Zobacz wątek - 2, a nawet 3 inazumy do sprawdzenia - Łowicz,Kraków,Gorlice
NAS Analytics TAG

2, a nawet 3 inazumy do sprawdzenia - Łowicz,Kraków,Gorlice

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

2, a nawet 3 inazumy do sprawdzenia - Łowicz,Kraków,Gorlice

Postprzez maciej.k » 5/3/2012, 12:49

Witajcie
Tak się zbieram do zakupu, już nawet załatwiłem od kwietnia garaż w strzeżonym budynku;)

Cały czas czekam na idealną ofertę, ale jak nic się nie trafi do kwietnia to mam na ten moment 3 typy, które stoją od jesieni - linki wrzucam poniżej.
Od pół roku gapię się na pojawiające się inazumy i te wydają mi się (po zdjęciach) ok. Dodam, że poluję na zdecydowanie czarną, ale ta zielonkawa też mi się w miarę podoba.
Byłoby genialnie jakby ktoś z Was był z okolic którejś z maszyn i mógłby np. podczas weekendowej przejażdżki podjechać do komisu i którąś zobaczyć (i oczywiście dać mi znać czy warto się fatygować parę setek kilometrów).

I może wiecie coś na temat samych handlarzy?

Jak nic z tego nie będzie to pewnie będę sam jeździł

No więc kolejno:
Łowicz
http://allegro.pl/suzuki-gsx-750-inazuma-2002-rok-i2028767712.html (otwórz link)

Gorlice
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-750-inazuma-M3023288.html (otwórz link)

Kraków (a właściwie Targowisko)
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-750-inazuma-oryginal-zadbana-M2999717.html (otwórz link)

Może znacie kogoś, kto potrafi dobrze ocenić maszynę i mieszka w okolicach? Nie wykluczam jakichś bonusów finansowych za pomoc (udowodnioną np. autorskimi zdjęciami tych motorów;))
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25


Postprzez maciejka69 » 5/3/2012, 13:08

ja mogę obejrzeć tą w Krakowie w środę albo pod koniec tygodnia. Jak coś, pisz na priv
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa


Postprzez maciej.k » 5/3/2012, 13:19

Te 2 akurat są do obskoczenia "na raz" bo jadąc do Gorlic mogę zahaczyć o Targowisko i taki jest plan, chyba, że maciejka69 stwierdzi, że ta zielonkawa to mina...

A co Ci nie pasuje w tym z Łowicza? Ja nic nie zauważyłem, a podoba mi się fakt, że jest 2 lata młodszy od pozostałych.

I jeszcze jedno - nie znam się na oponach motocyklowych, ale przynajmniej na moje oko we wszystkich 3 ww. opony do wymiany od razu?
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Postprzez maciejka69 » 5/3/2012, 13:50

no, w tym krakowskim przód rzeczywiście nie wygląda za bogato, a tyłu nie widać
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Jeszcze jedna inazumka;)

Postprzez maciej.k » 8/3/2012, 07:44

Pojawiła się dziś taka oto oferta:

Inazuma z Poznania (otwórz link)

W tym przypadku jaki koń jest każdy widzi... motor na moje oko w oryginale, ale przeszlifowany.
Zakładam jednak, że pozostałe na 95% po 10-12 latach też są szlifowane, tylko efekty szlifu usunięto.
Co myślicie o zakupie czegoś takiego, mając opcje na pozostałe 3?

I jakie są (orientacyjne) koszty naprawienia uszkodzeń - zakładam szlifowanie i chromowanie oprawki lampy, wymiana ciężarków (widać że już są nieoryginalne) plus malowanie pokrywy silnika z jednej strony?
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Postprzez maciej.k » 11/3/2012, 16:57

No to mam aktualizację:)
Monster z forum motocyklistów obejrzał dla mnie Inazumę w Łowiczu. Poniżej zamieszczam wiadomość od niego, a w wiadomości link do zdjęć, które zrobił. Na zdjęciach - moto igła, tylko brać, niepokojące są jednak problemy z zapalaniem i wchodzeniem na obroty. Myślę jednak jechać do Łowicza i się przejechać, zobaczyć jak silnik chodzi w praktyce.
Jak oceniacie opony?

Hej! Byłem dzisiaj obejrzeć moto. Z wyglądu ładne, ale nie wiem czy nie za ładne aż (malowane?). Sprowadzony z Włoch, przebieg oryginalny podobno i w sumie po wyglądzie można sądzić, że tak jest. Chromy w dobrym stanie, napęd też. Lekko przytarty lewy dekiel może świadczyc o małej wywrotce. Jedyne do czego można się przyczepić z wyglądu to ciężarki kierownicy, jakoś dziwnie odstają, ale w sumie nie widziałem jak wyglądo to w innych egzemplarzach (widać to np. na pierwszm zdjęciu).

Zdjęcia masz do ściągnięcia tu: http://wyslijplik.pl/download.php?sid=ijkNP6KS (otwórz link)

Jesli chodzi o silnik to na początku nie chciał zapalić, ale to może od tego, że stał całą zimę nie ruszany podobno. Później jak już załapał to chodził ładnie na ssaniu i na wolnych obrotach pracował równo. Jak trochę silnik się rozgrzał to chciałem go wkręcić na obroty, ale dusił się i nie chciał wkręcić tak jakby brakowało mu paliwa - no i tu znowu kwestia niepewna bo w sumie nie wiem czy rzeczywiście był już brak paliwa (wskazówka była na 0) czy po prostu coś jest nie tak i nie chciał się wkręcić.

Podsumowując, jeśli patrzeć na wygląd to wygląda zachęcająco - trzebaby tylko wziąć miernik lakieru i upewnić się, że rama nie była malowana (porównac grubość z innym egzemplarzem). Co do silnika to tak jak pisze, może rzeczywiscie nie bylo paliwa już i dlatego się nie wkręcał. Z Opola masz 250km, w sumie nie tak strasznie daleko...


Dla ułatwienia wrzucę jednak fotki w zmniejszonej wersji tutaj...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 12/3/2012, 08:46 przez maciej.k, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Postprzez komarcc » 11/3/2012, 21:28

Popraw link
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez maciej.k » 11/3/2012, 22:06

Link poprawiony
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Postprzez maatiaas » 13/3/2012, 00:01

mój dobry znajomy chce sprzedaż Inazumę, narazie nie ma jej jeszcze na allegro ... moto moge polecic jeździł nim cały sezon. Malowana w stylu GSXa 1400 (malowanie wykonane przeze mnie) po wymianie oleju i filtra , z tyłu nowa guma Battlax Bt016 , Inazuma naprawde odpicowana w każdym detalu ...
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
maatiaas
Świeżak
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15/9/2007, 19:27
Lokalizacja: BIESZCZADY

Postprzez maciejka69 » 13/3/2012, 00:51

wygląda ślicznie
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez maciej.k » 13/3/2012, 07:16

Przyznam, że wygląda fenomenalnie:)
Niestety (kwestia gustu) nie odpowiada mi takie malowanie - tak jak pisałem wcześniej ja szukam motoru czarnego, ewentualnie podoba mi się jeszcze ww. zielonkawy i tyle.

Dziękuję Ci bardzo za informację, jeśli chodzi o stylizację to na oko zrobiliście z kolegą tzw. kawał dobrej roboty.
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Postprzez maciej.k » 13/3/2012, 08:26

To malowanie bardziej przypomina GS1000s Wesa Cooley'a. Swoją drogą bardziej mi się podoba niż ten czarny

Każdy lubi co innego, jak to mówią... "Organista lubi ogórki, a ksiądz proboszcz - jego córki"

A więc szykuje mi się nalot na Łowicz 8)
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Postprzez maciej.k » 13/3/2012, 10:20

Owszem przepiękny:) I myślałem, ale nad 750, bo na litra od razu nie chcę siadać. Myślałem też nad seven fifty, jednak ostatecznie moje serce podbiła Inazuma i tej wersji będę się trzymał. A co przyniesie przyszłość...?
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Postprzez czuły » 13/3/2012, 12:33

maciej.k napisał(a):Owszem przepiękny:) I myślałem, ale nad 750, bo na litra od razu nie chcę siadać. Myślałem też nad seven fifty, jednak ostatecznie moje serce podbiła Inazuma i tej wersji będę się trzymał. A co przyniesie przyszłość...?


Mam sevenkę do pogonienia. Jak chcesz to rzuć okiem.
http://otomoto.pl/show?id=M3070591
Avatar użytkownika
czuły
Świeżak
 
Posty: 44
Dołączył(a): 29/8/2011, 12:37
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez maciej.k » 14/3/2012, 10:03

Właśnie z sevenki jak już pisałem się wycofałem. Macie pomysł z czego może wynikać ten dziwny kąt ustawienia ciężarków w inazumie na zdjęciach powyżej, źle zamontowane, wygięte?
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25

Następna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr