Zobacz wÄ…tek - gwarancja
NAS Analytics TAG

gwarancja

O wszystkim
_________

gwarancja

Postprzez k9aro3l » 23/3/2012, 20:14

dziś po powrocie ze szkoły siadłem sobie na kompa i okazało się że myszka odmówiła mi posłuszeństwa. Myślałem że to może wina baterii bo gdy klikam to raz w czas dioda się zaświeci lecz na kompie zero reakcji, wsadziłem chyba wszystkie jakie miałem w domu i dupa prawie w każdym przypadku taka sama reakcja lub w ostateczności dioda wcale się nie pali. Jutro jeszcze udam się do sklepu po zupełnie nowa baterie i zobaczę czy będzie jakiś skutek. No ale do setna sprawy, czy w momencie w którym będę chciał oddać myszkę na gwarancje powinienem otrzymać jakąś zastępczą? Bo zapewne nie zrobią mi tego na miejscu lub nie wymienia mi tego na druga taka sama. Myszka jest to modecom mc-wm4.
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce


Postprzez carma » 23/3/2012, 20:45

Poczytaj trochę o zmowie żarówkowej. Nie nie dostaniesz nic. Ale pewnie wymienią ci na nowy model jeśli nie to zgłaszaj niezgodność towaru z umową.
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa


Postprzez komarcc » 23/3/2012, 22:40

To myszka za 25zł ma gwarancję? Napewno nie dadzą Ci zastępczej, w zależności od sklepu mogą Ci wymienić na nową od razu na miejscu, mogą też kazać czekać, aż odeślą do producenta, a ten przyśle im nową 14-30dni, na koniec najpewniejsze, czyli oleją Cie i powiedzą, że to z Twojej winy, potwierdzając to mocnymi argumentami typu: myszka była używana bez specjalnej podkładki :)
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń



Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê