Zobacz wątek - Kombinezon, co wybrać ?
NAS Analytics TAG

Kombinezon, co wybrać ?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Kombinezon, co wybrać ?

Postprzez Furok » 7/3/2012, 21:56

Witam, zastanawiam się nad kupnem dwuczęściowego skórzanego kombinezonu i w sumie nie wiem co mogę kupić. Budżet jaki posiadam na kombinezon to +/- 2500 zł. Oglądałem Berika LS2-8323 i Alpinestars Stella Octane. W temacie kombinezonów nie znam się kompletnie więc prosiłbym o rade, który wybrać, lub jeśli możecie coś poradzić to prosiłbym o takie porady :). Chcę jeszcze kupić buty i rękawice. Jak na razie jedyne buty jakie mierzyłem to Sidi B2. Co moglibyście o nich powiedzieć ? Prosiłbym również o polecenie jakiś rękawic w cenie do +/- 400 zł .

Z góry dziękuję za wszystkie porady/opinie :)

Pozdrawiam.
Furok
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6/7/2011, 23:52


Postprzez Vergon » 7/3/2012, 22:32

"Stella" to damska linia ubrań Alpinestars :wink:
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Furok » 7/3/2012, 23:25

haha to dobrze, że nie przymierzałem :P Ktoś może powiedzieć coś na temat tego Berika ?

Znalazłem jeszcze w sklepie niedaleko mnie kombinezon DAINESE STRIPES DIV ( mam nadzieję, że ten nie jest damski :P ) w przystępnej cenie. Byłby on lepszy od tego Berika, którego podałem wcześniej ? Proszę o porady i opinie :)

Pozdrawiam.
Furok
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6/7/2011, 23:52

Postprzez J E L I T O » 8/3/2012, 06:11

kupuj berika mam dokładnie taki sam 8323 i jestem bardzo zadowolony. Mam cały czarny.

2,5 tyś to trochę dużo za to kombi.
zx10r 09r
Avatar użytkownika
J E L I T O
Świeżak
 
Posty: 51
Dołączył(a): 6/9/2010, 20:43
Lokalizacja: STALOWA WOLA

Postprzez Furok » 8/3/2012, 17:16

Panowie a Dainese Avro DIV ? Użytkuje ktoś ?

Proszę bardzo o pomoc, to będzie mój pierwszy kombinezon, więc nie ogarniam tego tematu.
Furok
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6/7/2011, 23:52

Postprzez nase » 12/3/2012, 11:14

jezdze w takowym wynalazku, ale z racji mojego ubogiego doswiadczenia nie moge porownywac do innych kombiakow (mierzylem ich wiele, ale to nie to samo co jezdzenie).

W swoim nawinalem w sumie raptem 7 motogodzin (wczoraj chrzest kombiaka) i juz po tym czasie czulem jak powoli sie do mnie uklada.
We wlasciwej pozycji sam sie dopasowuje i nie krepuje ruchow.

Mozna i inne sprzety wybrac, ale jakos akurat Dainese mi najbardziej podszedl ze wzgledu na dopasowanie niczym druga skora :) mam rozmiar 50.

z tschuli, modeki mierzylem 52-54 zadnych nie moglem zbytnio nie wiem czemu spiac zbytnio ( wzrost raczej przecietnie 182cm) a 54 juz luznawy byl i dalej mialem problem ze spieciem kurtki ze spodniami

beriki i arlennesy fajnie dosc lezaly (bodajze 54?), ale z kolei dupa wisiala jakbym narobil w majty :)

vanucci bylo dla mnie malo wygodne


zostalem przy tym i na razie bardzo zadowolony, ale obszerniejsza recenzje nawine po nalataniu wiecej km'ow w tym sezonie
nase
Świeżak
 
Posty: 38
Dołączył(a): 29/6/2011, 13:39
Lokalizacja: Szczecin



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê