Zobacz wÄ…tek - Suzuki Gs 500
NAS Analytics TAG

Suzuki Gs 500

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Suzuki Gs 500

Postprzez Polak » 13/4/2012, 23:22

Witam. Jestem tu nowy dlatego chce Przywitać wszystkich.
Od niedawna nadszedł mnie pomysł kupna motocykla i zacząlem robic prawko kategori A ponieważ dawniej mi nie było potrzebne.
Do tej pory miałem stycznosc tylko z takimi motorowerami jak z simson skuter i Jawka 50 :D i to jakieś 8 lat temu bo później zrobiłem prawo jazdy kategori B i mnie już nie ciągło do motoru aż do teraz...
Poczytałem parenaście artykułow o pierwszym moto i wybór padł raczej na gs 500 może nie jest to demon prędkosci ale na pierwszy motor będzie raczej dobry ponieważ mój obecny samochód ma przyspieszenie do setki w granicach 9- 10 sekund a gs coś ponad 6 bodajże więc nie jest tak źle :)
Mam konkretny model już wybrany od kumpla z mojej miejscowości i chciałem się Was zapytac czy za taką cene oplaca się go brac http://otomoto.pl/suzuki-gs-500e-M3128825.html Mówił mi że lampa przednia była wymieniana i chyba kierunki a tak to ok jest.
Oczywiście cena jest do zbicia mysle że poniżej 6000 zejdzie. Znam go dobrze ale jeszcze motor obejrze z kumplem co już jeździ na scigaczach dobrych pare lat. Kolega ten co sprzedaje zachwala go i mówił ze bardzo mało na nim jeździł i na oponach jeszcze z 2 sezony pojezdze i nie wymaga wkładu żadnego obecnie. Jeśli bym go chciał sprzedac np za 2 lata ile moge na takim motorze stracic jesli go nie zniszcze bardzo ?? Bo nie ukrywam, że wolałbym Hornetke albo fazerke ale wątpie ze za 8000 kupie coś w przyzwoitym stanie a jestem raczej pedantem i nie lubie miec jakieś dziadostwa. Po drugie niewiem czy Fazerka co ma 95 koni nie była by już zdecydowanie za mocna jak na pierwszy motor. Z góry dziękuje za wszystkie opinie. Pozdrawiam
Polak
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/4/2012, 23:07


Postprzez Kaai » 13/4/2012, 23:33

fazera i hornety za mocne bez doświadczenia. jak przeczytałem, że 6k za gsa to myślałem, że cię chce orżnąć bo za 3k można kupić, ale potem patrzę, że 2008 rocznik, więc jak zejdziesz poniżej 6k będzie ok, opony jak dla mnie wyglądają OK, nie wiem czy guma nie jest twarda czy coś, ale bieżnik jest raczej OK, nie wiem jak z napędem. ile stracisz? raczej nie wiele, w granicach paru stów myślę, jak go nie dojedziesz;)
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez Boshi » 13/4/2012, 23:33

Była by za mocna. Co do gs-a to jeżeli go mocno nie poobijasz to nie stracisz na nim dużo, a wręcz możliwe że nic nie stracisz. Zależy co z nim będziesz robiłl.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Polak » 13/4/2012, 23:37

to jest rocznik 2002 nie 2008 nie za dużo chce ?? Cieżko wyczuć ile taki motor może byc warty ponieważ w auto świecie przeczytalem ostatnio krotki artykul dotyczący uzywanych motorów i pisało że motor to nie samochód i czasem może byc tak że motor pare lat starszy może być droższy niż ten nowszy bo jest prosty i w lepszym stanie technicznym. Chciałbym na nim pojezdzic napewno ten sezon i przyszly i moze coś kiedyś mocniejszego bo nie czuje sie w tym momencie pewnie na motorze. Pamiętam jak za młodu z simsonka przesiadłem sie na etz 150 co miała ponad 10 km i juz był to dla mnie szał ale teraz odczucia moga byc inne bo jezdze autem :) Z Ciekawości zapytam ile trzeba dac za taka fazerke bądz Hornetke w przyxwoitym stanie ? Bo niby na allegro fazerki są już za 7000 ale sądze, że to jakies padaki chociaż się nie znam na tym zbytnio.
Polak
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13/4/2012, 23:07

Postprzez kowal_71 » 14/4/2012, 00:30

Ten GS za 6000zł to będzie naprawdę dobry interes (zakładając, że mechanicznie jest okej). Fazera i Horneta (zależy, z których lat) za mniej niż 9k raczej ciężko będzie znaleźć, ja bym zaczął szukać od 10 tysięcy.
Kawasaki ZR-7S
Yamaha FZ6 FAZER
kowal_71
Bywalec
 
Posty: 885
Dołączył(a): 12/4/2010, 13:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kaai » 14/4/2012, 00:35

za 2002 tez jest ok sądzę, za 3k można było kupić z początku roczników, lata 90~
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê