Zobacz wątek - Praca dla ambitnych i chcących zmienić coś w swoim życiu
NAS Analytics TAG

Praca dla ambitnych i chcących zmienić coś w swoim życiu

O wszystkim
_________

Postprzez SuzukiMaster » 9/3/2012, 22:14

komarcc napisał(a):
Vergon napisał(a):A z tymi piłami to jakaś dziwna akcja, mnie już z 3 razy zaczepiały brudne szyje oferując Stihl'a :wink:
Dodam, że w różnych miejscach w PL, więc wykluczam rodzinny interes tych samych osób :lol:


Nie stihl-a, tylko steela, niektórzy nawet odklejają oryginalną naklejkę i naklejają z piły stihl, piła bardzo przypomina prawdziwego stihla kolorami i ludzie się nabierają. Wiem coś o tych piłach i mogę śmiało napisać, że 100zł to za drogo, poza tym nie da się tym ciąć, gaźnik cały czas brudny ze względu na nieszczelny filtr powietrza. Mógłbym długo o tym pisać, ale to nie forum o piłach :)

Wiem o tym :) Ja tę piłę kupiłem tylko po to by sprzedać ją z zyskiem :P
I jestem pod wrażeniem bo ma już pocięte około 50m drzewa i jak na razie jej wady to tak jak wspomniałeś wciąż zapychający się gaźnik do tego co chwilę dociąganie łańcucha,łamiące się sprzęgło, szybko zużywająca się zębatka napędzająca,urywający się sznurek prócz tych wad piła nawet ma moc i jak na razie się nie zatarła :) A brudne szyje zapomniały dać na nią gwarancje ^^
Avatar użytkownika
SuzukiMaster
Świeżak
 
Posty: 205
Dołączył(a): 5/1/2012, 22:37
Lokalizacja: Wejherowo


Postprzez k9aro3l » 9/3/2012, 22:33

Praca dla ambitnych i chcących zmienić coś w swoim życiu


Bez wątpienia praca dla ambitnych i na pewno zmieni coś w moim życiu.

PS. weź się chłopie lepiej do normalnej pracy to Ci te głupoty z głowy wylecą.
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce


Postprzez Arturo925 » 9/3/2012, 23:09

Nie wiem o co Wam chodzi. Typ robi co chce, a Wy sie go czepiacie. Wyjdzie na tym źle? Życie. Co Wam do tego? Nic.
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez rossavu » 10/3/2012, 00:15

Arturo925 napisał(a):Nie wiem o co Wam chodzi. Typ robi co chce, a Wy sie go czepiacie. Wyjdzie na tym źle? Życie. Co Wam do tego? Nic.


Zobacz jak dane wyludzaja.
Avatar użytkownika
rossavu
Stały bywalec
 
Posty: 1347
Dołączył(a): 4/4/2010, 10:51

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 00:55

k9aro3l napisał(a):
Praca dla ambitnych i chcących zmienić coś w swoim życiu


Bez wątpienia praca dla ambitnych i na pewno zmieni coś w moim życiu.

PS. weź się chłopie lepiej do normalnej pracy to Ci te głupoty z głowy wylecą.


KaG napisał(a):
Nie, wtedy musiałby jeździć tramwajem albo piec chleb, a to poniżej godności jego "wielkiej duszy"



Hehe rozbawiliście mnie tymi wypowiedziami :D Może 50 lat temu to było dobre. Praca czyni wolnym taaaa. Żadna praca nie hańbi, ale może warto zainteresować się trochę tym w jakich czasach żyjemy.

http://www.youtube.com/watch?v=rPrskPvYtRU

http://www.youtube.com/watch?v=WLVUMad9xA8

http://janpinski.nowyekran.pl/post/5354 ... m-emerytur

http://www.rp.pl/artykul/9157,829286-Te ... edzie.html

http://www.prawica.com.pl/index.php?opt ... &Itemid=54

http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/5 ... zieci.html

http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/JANU ... 14032.html

Chciałem pokazać coś ciekawego, ale chyba popełniłem błąd. Człowiek uczy się całe życie. Widzę, że większość osób tutaj to zakompleksieni nieudacznicy, którzy tylko próbują sobie coś udowodnić. Nie będę marnował swojego cennego czasu przegadując się na forum. Mam ciekawsze rzeczy do robienia. Nic tu po mnie.

Pozdrawiam i powodzenia
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez mar111cin » 10/3/2012, 09:38

mar111cin napisał(a):chwila chwila, a nie było jeszcze nic o zarobkach, ile można miesięcznie wyciągnąć na tym ?
starcza na zakup tej zgrzewki wody ? :lol:
Swoją drogą to potem podeśle kilka artykułów na temat tych wszystkich wód mineralnych :lol:
Nawet mój pies się tym brzydzi...



Krzysiu drogi nie widziałeś tego pytania ? to ponaglam.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez C-bool » 10/3/2012, 12:26

Krzysiuuu, powiedz mi jak mam żyć?
GS500F --> SV650S --> Bandit 600N --> XV535 Virago
Avatar użytkownika
C-bool
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2915
Dołączył(a): 23/8/2007, 21:26
Lokalizacja: Poznań

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 12:40

mar111cin napisał(a):
mar111cin napisał(a):chwila chwila, a nie było jeszcze nic o zarobkach, ile można miesięcznie wyciągnąć na tym ?
starcza na zakup tej zgrzewki wody ? :lol:
Swoją drogą to potem podeśle kilka artykułów na temat tych wszystkich wód mineralnych :lol:
Nawet mój pies się tym brzydzi...



Krzysiu drogi nie widziałeś tego pytania ? to ponaglam.


Widziałem, ale już wcześniej podawałem linka do planu wynagrodzeń.

http://www.sniezniczanka.pl/plan.php

Myślę, że jest dość dokładnie wytłumaczone.
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez Daga » 10/3/2012, 13:01

Marketing sieciowy...Bleeeee....
DO YOU KNOW,THAT BAD GIRLS GO TO HELL?!
Avatar użytkownika
Daga
Świeżak
 
Posty: 195
Dołączył(a): 4/12/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 13:19

KaG napisał(a):Emerytury to ja chłopie nawet nie dożyje to co się będę o nie martwił XD zanim ja przejdę na emeryturę i większość forumowiczów to wiek emerytalny będzie wynosił już ponad 70 lat :D

Ty jesteś zakompleksionym nieudacznikiem z wizją nieprzystającą do rzeczywistości i ciężko ci to zrozumieć że nie zbijesz majątku na handlu. Z twojego planu wynika, że każdy będzie się bogacić ale niestety jak ktoś się bogaci to ktoś traci.
Jesteś e-domokrążcą.

Wracaj do swoich taoistycznych, szintoistycznych, buddaistycznych i innych mądrych książek. Bo ideologicznych sporów nie mam zamiaru z tobą prowadzić.


Skąd wiesz czy dożyjesz czy nie? A jak dożyjesz to co??? Ja mam zamiar co najmniej do 100-ki pociągnąć ;)

Nie wiem dlaczego mówisz o handlu??? Ja tu niczego nie sprzedaje.

Nie każdy będzie się bogacił , tylko ten kto będzie coś robił w tym kierunku. Z pustego to i Salomon nie naleje. Logiczne jest, że ktoś musi tracić, żeby ktoś zarabiał. Też tracę 159 zł kupując tą wodę ale trzeba popatrzeć na to z innej perspektywy. Jakie są tu możliwości zarabiania.

Rozumiem to dobrze, że nie wszyscy nagle to zrozumieją i im się to spodoba. Jeden woli cole, drugi piwo trzeci ma dość pieniędzy czwarty jeszcze coś tam. Ale na wszystko jest klient.

Przed chwilą miałem dwóch gości z Jehowy i też ich do domu nie wpuściłem bo mnie to nie interesuje.
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez Arturo925 » 10/3/2012, 13:21

No widać ze szuka debili, ale co z tego? Każdy jakoś sobie radzi w życiu :P Jak ktoś jest tępy i łapie sie na takie zagrywki, to całe życie bedzie miał pod wiatr. Człowiek rozumny o ile w ogóle kliknie w taki link, to tylko z ciekawości, albo żeby sie pośmiać... Dlatego nie ma co sie na chłopa spinać. Wy też byście szukali jeleni, jeżeli dałoby sie na tym zarobić :)


EDIt: Zabawne. Pisałem zeby sie na niego nie spinać, a sam sie nizej spiąłem. Funny
Ostatnio edytowano 10/3/2012, 13:46 przez Arturo925, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 13:23

C-bool napisał(a):Krzysiuuu, powiedz mi jak mam żyć?


Widziałem na demotywatorach fajne zdjęcie do tego pytania, gdzie starsza pani pyta o to D. Tuska.

Odp. Najlepiej krótko :)
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 13:34

Arturo925 napisał(a):No widać ze szuka debili, ale co z tego? Każdy jakoś sobie radzi w życiu :P Jak ktoś jest tępy i łapie sie na takie zagrywki, to całe życie bedzie miał pod wiatr. Człowiek rozumny o ile w ogóle kliknie w taki link, to tylko z ciekawości, albo żeby sie pośmiać... Dlatego nie ma co sie na chłopa spinać. Wy też byście szukali jeleni, jeżeli dałoby sie na tym zarobić :)


Fajnie, że cię rozbawiłem. Śmiech to zdrowie :D

Dobrze to ująłeś. Dzięki. Sam bym na to nie wpadł. Szukam właśnie debili takich jak ja ;) Wolę być bogatym debilem niż biednym inteligentem :D
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez Arturo925 » 10/3/2012, 13:37

No to ja wolę być biedny bo tak, niż być biednym bo mnie jakis Krzysiu przez 5 lat ru**ał na kase. Pozdro
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez k9aro3l » 10/3/2012, 13:43

heh krótki i na temat :D

krzysiek32 napisał(a):
C-bool napisał(a):Krzysiuuu, powiedz mi jak mam żyć?


Widziałem na demotywatorach fajne zdjęcie do tego pytania, gdzie starsza pani pyta o to D. Tuska.

Odp. Najlepiej krótko :)


Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi ale nic dziwnego :)
how low can you go? | www.pajacyk.pl
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez mar111cin » 10/3/2012, 15:02

eee dla takiego zysku to mi się nawet ankiety nie chce wypełniać.. więcej to pochłania mojego czasu niż jest on warty. Mam droooogą roboczo godzinę.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 15:09

k9aro3l napisał(a):heh krótki i na temat :D

krzysiek32 napisał(a):
C-bool napisał(a):Krzysiuuu, powiedz mi jak mam żyć?


Widziałem na demotywatorach fajne zdjęcie do tego pytania, gdzie starsza pani pyta o to D. Tuska.

Odp. Najlepiej krótko :)


Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi ale nic dziwnego :)


Właśnie widać kto nie zrozumiał :D
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 15:11

KaG napisał(a):Póki co masz największe szanse być biednym debilem...


Szkoda, że w tym naszym kraju jest tylu mądrych ludzi. Jak by było więcej debili, życie było by o wiele łatwiejsze ;)
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez krzysiek32 » 10/3/2012, 15:30

KaG napisał(a):Pisanie postów pod swoimi postami jest zabronione na tym forum.


Przepraszam, już się to nie powtórzy.
Avatar użytkownika
krzysiek32
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3/12/2011, 15:06

Postprzez Throttle » 10/3/2012, 15:35

Ostatnio w mojej okolicy jakaś firma krzak, pozapraszała emerytów, postawiła im obiad i zaprezentowała podobno jakieś super kołdry. Tak ponakręcała dziadków i babcie że każdy dał się namówić i wyszedł z kołdrą za 250 zł. Na koniec podsunęli im umowę gdzie literki widoczne są pod mikroskopem i wszyscy zadowoleni poszli do domu. Po 3 tygodniach okazuję się że te 250 zł to pierwsza rata a łącznie do spłacenia 2,5 tys. Sąsiad dał się oskubać, przyniósł umowę i się okazało że do 2 tyg można się z tego produktu wycofać, ale 250 zł przepada. I tym sposobem emeryt spłaca swoją głupotę bo nie wiedział co podpisuje, a firma krzak na głupocie ludzkiej jest dobre kilka tysięcy do przodu. Cwaniactwa nie brakuje.
Avatar użytkownika
Throttle
Świeżak
 
Posty: 327
Dołączył(a): 1/3/2012, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê