedzie z nami, jadą Ojcowie Paulini.

Wiktor Węgrzyn
Prezes Stowarzyszenia Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego.
Organizator Jasnogórskich Zlotów i Motocyklowych Rajdów Katyńskich.

Warszawa, 15 marca 2012 roku
http://rajdkatynski.net/index.php?optio ... &Itemid=43

I to nie żart,ci co zarezerwowali pokoje w hotelach jak chcą niech odwoują rezerwację tłumacząc że reklamację niech składają właściciele hoteli do prezydenta Częstochowy skoro jest taki pazerny
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa


Postprzez defQ » 9/4/2012, 12:31

Zlot Motocyklowy Gwiaździsty w GIETRZWAŁDZIE...
... a rozpoczecie sezonu w Częstochowie :)

pozdrawiamy :)
ZX-6R '01
defQ
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12/6/2007, 17:25
Lokalizacja: Gliwice


Postprzez ewer » 10/4/2012, 08:35

Nie dajcie sobą manipulować! Nie dajcie się wciagać jakieś polityczne wojenki!

Jasna Góra jest w Częstochowie. A Częstochowa jest tylko jedna i na pewno nie w Gietrzwałdzie.

:D
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez pitunio79 » 10/4/2012, 17:13

Witam

Dokładnie popieram Otwarcie Sezonu jest na Jasnej Górze a zlot w GIETRZWAŁDZIE
pitunio79
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9/2/2010, 16:53
Lokalizacja: żyrardów

Postprzez mrchaos » 11/4/2012, 08:29

Mamy konkretny plan Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie. Wszystko prezentuje się bardzo ciekawie i nie ma szans aby coś sie nie powiodło :) Niewątpliwie interesująco również brzmi Park Miniatur! Będzie co robić panowie podczas najbliższego weekendu:) Do zobaczenia!

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe!
Motocyklowy Zlot Gwiaździsty do Częstochowy !
Inauguracja sezonu motocyklowego !


Zapraszając na inaugurację sezonu motocyklowego 2012 r. do Częstochowy i na Jasną Górę, przesyłamy informację dotyczącą organizacji I Ogólnopolskich Dni Motocyklowych w Częstochowie w dniach 14-15 kwietnia 2012r.

14 kwietnia - sobota godz. 11-22 – Pl. Biegańskiego- III Aleja

I Ogólnopolskie Dni Motocyklowe w Częstochowie – program:
11.00 – Moto-Kiermasz (III Aleja)
11-15 – Zbiórka krwi dla dzieci akcja „MOTOSERCE” (Pl. Biegańskiego)
11-23 – Wystawa motocykli (Pl. Biegańskiego)
12-13 – Konkursy dla dzieci (Pl. Biegańskiego)
17.00 – Oficjalne rozpoczęcie imprezy
17.30-20.30 Koncerty zespołów: (Pl. Biegańskiego)
21.00 - Koncert gwiazdy wieczoru ACID DRINKERS


15 kwietnia – niedziela godz. 11-16 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego „ZLOT GWIAŹDZISTY”

11.00 – Parady motocyklowa ( Górka Przeprośna Sanktuarium św. Ojca Pio – Jasna Góra)
13.00 – Msza Św. W Bazylice
16.00 – Zakończenie imprezy

Baza noclegowa: Camping Oleńka tel. 601463980 , e-mail: sekretarz@jurariders-tcm.pl


Zapraszamy również do Parku Miniatur w Częstochowie „Złota Góra”
www.zlotagora.com


Czekamy na wszystkich motocyklistów, nie wprowadzamy podziałów ! W sobotę bawimy się na Dniach Motocyklowych w centrum Częstochowy, a w niedzielę na modlitwie zawierzymy Matce Boskiej Częstochowskiej nasze sprawy i jak co roku, rozjedziemy się
do domów. Przekonani jesteśmy, że Częstochowa i Jasna Góra w te dni kwietniowe,
14 i 15, będą dla Was najlepszym miejscem do zainaugurowania
sezonu motocyklowego 2012 roku.


Z motocyklowym pozdrowieniem !

GREMIUM MC Częstochowa
JURA RIDERS FG Częstochowa
mrchaos
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1/2/2012, 12:22

Postprzez fz6 » 11/4/2012, 13:49

I to jest kulturalne i szczere zaproszenie na rozpoczęcie sezonu, a nie jakaś agitacja chorej sekty jak wczoraj na krakowskim. Fajer patrz i ucz się jak się zaprasza ludzi, bez obrażania i pomówień.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez fajerstarter » 16/4/2012, 23:05

no i się napatrzyłem i nauczyłem do woli,jak wyglądał bazar i organizacja zlotu gwiazdzistego przez ludzi którzy są niekompetentni i nic nie potrafią zorganizować oraz chcieli się podszyć pod organizatorów którzy odwołali mszę i cały zlot każdy kto był na J.G mógł sam się o tym przekonać,my jako Rajd Katyński Z ORGANIZATOREM W.Węgrzynem na czele zrobiliśmy wszystko żeby ludzi ostrzec przed oszustami i kłamcami,ludzi w liczbie ok 3 tys którzy naiwnie dali się nabrać pseudo organizatorom na bazar polecam zwrócenie sie do pana prezydenta Częstochowy oraz pana głównego pseudo organizatora P.Knysaka o zwrot kosztów podróży i przeprosiny za oszukaństwo!!!
Wiadomym jest,przynajmniej nam,że prezydent Częstochowy jest wrogiem zlotów na J.G,od dawna ludzie z jego kręgów robia wszystko żeby zniszczyć podobne inicjatywy.Tym razem plan miał wyglądać następująco
20% zniżek na alkohol i udawanie przez pr.Częstochowy przyjaciela motocyklistów miało za zadanie zniszczyć ten zlot,gdyby Wiktor nie odwołał mszy to podczas parady miały być zorganizowane kontrole na trzezwości,wystarczyłoby żeby z 30 tys przybyłych motocyklistów trzech wydmuchało a byłoby to podstawą żeby oczernić ten zlot że motocykliści nie przyjeżdżają na J.G się modlić tylko pić i jeżdżą pod wpływem alkoholu,do tego wystarczyłaby jedna wybita szyba żeby mówić o demolowaniu Częstochowy przez motocyklistów.Jednak całe szczęście była niska frekwencja bo większość motocyklistów okazała się mieć głowę na karku a kto okazał się naiwnym osiołkiem to widać po wpisach powyżej,gratuluję,jednak przykre jest to że portal SCIGACZ.PL nie zdecydował się o tym pogadać z Wiktorem co nam szykuje "przyjaciel"motocyklistów i powiadomić o tym świat motocyklowy w Polsce,straciliście wielką szansę na pokazanie z kim naprawdę jesteście i po czyjej stronie stoicie
Jednak tym samym Zlot Gwiazdzisty nabrał nowej formuły,prawdopodobnie co roku zlot będzie odbywał się w innym miejscu począwszy od J.G,też będzie wyjątkowy,teraz z J.G ruszyło 10 motocykli w obstawie za obrazem Matki Boskiej a do Gietrzwałdu za obrazem jechało już kilkaset motocykli,pogoda dopisała,na mszy lekko pokropiło,może jutro wstawię tu kilka fotek i trochę więcej napiszę o zlocie Gwiazdzistym w Gietrzwałdzie
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ASIA7 » 16/4/2012, 23:33

fajerstarter ja akurat nie miałam wątpliwości, że w Gietrzwałdzie będzie wszystko zorganizowane ok. Jestem natomiast ciekawa wrażeń tych, którzy pojechali do Cz-wy. Z wypowiedzi w mediach niektórych zawiedzionych wynika, że albo rzeczywiście nie wiedzieli, albo dali się nabrać na program p. Knysaka. A może koledzy z forum, którzy tak żywo tu się wypowiadali, napisaliby jakie są ich odczucia?
Pozdrawiam
ASIA7
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25/7/2011, 10:59
Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez fajerstarter » 16/4/2012, 23:51

Asia,zobacz na ich profile,to naganiacze dla p.Knysaka,każdy to świeżak a jedyny post jaki napisał to w tym temacie albo poprzednim który został wykasowany,to są oszuści i klamcy,ostrzegaliśmy wszystkich,nie zgadzamy się na jakąkolwiek komercję i agitację polityczną,wcześniej chciał to zrobić niejaki Pawlak i Wałęsa,a teraz swój kapitał polityczny chciał także zbić pan Matyjaszczak,mam nadzieję że motocykliści w Polsce widzą teraz kto jest ich przyjacielem a kto wrogiem,gdyby Wiktor nie odwołał mszy to mnóstwo motocyklistów zwabionych prowokacją miałby poważne problemy,jednak okazało się że większość motocyklistów ma mózg w głowie a nie trociny i nie dała sie nabrać na tą marną prowokację pana Matajaszczyka i Knysaka
http://www.rajdkatynski.net/

http://www.youtube.com/watch?v=wvg0vFRZ ... re=related
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez defQ » 17/4/2012, 09:43

do chwili tej calej afery nie wiedzialem kim jest Pan Węgrzyn, bo po co mi to było wiedziec, jezdzilem normalnie na te rozpoczecie, a te teorie spiskowe ze z alkomatami by sprawdzali... przebiliscie teorie spisowe dotyczace katastrofy Tupolewa
Pozdrawiam :)
ps. to ze mam 10 postów nie swiadczy o tym, ze siedze na forum od 2-ch dni ;P
ZX-6R '01
defQ
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12/6/2007, 17:25
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez fajerstarter » 17/4/2012, 10:02

Jakoś już nie widzę w twoim opisie takiego entuzjazmu jaki bił z ciebie wcześniej,czyżby coś nie wypaliło do czego się zachęcało?czyżby dziesiątki tysięcy motocyklistów olało organizatorów bazaru w Częstochowie?teorie spiskowe?nie nazywaj tego tak,ja to bym raczej nazwał brakiem rozsądnego myślenia przez ciebie,wróciliśmy o godz.22,rozmawiałem też o tym osobiście z policją gdy wróciliśmy,przy takich kontrolach policjant podchodzi z alkomatem i się dmucha bez wymiany ustnika,w ciągu kilku min.potrafią zbadać kilkudziesięciu kierowców,ten co wydmucha to na bok,pytałem się czy było spokojnie i czy dużo było zatrzymanych pod wplywem,powiedzieli ze była h...jnia jak nigdy i że z rana nie byłoby komu dmuchać po tej całej nocy z 20% zniżką na alkohol,no ale teraz najwygodniej swoją ciemnotę zwalić na teorie spiskowe (bo co ty chłopaku możesz teraz napisać),żal mi tylko tych co przyjechali tam w dobrych intencjach i zostali wprowadzenie w błąd i oszukani,szkoda,ale wińcie prezydenta Częstochowy i P.Knysaka oraz portale które blokowały i kasowały tematy które informowały o przeniesieniu zlotu do Gietrzwałdu,a cwaniakom którzy chcieli zbić kapitał i polityczny i finansowy powiedzmy stanowcze NIE!!!!
tu jak ktoś chce to fotki z opisami ze zlotu Gwiazdzistego 2012 w Gietrzwałdzie
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 997&type=3
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 17/4/2012, 13:09

Widzisz fajer....
Ten Twój zachwyt można uznać za dziwny.
W częstochowie było 3 tysiące lub gdzieś słysząłem że 5 tysięcy a w Gietrzwałdzie 2 tysiące jak podaje się na str RK.

I gdzie podziało sie te 30 tys motocykli które były w ubiegłym roku???!!!

Chyba wypieło się na Pana W. i na takich jak Ty.

A swoją drogą zachowanie księży w Częstochowie uważam za delikatnie mówiąc nieodpowiednie.

Ja całe szczęście nie pojechałem ani do Częstochowy ani tym bardziej na wiec polityczny PIS do Gietrzwałdu.
Współczuje wszystkim tym którzy zostali olani przez jasnogórskich księży. Ale dzięki temu może wszyscy wyciagną wnioski kto z kim jaką politykę robi i gdzie za rok pomodlić się za udany sezon motocyklowy a nie polityczny.
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez poland » 17/4/2012, 13:45

Odpowiedź jest prosta. 30 tys motocyklistów ma mózg i go używa.
Skoro dowiedzieli się że zlot jest przeniesiony i na Jasnej górze żadnej mszy nie bedzie po prostu zostali w domu lub pojechali gdzie indziej nie koniecznie do Gietrzwałdu do którego mieli daleko.
A kto pojechał do Częstochowy to znakomicie obrazują filmiki na YT.
Dziękuję Tym myślącym za to że nie dołączyli do tego rykowiska. Mam nadzieję że władzę Cz-wy wyciągną z tego wnioski.
poland
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17/4/2012, 13:36

Postprzez poland » 17/4/2012, 13:49

Szkoda że niektórzy nie dostrzegają że wszędzie trwa wojna z Kościołem!
Czy wiecie że:
Częstochowscy radni (SLD) właśnie zlikwidowali trwającą 9 lat prohibicję? Do tej pory był zakaz sprzedaży alkoholu wokół klasztoru.
Teraz na ulicach bezpośrednio przylegających do klasztoru można kupić alkohol. A na zlocie piwo sprzedawano niemal zaraz pod murami!!!!!!!!!
Jak Ojcowie Paulini mogli się nie wqrwić!
Zlot który tego nie popierał był zmuszony przenieść się w inne miejsce. A ci którzy wydali te zezwolenia na alkohol i go sprzedawali chcieli to robić podczas mszy!!!!!!!! Toż to szczyt chamstwa!
I potem pokazali na co ich stać co widać na filmikach ryjąc Paulinom nowo zasiana trawę.
poland
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17/4/2012, 13:36

Postprzez fajerstarter » 17/4/2012, 14:43

ewer,zamieszanie jakie miało miejsce nie przysłużyło się ani nam w Gietrzwałdzie ani w Częstochowie,i tu i tu odbiło się to na frekwencji,jednak fakt jest taki że ojcowie Paulini są niesłusznie oskarżani,to władze Częstochowy są winne wydając zezwolenie na sprzedaż alkoholu z 20%zniżką dla motocyklistów,przecież to jest karalne i powiem ci że są prawnicy którzy chcą złożyć doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez prezydenta Częstochowy,jak można namawiać motocyklistów do picia alkoholu?czy ty naprawdę nie widzisz w tym prowokacji?i celowego działania?gdyby Wiktor nie odwołał mszy to dopiero byłby dym jakby szwadron policji stał z alkomatami i wyciągał każdego kto wydmucha powyżej dozwolonej ilości,tego chciał pan Knysak z C.B.W i pan Matyjaszczak?zobaczcie zdjęcia z naszej peregrynacji obrazu,zobaczcie jak te babcie płakały,czy to nie było warte tego wszystkiego?niejednego widziałem który na widok łez tych staruszek uciekał pod pretekstem odlania się w krzaki żeby się wyryczeć
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater
czy ty dalej nie widzisz o co w zlocie gwiazdzistym tak naprawdę chodzi?tu nie chodzi o to żebyś przyjechał z kumplami zabawić się,powarczeć i nachlać do Częstochowy
A moderatorom ŚCIAGCZ.PL dalej dajemy szansę żeby wyjść z tego z twarzą,wcześniej pisali na stronie głównej szkalując Wiktora,dalej moge obiecać wywiad z Wiktorem w celu utrzymania jego dobrego imienia i honoru
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez fz6 » 17/4/2012, 15:09

A nie przyszło Ci fajerstarter do tej pustej głowy, że frekwencja była niska bo padało i pogoda była w kratkę? To samo wydarzyło się na bemowie, w zeszłym roku tłumy a w tym lipa. Więc nie bredź o jakiś teoriach spiskowych tylko myśl logicznie. Nie każdy ma ochote pojechać i się upier..ć po uszy w błocie bo jest rozpoczęcie. Moim zdaniem pogoda rozwaliła wszystkie zloty, spotkania i otwarcia w ostatni weekend.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Postprzez poland » 17/4/2012, 15:23

fz6 napisał(a):A nie przyszło Ci fajerstarter do tej pustej głowy, że frekwencja była niska bo padało i pogoda była w kratkę? To samo wydarzyło się na bemowie, w zeszłym roku tłumy a w tym lipa. Więc nie bredź o jakiś teoriach spiskowych tylko myśl logicznie. Nie każdy ma ochote pojechać i się upier..ć po uszy w błocie bo jest rozpoczęcie. Moim zdaniem pogoda rozwaliła wszystkie zloty, spotkania i otwarcia w ostatni weekend.

Może tak jest jak piszesz z innymi zlotami na które jeździsz aby się polansować. Tam wypada być czyściutkim. Ale na Jasnej Górze tłumy były zawsze. Nawet jak lało w 2008r. na którym byłem i jechałem w deszczu.
Ostatnio edytowano 17/4/2012, 20:22 przez poland, łącznie edytowano 1 raz
poland
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17/4/2012, 13:36

Postprzez fajerstarter » 17/4/2012, 15:33

pogoda?liczy się jakość a nie ilość,jak się boisz deszczu to kup sobie samochód a motocykl oddaj prawdziwemu motocykliście bo szkoda motocykla dla ciebie,z resztą tam gdzie Wiktor robił zlot przeważnie była ładna pogoda,teraz w Gietrzwałdzie też,ale widzę że chcesz winę za swoją forumową porażkę zwalić na pogodę,a za rok co?co obiecasz żeby motocykliści przyjechali?darmowe piwo?burdel?już takich mamy co obiecywali a teraz ludzie nie mają co do garnka włożyć,takim już może podziękujemy,era Częstochowy dzięki P.Knysakowi i panu Matyjaszczykowi oraz kłamcom na forach co wypisywali głupoty i kłamali na forach,jako największego zlotu przeminęła,zniszczyliście największy zlot w Europie,ale tępe lewactwo jest za słabe,damy radę i za rok zapraszamy do największego na świecie 3-dniowego zlotu który nie będzie polegał nie na zabawie w jednym miejscu,koncertach i chlaniu bro przez 24h na dobę
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 997&type=3
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ewer » 17/4/2012, 21:43

Ja to Fajer dziwie Ci się, że ty wierzysz w to, co mówisz.

Nigdy nie byłem zwolennikiem spędów motocyklowych. W Częstochowie na tym Waszym zlocie byłem tylko raz.
Moim zdaniem z całego tego zamieszania płyną tez pozytywne rzeczy.

- Po pierwsze już, co raz więcej ludzi poznaje się, na SMMRK. Ludzi są, co raz bardziej świadomi, z czym wiążą się te Wasze niby motocyklowe przedsięwzięcia o mocnym zabawieniu politycznym.

- Po drugie ludzie zaczynają kumać, że musza popierać PIS by z Wami przystawać. Musza na wszystkich mniej lub bardziej obojętnych mówić tak jak Ty. Czyli lewaki itp itd.... Wiedzą, że muszą rzucić się w przepaść głupoty i nienawiści do wszystkiego i wszystkich, co nie jest PIS. Muszą być skrajni.

- Po trzecie wiedzą, że są traktowani jako TOWAR przetargów pomiędzy PISowskim SMMRK a np w tym wypadku, SLDowskim prezydentem Częstochowy.

- Po czwarte wiedzą, że traktuje się motocyklistów jak idiotów, którym to Pan Węgrzyn musi zorganizować w pełni pobyt w Częstochowie, bo bez tego zachlają mordy, będą uprawiać nierząd obyczajowy i oddawać się shopingowi.

- Po piąte wiemy już wszyscy, że na Jasnej Górze w imię układu olewa się wiernych, którzy przybyli umacniać swoją wiarę.


I pewnie można by wymieniać jeszcze sporo myśli….

Mam Fajer jeszcze kilka pytań do Ciebie.
Czy nie lepiej byłoby schować te wszystkie polityczne animozje i dbać o to by przybywało uczestników, miłośników i sponsorów takich idei jak Rajd Katyński? Bez względu czy w wyborach skreślili PIS czy PO.

Czy myślisz, że dzięki wprowadzeniu polityki do SMMRK zysk będzie większy?

Czy myślisz, że dzięki temu więcej ludzi z Wami pojedzie poznać wschód i naszą wspólną historię?

Jak takie politykowanie ma się do patriotyzmu i gdzie tu jest Bóg, Honor i Ojczyzna??!!
ewer
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3/4/2012, 20:19
Lokalizacja: wawa

Postprzez fz6 » 18/4/2012, 01:27

Poland, jeżeli Tobie przeszkadza, że ktoś jest czysty to wniosek jest prosty-jestes brudasem. Kup sobie błoto w spray-u i się nim spryskaj, będziesz bardziej "prawdziwym motocyklistą". A żeby i twoja virażka była bardziej "prawdziwym motocyklem " to ją też potraktuj tym błotem. Ja, choćby nie wiem jak lało i choćby nie wiem jak usyfił ciuchy i moto to na drugi dzień mam czyste. No, ale to kwestia kto co lubi.
Fajer, jakbyś był choć odrobinę inteligentny to byś zakumał miedzy wierszami, że byłem w niedzielę na bemowie. Jakbyś choć odrobinę interesował się światem motocyklowym w Polsce "prawdziwy motocyklisto", to też byś wiedział, że akurat aura mocno nie sprzyjała w tym roku w stolicy. Więc twoje wypociny o prawdziwym motocykliście to wciskaj jakiemuś innemu moherowi podczas kolejnej wycieczki za kopią obrazu. Skącz wreszcie z tą agitacją partyjno-religijną!!
Będąc uczestnikiem wielu zlotów, otwarć czy wspólnych wypadów nie spotkałem się z czymś takim. Zawsze z kim bym nie rozmawiał,nieważne czy przyjechał ze mną czy z innymi były podnoszone tematy okołomotocyklowe, ale pewnie ci co z nimi latałem albo rozmawiałem to nie motocyklisci tylko lewackie hieny.
Idź się leczyć na nogi bo na głowę już za poźno fanatyku.
fz6
Świeżak
 
Posty: 389
Dołączył(a): 30/6/2010, 23:40

Następna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr