Zobacz wątek - Suzuki GS 500 - prośba o opinię
NAS Analytics TAG

Suzuki GS 500 - prośba o opinię

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Suzuki GS 500 - prośba o opinię

Postprzez kondziu111 » 11/3/2012, 19:00

Witam,


Szukam pierwszego moto. Upatrzyłem sobie Suzuki GS500:
http://moto.allegro.pl/suzuki-gs-500-zabudowany-igielka-tanio-i2197424363.html (otwórz link)
Czytałem, ze jest to dobry wybór na początek, ale czy akurat ten egzemplarz jest wart zakupu?

Wrzucam paczkę dodatkowych zdjęć, które sprzedający wysłał mi na maila.
http://speedy.sh/f3pbP/foty.rar (otwórz link)
Narzucają się Wam jakieś konkretne pytania odnośnie tej sztuki, które mógłbym zadać podczas rozmowy telefonicznej (poza standardowymi, które opisane są w poradniku)?

Moto sprzedaje dziewczyna, to dobry/zły znak, czy generalnie nie ma to znaczenia jeśli chodzi o jego stan techniczny?

Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.
kondziu111
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/3/2012, 18:24
Lokalizacja: Dębica / Kraków


Postprzez k9aro3l » 11/3/2012, 19:10

nie ma znaczenia kto sprzedaje, ważne czy sprzęt był zadbany i czy zostało wszystko wymieniane na czas. Może być tak że kobieta bardziej dbałą o sprzęt niż facet. Ale może być też zupełnie odwrotnie. Generalnie nie ma reguły.

To co na pierwszy rzut oka (oglądałem zdjęcia jedynie z aukcji) to brak ciężarków na kierownicy. Bak tam dzióbnięty jest od prawej strony.
Opona przód myślę że na sezon jeszcze wystarczy tył tak samo. Jak za ten rocznik '92 cena myślę że cena niska, biorąc pod uwagę jeszcze to że ma plastiki.
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce


Postprzez finowski » 11/3/2012, 23:54

A gdzie się podziała klamka od hamulca i czasza też połamana, zbiorniczek od płynu hamulcowego porysowany no niestety była gleba ale może lekka musisz poprosić o więcej zdjęć
ZX6R
finowski
Świeżak
 
Posty: 153
Dołączył(a): 8/12/2011, 10:10
Lokalizacja: Jelenia Góra



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości




na górê