Zobacz wątek - kilka elementów do peugeot xps
NAS Analytics TAG

kilka elementów do peugeot xps

i inne małe pojemności
_________

kilka elementów do peugeot xps

Postprzez lokuero » 8/4/2012, 20:21

Hej potrzebuje kilka części do mojego peugeota xrs. Motor mam od 2 dni a więc jestem zielony całkowicie w temacie. Potrzebuje :
-Lusterka
-Uchwyt ten od manetki od sprzęgła, hamulca (cholera nie wiem jak to nazwać)
-światła tylnie
-Czujnik do prędkościomierza

Najlepiej allegro :D
lokuero
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8/4/2012, 20:11


Postprzez henio12323 » 8/4/2012, 21:17

skoro na allegro, to kazdy ma takie same allegro. chyba sam mozesz sie wysilic i poszukac ?

lusterka kup jakies zamienniki, bez sensu kupowac oryginały. zamiennik lepiej wygląda i jest tanszy

uchwyt - szybciej i taniej pewnie wyjdzie kupic tez zamiennik kompletny klamka + mocowanie.

swiatło - to samo mozesz kupic całą lampe małą, kosztują takie od 50 zł. jak chcesz miec oryginalne szukaj, patrz jak ktos ma całe moto na częsci

czujnik tu raczej jedynie oryginał. tak jak wyzej szukaj jak ktos ma całe moto na czesci, bo samej linki raczej nikt by nie wystawiał

znajdz gosci któzy maja rozbitki albo moto na czesci i dzwon. nikt za ciebie tego robił nie będzie
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez lokuero » 8/4/2012, 21:27

Tak ale czymś się kierować podczas szukania zamienników, czy mogą być pierwsze lepsze ? Czy uchwyty i lusterka musze szukać konkretnie pod mój model?

Czujnik prędkościomierza może być uniwersalny ? Czy musi być oryginalny.
Ostatnio edytowano 8/4/2012, 21:29 przez lokuero, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
lokuero
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8/4/2012, 20:11

Postprzez henio12323 » 8/4/2012, 21:29

nie uchwyty i lusterka ( lusterka albo z nowym uchwytem, chyba że masz wkrecane w cos juz to wtedy pod rozmiar gwintu np M8 itp ). i kierujesz sie cenąm im droższe lusterko/mocowanie/klamka tym zazwyczaj jest to towar lepszej jakosci, lusterko mniej dgra, jest lepiej wykonane, itp itd.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez lokuero » 8/4/2012, 21:51

Tak patrze po allegro teraz i prawie każda ,,klamka'' w tytule ma jakiś dany model motoru. W takim razie one nie będą pasować do xrs ?
lokuero
Świeżak
 
Posty: 35
Dołączył(a): 8/4/2012, 20:11

Postprzez komarcc » 10/4/2012, 12:52

http://allegro.pl/peugeot-xps-xp6-uklad ... 90346.html

Tutaj masz komplet od hamulca przedniego z klamkÄ… itp.

Z doborem innej klamki może być problem i pasować nie będzie, jedyne wyjście, jeśli chcesz mieć taniej to tak jak Heniek radzi, czyli kupić pompę hamulca z uchwytem i klamką od czegoś innego, potem musisz założyć to na kierownicę (musi być na odpowiedni rozmiar uchwytu) i podłączyć przewód hamulcowy (wejście w tej innej pompie hamulcowej też musi pasować do Twojego przewodu hamulcowego), a jak nie to kupuj to z linku wyżej.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê
cron