Zobacz wÄ…tek - ZX6R
NAS Analytics TAG

ZX6R

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

ZX6R

Postprzez Roziu » 19/3/2012, 21:04

Witam
Jestem posiadaczem motocykla Kawasaki ZX6R 2001r.
1.Chcialbym wymienić wypełnienie pod siedzenie ale na Allegro do tego modelu są jedynie taki z półką na kierunkowskazy a takie mnie nie interesuje ale znalazłem takie bez półki i zachodzące na światło ale do modelu ZX9R i tu moje pytanie czy będzie pasować do mojego modelu ? Po zdjęciach wyglada ze pasuje.
2. Chciałbym tez zmienić tylna zembatke ze standardowej 40 zembów na 42 zęmby. Czy długość łańcucha ogniw może pozostać standardowa czy musi być dłuższy ? Jeśli dłuższy to jaki ma być ?
3.Jaki byłby według Was najlepszy kolor felg do niebieskiego koloru owiewek ?
4.Czy w liczniku można wymienić samo szkielko osloniające obrotomierz gdy jest porysane lub pęknięte np wyciągnąć z innego licznika nie wyłamując.
Z góry dzięki za odpowiedzi .
Roziu
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15/1/2012, 14:39
Lokalizacja: Brak


Re: ZX6R

Postprzez suchy558 » 19/3/2012, 21:34

Roziu napisał(a):Jaki byłby według Was najlepszy kolor felg do niebieskiego koloru owiewek ?
Z góry dzięki za odpowiedzi .


soczysty róż, mniam :twisted:
Avatar użytkownika
suchy558
Bywalec
 
Posty: 676
Dołączył(a): 1/2/2011, 19:03
Lokalizacja: Sandomierz


Re: ZX6R

Postprzez k9aro3l » 19/3/2012, 21:40

suchy558 napisał(a):
Roziu napisał(a):Jaki byłby według Was najlepszy kolor felg do niebieskiego koloru owiewek ?
Z góry dzięki za odpowiedzi .


soczysty róż, mniam :twisted:


+ naklejki mocy.

A tak na serio to chyba Tobie ma się podobać a nie nam ? Jeśli już masz malować to ja bym na Twoim miejscu pomalował tak jak chciała seria.
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez Throttle » 21/3/2012, 10:58

Najlepiej wymień cały zestaw napędowy a nie się będziesz bawił w rzeźbienie. Co do tego szkiełka to da radę wymienić. A co do tego koloru felg nie rób lipy i weź tak jak mówi K9aro3l czyli leć serią.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê