Zobacz wÄ…tek - szrot na allegro
NAS Analytics TAG

szrot na allegro

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez bryk77 » 15/4/2012, 01:57

Nie wiem jak tam z UK, ale za wysyłkę z lub do Irlandii winszują sobie 300-350 euro. Pytałem u kilku przewoźników rok temu. Moto pakują na busa i w drogę. To ci sami, którzy paczki rozworzą. Cena zależy od wielkości motocykla. Wiadomo, że 300 kg armatury będzie więcej kosztować.


Rosiboj, za takie pieniądze w Polsce też kupisz porządny używany motocykl u dealera więc nie widzę sensu zawracać sobie gitary poszukiwaniami po Europie. O dodatkowych kosztach nie wspomnę (transport, papiery itp.).
A jak nie u dealera to u sprawdzonego sprzedawcy, jak choćby wychwalany pod niebiosy przez wiewiórkę komis motonita. (otwórz link)
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez Krmtzzz » 15/4/2012, 10:27

Darnoko:

Ja nie przerabialem lamp z angola, znam wiele osob ktore tego nie robily i nie ma z tego konsekwencji, no chyba ze wkurza cie swiecenie lewej lampy zamiast prawej.

Elfeti:

Sprowadzenie moto z fr. wcale nie jest drogie. Jak ja szukalem moto we Francji(niestety przez 2 tyg nic nie znalazlem wartego uwagi), to mialem w razie czego zaklepany transport za bodajze 100 czy iles tam euro, z tym ze gosc byl z mojej okolicy ktory wozil takie rzeczy ;p
Avatar użytkownika
Krmtzzz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2077
Dołączył(a): 16/5/2010, 15:22
Lokalizacja: Rudnik n/Sanem


Poprzednia strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości




na górê