Zobacz wÄ…tek - Yamaha R6 vs R1.
NAS Analytics TAG

Yamaha R6 vs R1.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Yamaha R6 vs R1.

Postprzez PeJa. » 9/3/2012, 17:55

Siema. Jestem nowy na tym forum.
Chce kupic motocykl jakas sportowa 600-setke albo litra.
Budżet mam ograniczony do 25K bo 2300 zl przeznaczam na odziez ochronna.
wydaje mi sie ze doswiadczenie mam dosc spore. Kilka tal temu jezdzilem simsonem,
pozniej bylo juz Suzuki GS 500 , 3 lata temu kupilem Yamahe Fazer 600 z 2001 roku, sprzedalem bo mi sie poprostu znudzila i chce cos troche mocniejszego i typowego sporta..
W sumie dobrze mi sie jezdzilo fazerem i bylo tam 98 Km ..teraz chce R6 albo R1..ale nie wiem czy R1 nie bedzie za mocna..Zapodam linki do aukcji z allegro do maszynek ktore sobie upatrzylem i prosze ocenic czy wszystko z nimi ok ..
R6: http://allegro.pl/yamaha-yzf-r6-2008-st ... 99701.html
R6: http://allegro.pl/yamaha-r6-limitowana- ... 52727.html
R1: http://otomoto.pl/yamaha-yzf-yzfr1-yzf- ... 41084.html

R1 nie musi byc akurat z tej aukcji co podalem.
Motocykl ma mi sluzyc na niedzielna wycieczke..do odprezenia sie , zrelaksowania po ciezkim tygodniu pracy..

Co wybrac R6 czy R1 ?
jakie sa wady i zalety tych sprzetow..
Ostatnio zajechal na stacje benzynowa gosciu, gadalem z nim bo zajechal wlasnie R1..i mowil ze wczesniej mial R6 to byla wogna osiagi tez ok i byla bezawaryjna a na temat R1 to mowil ze osiagi genialne ale mowil tez ze R1 to robia sie juz na ilosc a nie na jakosc..i ze jest bardziej awaryjna od R6.
co wybrac ? komentarze mile widziane.

PS : mam 173i 78 kg.
PeJa.
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/3/2012, 16:48


Postprzez rosiboj » 9/3/2012, 17:57

A probowales siadac juz na nich? Bo, moze sie okazac, ze znienawidzisz je zanim wrzucisz drugi bieg. Obydwa sa bardzo podobne ( w koncu sa od tego samego producenta ) Raczej ciezko bedzie sie na nich odprezyc glownie ze wzgledu na pozycje, ale kazdy jest inny i lubi cos innego. Doswiadczenia powinno tobie starczy na obydwa, kwestia co w lepszym stanie i cenie znajdziesz i co ci sie bardziej podoba, wez tez pod uwage takie rzeczy jak spalanie, przy dzisiejszych cenach benzyny, i jesli to ma byc droga a nie tor to warto to tez brac pod uwage. Znajdz konkretne modele tych moto ktore chcesz kupic, usiadz na nich (idealnie bylo by gdybys mogl sie przejechac). Wielu uzytkownikow narzeka na bol w nadgarstkach i zbyt radykalna emrionalna pozycje.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez PeJa. » 9/3/2012, 18:04

Siadalem na R1 i R6 i wydaje mi sie ze na R6 sie lepiej czuje..jakas lepsza pozycja R1 troche taka dla mnie troche wydluzona i troche duza..jak tak se siadlem a wkoncu w fazerze bylo 98 Km a w R6 jest 135 wiec to jest roznica..
a nie mowic juz o R1 gdzie jest 185 km..
a jak ze spalaniem w R6, czytalem ze pali okolo 6,5 przy spokojnej jezdzie a przy ostrym odkrecaniu nawet do 9...
PeJa.
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/3/2012, 16:48

Postprzez Kaai » 9/3/2012, 19:51

masz 25tyÅ› na motor a martwisz siÄ™ spalaniem?:D
znajdź koło siebie gdzieś odpicowane mega zadbane, mega drogie egzemplarze i idź tam na jazdę próbną. zobacz co lepsze. nikt od razu po jeździe próbnej nie każe Ci kupować.
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê