Zobacz wątek - Dylemat : jake moto dla dużego do 6-7 tys.
NAS Analytics TAG

Dylemat : jake moto dla dużego do 6-7 tys.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Dylemat : jake moto dla dużego do 6-7 tys.

Postprzez destroyder » 7/3/2012, 01:13

Witam wszystkich zainteresowanych i z góry dziękuję za pomoc .
Mianowicie jak w temacie
Krótko o mnie :
Jeżdżę od 2 sezonów 1 sezon nx 650 2 sezon gpz 500s .
przebiegi ok 10 tys. sezon
Sprzęcik na moto posiadam ozona ( buty , spodnie , kurtka )więc to nie zmartwienie
Mój dylemat sprowadza się do tego iż przy moich 192 cm i 110 kg na większości moto wyglądam śmiesznie . Z racji ubogiego budżetu na ten sezon szukam czegoś do turystyki i poszalenia po mieście o troszkę większych gabarytach ( pojemność tak powyżej 600 ).
Konkretnie wieczorne wypady na miasto i czasami wypady 200-300 km gdzieÅ› dalej .
Nie musi to być młode moto.
Moją uwagę przykuły cbr 1000f , vfr 750 , rf 900 .Dodam że kufy nie stanowia problemu gdyż mam jeszcze komplet od dominatora rip. :( dlatego wolał bym cos w granicy 6 tys aby zostało jeszcze na serwis ( olej, świece itd. ) . 8)


Proszę o opinie znawców lub jakieś porady odnośnie moto .
Gzp 500s , Cbr 1000f
destroyder
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7/3/2012, 00:28
Lokalizacja: Pilchowo ok.Szczecin


Postprzez mateusz0851 » 7/3/2012, 08:22

W tej kwocie poleciłbym TDM 850, spore moto, waży też swoje. Nieźle sprawdza się jako turysta, potrafi pokazać pazura w mieście. Minus na pewno taki, że praktycznie każdy egzemplarz (3VD, 4TX) bierze olej. :roll:

Jeśli będziesz zainteresowany polecam:
www.tdm.pl
mateusz0851
Świeżak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 26/12/2008, 12:31
Lokalizacja: Radzymin




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości




na górê