Zobacz wÄ…tek - Zipp Shock -nie chce zapalic
NAS Analytics TAG

Zipp Shock -nie chce zapalic

i inne małe pojemności
_________

Zipp Shock -nie chce zapalic

Postprzez Mianas » 15/4/2012, 16:30

Siema. Dzisiaj spotkała mnie bardzo przykra sytuacja moze troche o niej opowiem to mi pomożecie. Jade sobie dzisiaj normalnie motore bez żadnych wariacji ani nic tak 70-80km/h jechałem tak ok 14km ale zawsze tak jeździłem i nic nie było az nagle zaczeło mi go szarpac mówie pewnie paliwo mi nie spływa do filtra paliwa bo nie raz juz miałem problem wiec sie zatrzymałem sprawdziłem czy paliwo dopływa no i było wszystko ok baliwo dopływało do gaźnika no to jade dalej po chwili znowu to samo no to sie zatrzymałem zgasiłem silnik sprawdziłem jeszcze raz te paliwo nadal wszystko ok sprawdziłem swiece iskra jest,paliwo w zbiorniku jest, olej w silniku jest mówie co jest kurde poczekałem chwile az silnik ostygł i później juz na zaden sposób nie mogłem go odpalis ani na rozrusznik ani na kopa ani nawet na pycha i tak próbowałem i próbowałem az w koncu postanowiłem sprawdzic swiece, zmieniłem na nowa bo akurat miałem ze soba załozyłem nowa i nadal nie było iskry teraz to juz chociaz wiem czemu moze nie odpalac według mnie to bd wina cewki zapłonowej a według was co mi sie dzisiaj działo, co jest przyczyna? Te objawy podczas jazdy to może byc ze tłok spuchł? Ale nie powinien bo zawsze tak jeździłem nawet dłuższe dystanse i wszystko było ok. Plis pomóżcie bo jestem unieruchomiony a motor stoi na parkingu przyszpitalnym 10km ode mnie bo nie miałem jak do domu dojechac.
Honda VFR 700 Interceptor
Avatar użytkownika
Mianas
Świeżak
 
Posty: 129
Dołączył(a): 4/9/2010, 20:34
Lokalizacja: Nowy Staw


Postprzez komarcc » 17/4/2012, 22:23

Moduł bądź cewka uszkodzone, najlepiej kup razem to zapłacisz za przesyłkę tylko raz. Może też być to uszkodzona fajka, kabel WN ewentualnie w najgorszym przypadku prądnica/iskrownik. Innych opcji raczej nie widzę, jakby był to puchnący tłok to w jednym momencie zablokowało by Ci tylne koło.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê