Zobacz wÄ…tek - szkolenie na gumie ?
NAS Analytics TAG

szkolenie na gumie ?

O wszystkim
_________

szkolenie na gumie ?

Postprzez R1 » 14/5/2007, 13:08

Witam !

Zaciekawiło mnie to ogłoszenie:

http://moto.allegro.pl/item195548115_gs ... gumie.html

Gdzieś już na YouTube widziałem gościa z takim urządzeniem...

a Tu 2 filmy z tym:

http://www.youtube.com/watch?v=EHDpK4e1ZVI
http://www.youtube.com/watch?v=b2CZyJe4P9g

Co Wy na to ?

Pozdr ;)

P.S Polecam przeczytać komentarze pod filmami :D
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji


Postprzez harry89 » 14/5/2007, 13:20

mnie interesuje, na jakiej zasadzie dziala (albo ma dzialc) ta platforma do jazdy na gumie. na pewno tylne kolo porusza sie w powietrzu, a wiec nie za bardzo wiem jak ta platforma ma wiernie odwzorować prawdziwą jazde na gumie - z kołem na asfalcie. poza tym ta platforma jest lekko pochylona, tak ze nie trzeba bardzo sie starac aby jednym szarpnieciem podniesc motocykl. a przeciez w warunakach drogowych bedzie sie jezdzilo po plaskiej powierzchni :?
Kawasaki ZX-6R
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin


Postprzez Piankowy Marynarzyk » 14/5/2007, 13:25

Dobre :D mi sie podoba :D szczegolnie opis :D DR Mentos Rulezz :D beheheh polewka na maxa

Ciekawy patent , ale przeciez widac ze dwa dni nie wystarcza , gumowe drzewa tez by sie przydaly ;)
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Manhatan » 14/5/2007, 14:19

harry89 napisał(a):poza tym ta platforma jest lekko pochylona, tak ze nie trzeba bardzo sie starac aby jednym szarpnieciem podniesc motocykl. a przeciez w warunakach drogowych bedzie sie jezdzilo po plaskiej powierzchni :?


To dziwne, bo jakimś cudem większość miała problem z podniesieniem i utrzymaniem się na kole... :lol:

Nie chcę tu nikomu robić anty reklamy, ale powiem szczeże, że w żywe oczy bym wyśmiał osobę, która by dała tyle kasy za taki kurs. Jak dla mnie to tylko zabawka, tak samo jak wszystkie symulatory jazdy na motocyklu, na którym to niby realnie da się latać.

Pozatym, koło porusza się po rolkach, a nie w powietrzu, rolki stanowią jakiś tam opór, przez co można podrzucić moto na koło. A ten wiatrak, to chyba ma oddawać realizm jakim są podmuchy wiatru podczas gumowania.

Jak dla mnie ma się to nijak jeśli chodzi o prawdziwą jazdę na kole...
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Å‚ysy_gÅ‚upek » 14/5/2007, 14:39

Manhatan napisał(a): A ten wiatrak, to chyba ma oddawać realizm jakim są podmuchy wiatru podczas gumowania.


a mnie się wydaje, że ten wiatrak jest po to, żeby sie silnik nie usmażył :-)
będzie co ma być... nie ma się co spinać...
łysy_głupek
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28/9/2006, 15:45
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Manhatan » 14/5/2007, 15:15

Wiatrak to i tak masz na chłodnicy i on wystarczy, moto nie jest jakoś za bardzo pałowane, więc i zagrzać się nie powinno.

Możliwe, że wiatrak jest po to, żeby na gumę było łatwiej postawić... :lol:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez CalibraHunter » 14/5/2007, 15:40

Heh niezle mu w komentarzach pojechali :D Ale przyznajcie szczerze - paru frajerow na to na pewno nabierze. Od kazdego wezmie te 1000zl... Nowe kombi juz ma, prawda? Trzeba miec pomysl :) Lepiej zrobic prymitywna platforme niz puszki zbierac :) Ja mu przyznaje honor, ze przynajmniej chlopak pomyslowy jest. A ze burak, to inna sprawa :D
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez SpeedyG » 14/5/2007, 16:17

Nie wiem z czego macie kÄ…pleksy.

Jeżeli ktoś nie ma ściga ani prawka może potraktować taką imprezę jak coś w rodzaju zabawę na karuzeli.

Jeżeli chodzi przygotowanie do jazdy w realu to jest parodia, zresztą chyba on to źle zbudował- walce się za szybko kręcą bo nie można moto podrzucić ani utrzymać.


Polecam 900 lub litrówki na takie numery. Na 600tce nie mogłem się przełamać przez rok co litrem zdołałem przez miesiąc!
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez Kaja » 14/5/2007, 16:19

patty_brawurka napisał(a): A ze burak, to inna sprawa :D


Patty mozesz uzasadnić swoją opinię?
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez harry89 » 14/5/2007, 16:26

Manhatan napisał(a):To dziwne, bo jakimś cudem większość miała problem z podniesieniem i utrzymaniem się na kole... :lol:

masz na mysli tych dwoch osmiolatkow? :D
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez cichy » 14/5/2007, 16:34

Manhatan napisał(a):Wiatrak to i tak masz na chłodnicy i on wystarczy, moto nie jest jakoś za bardzo pałowane, więc i zagrzać się nie powinno.

Możliwe, że wiatrak jest po to, żeby na gumę było łatwiej postawić... :lol:


Nie ma szans, żeby wiatrak na chłodnicy wystarczył.
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez R1 » 14/5/2007, 16:44

ale ten Żuk wymiara :D
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez Brdakus » 14/5/2007, 16:57

R1 napisał(a):ale ten Żuk wymiara :D


to jes Nyska:P
Brdakus
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 24/12/2006, 19:13

Postprzez Manhatan » 14/5/2007, 17:05

No nie wiem, mi się wydaje, że dałoby radę bez tego wiatraka, zresztą nie ważne, ja czekam na wiadomość, że jakieś moto się skończyło na tej jego maszynie.

Widzę, że są postępy, tego filmiku z tymi 2 małolatami jeszcze nie widziałem.

Apropo, własne moto trzeba mieć na tym ''perpetum mobile'' czy to są motongi mentosa?
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez spazz » 14/5/2007, 17:18

Kaja napisał(a):
patty_brawurka napisał(a): A ze burak, to inna sprawa :D


Patty mozesz uzasadnić swoją opinię?



pati jest zajebista motorówa co daje na kole nie od dzis dlatego takie wystawia ludziom cenzurki. ament
acha i jeszcze jedno. pozdro hoffman
Avatar użytkownika
spazz
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez CalibraHunter » 15/5/2007, 09:45

Jak milo znow uslyszec o sobie mile slowa. Dlaczego burak? Poniewaz jego opis w aukcji Allegro nie wskazuje na wyzszy poziom inteligencji, nieprawdaz? Wedlug mnie takie typowe cwaniactwo, jakie zaserwowal potencjalnym odbiorcom jego tekstu zostanie przez kazdego inteligentniejszego czlowieka odebrane jako popis buraka. Mogl sobie dac na wstrzymanie z tymi komentarzami, pokazaniem, komu on to nie wleje, itp. Uwazajcie jak chcecie, ale ja stoje po swojej stronie i tyle.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Wombat » 15/5/2007, 17:16

SpeedyG napisał(a):
Polecam 900 lub litrówki na takie numery. Na 600tce nie mogłem się przełamać przez rok co litrem zdołałem przez miesiąc!


heh. dokładnie.

Patty_brawurka napisał(a):Jak milo znow uslyszec o sobie mile slowa. Dlaczego burak? Poniewaz jego opis w aukcji Allegro nie wskazuje na wyzszy poziom inteligencji, nieprawdaz? Wedlug mnie takie typowe cwaniactwo, jakie zaserwowal potencjalnym odbiorcom jego tekstu zostanie przez kazdego inteligentniejszego czlowieka odebrane jako popis buraka. Mogl sobie dac na wstrzymanie z tymi komentarzami, pokazaniem, komu on to nie wleje, itp. Uwazajcie jak chcecie, ale ja stoje po swojej stronie i tyle.



Hm. Stajesz sie znafcą ... już nie tylko motocykli i mechaniki ale i ludzi nawet :lol: :lol: .... nie widzac ich na oczy...... jak kaszpirowski na odległosć :lol: :lol: :lol:
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez dormarcia » 15/5/2007, 18:18

eneasz napisał(a): ... radiatora w celu uskutecznienia jego dzialania czyli wymiany temperatur :shock:


TO siÄ™ nazywa radiator? :shock:
hmmmm.............

jej..! jak ja dużo muszę się jeszcze nauczyć :roll:
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez SpeedyG » 15/5/2007, 18:44

nie ujmując mentosowi sądzę że przebiera w klientach skoro podaje taką cenę za weekendowe ujeżdżanie.

za 200zł na parę godzin bym się powygłupiał może ale nie za tyle a poza tym mam w realu więc nie muszę.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez CalibraHunter » 15/5/2007, 20:08

Jeszcze ktos ma cos do dodania na moj temat? Jakies ciekawsze kasliwe uwagi? Zawsze wiekszosc innych komentarzy splywa po Was jak po kaczce - szkoda tylko, ze bardzo czesto akurat w moim ktos znajduje dwa - trzy wyrazy, ktorych uparcie sie czepia. Oczywiscie slow tych nie kieruje do wszystkich Forumowiczow. Nie ma sprawy, moge sobie odpuscic, jak tak bardzo Wam zalezy. To juz nie pierwszy raz, wiec moje wnioski nie sa do konca bezpodstawne, choc niewykluczone, ze moge sie mylic. Zglosze sie do paru osob w razie problemow z moto. Nieobecnosc moja zapewne sprawi ucieche coniektorym :) Przynajmniej tyle dobrego moge dla Was zrobic :)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê
cron