Zobacz wÄ…tek - Rossi po GP francji
NAS Analytics TAG

Rossi po GP francji

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

Rossi po GP francji

Postprzez Thrillco » 23/5/2006, 23:30

heh...mam nadzieję, ze z relacji już wszyscy wiedza o co chodzi....mistrzu był tak wqrwiony, ze wywiadów udzielał wyłącznie po włosku a tłumaczyc go musiał Davide Brivio (szef zespołu) oczywiście tłumaczenie było wersją oficjalną:)Oficjalnie...nic się nie stało, takie są wyścigi i jest jeszcze sporo do wygrania-nieoficjalnie-Rossi jest już naprawde mocno rozdrazniony i ledwo trzyma fason ale chyba przestanie robić dobra minę do złej gry. W sumie pokazał we francji, ze nie ma na niego bata ale Yamaha staje się tym motocyklem jakim była ponad 3 lata temu, krótko mówiąc...gó...anym.
W Mugello Rossi ma oficjalnie powiedziec, ćży odchodzi do Formuły 1 czy zostaje w motoGP...znawcy twierdzą, że jednak zostanie.Powodów jest kilka a główne:
1. Rossi nie dostanie stałego etatu w teamie Ferrari, a raczej nie będzie chciał się wozic jakimś półproduktem.
2. Obecna sytuacja może mu pojechac po ambicji.
3.Będzie chciał zdobyć kolejny historyczny tytuł w kolejnej nowej klasie pojemnościowej 800cm, to nowe motongi i nowe wyzwanie.
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Thrillco » 24/5/2006, 07:58

w sumie..fajnie..ma z kim walczyć..z jednej strony młodziaki zadziorne z drugiej rozpadający się motocykl...chociaz GPFrancji to byłby nokaut...gdyby Yamaha nie zrobiła pppfffffffffrrrruuuuu...uuuu...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez siekson » 24/5/2006, 08:25

szkoda Rossiego bo nie zjego winy w 3 wyscigach zdobyl tylko 2pkt (jerez, francja i jeszcze jeden nie pamietam gdzie - co niby opona mu sie skonczyla).

A mam nadzieje ze zostanie w motoGP i pokaze ze jak sie jezdzi na najwyzszym poziomie. Moze na przyszly sezon zmiana barw?? Byloby ciekawie gdyby przesiadl sie na ducati/suzuki
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Thrillco » 24/5/2006, 08:52

w chinach nie skonczył..poprzednie GP...dlak ogo ja relacje pisze??!!
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 24/5/2006, 10:10

generalnie do tej pory radził sobie całkiem nieźle...co było we francji widać ale...teraz się sytuacja naprawde mocno pogorszyła bo to już jakieś fatum się robi...Vale raczej nie wymieka jak mu jaki kolo pod łokieć podjeżdża...zauwazyłem, że to go wręcz mobilizuje do jeszcze ostrzejszego naparzania.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez BigBiker » 24/5/2006, 16:28

No jak Rossi pęka jak mu się coś nie układa albo ktoś mu podjeżdza to ja k..... jestem EVIL :lol:

ZONK tygodnia :)
2004 YZF-R6 Superbike - wersja torowa !!!
Avatar użytkownika
BigBiker
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29/10/2005, 18:22
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Richie » 25/5/2006, 19:15

ano niezle bzdury tu coponiektorzy wygaduja :)

akurat Rossi oglosil ze ma w koncu do czego dazyc w MotoGP i dzis oglosil rezygnacje kategoryczna co do przejscia do F1 i ze ma nowe wyzwania w MotoGP i jeszcze dlugie plany na motocyklach, wiec zupelnie odwrotnie niz ialoby cos mu sie na psyche klasc, dopiero teraz ma motywacje :)
<a href="http://www.v10.pl">V10.pl</a>, <a href="http://www.wroom.pl">Wroom.pl</a>
Były: GS500, SV650S, Yamaha R6, Yamaha Bulldog 1100
Avatar użytkownika
Richie
Administrator
 
Posty: 250
Dołączył(a): 23/8/2005, 19:49

Postprzez PajÄ…k » 25/5/2006, 22:47

zdenerwowali go więc ma motywacje bo co to za przyjemność z jazdy jeśli goni cię 20 chłopa gotowych w każdej chwili wjechać ci w tył a teraz on troche poganie i będzie fajnie
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław

Postprzez Thrillco » 26/5/2006, 07:24

hehe...no evil to ci się udało...ale ja wiem skąd to wyszło...bo widzisz w motoGP nikt nie jeździ hobbystycznie-tam sa cele i priorytety i zajebiste ciśnienie...przypuszczam, że np. z Twoim podejściem do ścigania ("nie mam takich priorytetów") to w motoGP można tylko paddock zamiatać:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez PajÄ…k » 26/5/2006, 11:12

i też by człowieka wylali za syf jaki za sobą pozostawia ale faktycznie wkurzyła go ta sytuacja że aż języka w gębie zapomniał.
Evil a ty byś się nie wkurzył gdyby w trakcie wyścigu ty na prowadzeniu kilka kułek do końca i nagle ktoś zabrał ci połowe motocykla bo czegoś tam zapomniał sprawdzić ?
Avatar użytkownika
PajÄ…k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 704
Dołączył(a): 16/9/2005, 22:54
Lokalizacja: Warszawa Gocław

Postprzez Thrillco » 26/5/2006, 20:02

hmm...totalna dominacja Baylissa zaczyna mnie nudzić powoli w WSBK....co innego zbudowanie takiego sprzęta...wiem, że tam zam przedni zawias może kosztować równowartość trzech-czterech nówek motongów!!:OAle jak to musi jeździć!!
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Thrillco » 27/5/2006, 10:09

siedzą ale tylko w wyścigu a i to nie każdym-monza np. była bezapelacyjnie zdominoana przez Baylistika, na szczęście ja strasznie lubię styl jazdy jaki reprezentuje Bayliss i to mnie wkreca...ale musisz oddać honor wyscigowcom z motoGP-w tym sezonie tez nie jest nudno i nie ma wyraźnego dominatora:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê