Zobacz wÄ…tek - Opony Suzuki Gsxr 750 K4
NAS Analytics TAG

Opony Suzuki Gsxr 750 K4

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Opony Suzuki Gsxr 750 K4

Postprzez mchrol » 2/4/2012, 07:16

Witam! Potrzebuję do przyszłego tygodnia zmienić oponki. Prosze o pomoc jakie opony do mojego bajka? Zależy mi na przyczepnośći, nie dla osiągów. Myślałem o Michelin oraz Dunlop. Dwuskładnikowej 2CT , teraz pytanie jaki model najlepszy ?

Serdecznie pozdrawiam
Yamaha Xj6 Diversion F
mchrol
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6/4/2011, 08:56
Lokalizacja: Stargard Szczeciński


Postprzez grunder » 2/4/2012, 11:53

Pirelli przoduje w tym momencie, ew radzę pcozytać teraz testy opon na motocyklach.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa


Postprzez PrimoGhost » 2/4/2012, 17:04

masz cały wieeelki temat o oponach w dziale akcesoria. Zobacz tam. Pirelli to cholery, a nie opony... przynajmniej jak dla mnie. Któryś raz z kolei kupiłem moto z tymi kapciami, obecnie Diablo super corsa - niby najwyższa półka, ale co z tego jak w deszczu są niepewne, nierozgrzane ( niższa temperatura, mokra droga ) zaskakują jak diabli.. Na suchym, gorącym asfalcie - Ok. jest genialnie. Ale na nasze polskie warunki polecam Michelin Power 2ct. Bardzo fajna guma.

Swoją drogą... dlaczego temat o oponach nie jest przypięty w mechanice motocyklowej, tylko w akcesoriach? Przecież każdy odruchowo wybiera ten temat... X raz z kolei.
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957

Postprzez RUTRA.RD » 4/4/2012, 12:15

bierz potorówki za 450 zl kupisz super komplet
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez sebasbox » 4/4/2012, 15:08

RUTRA.RD napisał(a):bierz potorówki za 450 zl kupisz super komplet

to dopiero dobra rada...a co trzeba zrobić żeby dogrzać taką gumę na drodzę i ile cykli nagrzewania wytrzyma zanim zrobi się śliska i twarda? Co z przyczepnością na mokrym? I co z homologacją (dowód zabrany przy pierwszej kontroli)?
Zwróć uwage na Dunlopy Sportsmart Sportmax (teraz sam zmieniałem i opinie na zagranicznych forach są bardzo pozytywne, dobre na torze, dobre na mokrym i wytrzymałość podobno na najwyższym poziomie-test DEKRA)
Zobacz też Breidgestone BT016 lub BT016 Pro lub też teraz weszła S20 (następca BT016 Pro). W kwietniowej motormanii masz test S20 (nie czytałem jeszcze ale przeglądałem i chyba dobrze wypadła)
sebasbox
Świeżak
 
Posty: 382
Dołączył(a): 21/1/2010, 15:07

Postprzez Seba_ER5 » 4/4/2012, 15:57

"Temat do zamkniecia" :D

Ale serio zapytaj siebie jak latasz jakie przechyly na moto planujesz, czy chcesz opony na 1 albo 0,5 sezonu czy na 2?
Pilot Power 2ct / Pilot Road 3 2ct I inne tego pokroju opony...

Moj brat jezdzic na metzelerach Z4. Ma k4 750 wolno nie lata ale w zakrety duzych przechylow nie robi i mu starcza.

Kazdy ma swoje upodobania ja ani uzywki ani tymbardziej potorowki bym nie kupil. Bez powodu nie starczaja czesto tylko na jedna sesje kwalifikacyjna. Do stuntu bym inaczej na to patrzyl, ale na drodze wole miec pewnosc ze deszcze czy nie deszcze rozgrzane czy nie za mocno rozgrzane trzymaja.
Znam osoby ktore kupily kiedys torowki i hwala ale przechylow u nich nie widzilame zadnych :).
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez RUTRA.RD » 5/4/2012, 06:47

sebasbox

prosze cie jezdziles na potorowkach?
widziales kiedys zeby podczas przegladu lub policja sprawdzala ci homologacje opon?
wiesz jakie opony maja a jakie nie maja homologacje ?
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê