Zobacz wątek - <i>[Honda Crosstourer]</i> Honda Crosstourer - potencjał,...
NAS Analytics TAG

[Honda Crosstourer] Honda Crosstourer - potencjał,...

Komentarze użytkowników
_________

[Honda Crosstourer] Honda Crosstourer - potencjał,...

Postprzez Åšcigacz » 24/2/2012, 14:56

Dyskusja na temat: Honda Crosstourer - potencjał, perfekcja, luz
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Honda Crosstourer - potencjał, perfekcja, luz
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 14:56

"1,237cm3"?? troche malo jak na motor kosiarki maja wiecej:P hehe<br><hr>exel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 14:56

"1,237cm3"?? troche malo jak na motor kosiarki maja wiecej:P hehe<br><hr>exel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 15:01

Jeśli do całego obrazu dojdzie Hondowska niezawodność, to będzie super<br><hr>Tonny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 16:56

Dobrze wyglada.
*Przednia lampa az prosi sie o swiatlo xenonowe.
*Nadal GS jest najlzejszy w klasie.

<br><hr>rafik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 17:20

Komentatorzy napisał(a):"1,237cm3"?? troche malo jak na motor kosiarki maja wiecej:P hehe<br><hr>exel<br>
ocho... od razu widać, że kolega jeździ TIRami, a nie motocyklami.. buahahahaha<br><hr>K-Pax
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 18:09

Sorry ale czy facet kiedykolwiek jeździł innymi enduro podroznymi, bo jesli tak to jak mozna napisac ze nadwaga nie ma znaczenia. Ten motocykl to wielka KUPA i rozumiem ze w ramach rekompensaty za wyjasd na testy nie wypada napisac ze motocykl jest mocno dyskusyjny. Bo dlaczego w zadnej publikacji Honda nie podala skoku zawieszenia, nie ma zdjec tylnego amortyzatora oraz regulacji zawieszenia. Sorry, ale w motocyklu turystycznym jakosc zawieszenia to podstawa. A z tego co wiem to Honda nie zrobiala zadnego postepu w stosunku do modelu VFR1200 ktory ma zawieszenie jednoosobowe totalnie nienadajace sie na nasze dziurawe drogi. kolejny temat to brak oslony silnika od spodu oraz ceny akcesoriow. nie wpomne o totalnie nieudanych kuftach i ich mocowaniu ktore jest bardzo delikatne. Motocykl ma faktycznie fajny silnik, ale duzo pali, ma maly zasieg i jest BARDZO CIEZKI. Wiec jakby nie widze tu jakiegokolwiek progersu, zwlaszcza ze BMW zapowiada ze nowy GS bedzie lzejszy.<br><hr>Adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 18:39

Komentatorzy napisał(a):"1,237cm3"?? troche malo jak na motor kosiarki maja wiecej:P hehe<br><hr>exel<br>
Komentatorzy napisał(a):ocho... od razu widać, że kolega jeździ TIRami, a nie motocyklami.. buahahahaha<br><hr>K-Pax<br>
Kolega raczej zwraca uwagę, że przecinek to nie to samo co kropka i wyszło i niewiele ponad 1ccm :)<br><hr>Voron
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 18:56

Koledze chodziło o ten przecinek :P A jeżeli chodzi o motocykl to myślę że zyska uznanie wśród moto-turystów. Ciekawe tylko jaką wygodę ma pasażer z tyłu. <br><hr>Szymon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 19:13

Komentatorzy napisał(a):Sorry ale czy facet kiedykolwiek jeździł innymi enduro podroznymi, bo jesli tak to jak mozna napisac ze nadwaga nie ma znaczenia. Ten motocykl to wielka KUPA i rozumiem ze w ramach rekompensaty za wyjasd na testy nie wypada napisac ze motocykl jest mocno dyskusyjny. Bo dlaczego w zadnej publikacji Honda nie podala skoku zawieszenia, nie ma zdjec tylnego amortyzatora oraz regulacji zawieszenia. Sorry, ale w motocyklu turystycznym jakosc zawieszenia to podstawa. A z tego co wiem to Honda nie zrobiala zadnego postepu w stosunku do modelu VFR1200 ktory ma zawieszenie jednoosobowe totalnie nienadajace sie na nasze dziurawe drogi. kolejny temat to brak oslony silnika od spodu oraz ceny akcesoriow. nie wpomne o totalnie nieudanych kuftach i ich mocowaniu ktore jest bardzo delikatne. Motocykl ma faktycznie fajny silnik, ale duzo pali, ma maly zasieg i jest BARDZO CIEZKI. Wiec jakby nie widze tu jakiegokolwiek progersu, zwlaszcza ze BMW zapowiada ze nowy GS bedzie lzejszy.<br><hr>Adam<br>
wygląda na to że jesteś odbytnicą skoro tak dobrze potrafisz nazwac kupą coś czego nie mogłes jeszcze poznac . Opinie testerów zarówno polskich jak i zagranicznych sa podobne do opini autora artykułu . przepraszam ale zalatuje od ciebie pracownikiem PR firmy BMW<br><hr>proctolog Goldfinger
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 19:31

Komentatorzy napisał(a):Sorry ale czy facet kiedykolwiek jeździł innymi enduro podroznymi, bo jesli tak to jak mozna napisac ze nadwaga nie ma znaczenia. Ten motocykl to wielka KUPA i rozumiem ze w ramach rekompensaty za wyjasd na testy nie wypada napisac ze motocykl jest mocno dyskusyjny. Bo dlaczego w zadnej publikacji Honda nie podala skoku zawieszenia, nie ma zdjec tylnego amortyzatora oraz regulacji zawieszenia. Sorry, ale w motocyklu turystycznym jakosc zawieszenia to podstawa. A z tego co wiem to Honda nie zrobiala zadnego postepu w stosunku do modelu VFR1200 ktory ma zawieszenie jednoosobowe totalnie nienadajace sie na nasze dziurawe drogi. kolejny temat to brak oslony silnika od spodu oraz ceny akcesoriow. nie wpomne o totalnie nieudanych kuftach i ich mocowaniu ktore jest bardzo delikatne. Motocykl ma faktycznie fajny silnik, ale duzo pali, ma maly zasieg i jest BARDZO CIEZKI. Wiec jakby nie widze tu jakiegokolwiek progersu, zwlaszcza ze BMW zapowiada ze nowy GS bedzie lzejszy.<br><hr>Adam<br>
Komentatorzy napisał(a):wygląda na to że jesteś odbytnicą skoro tak dobrze potrafisz nazwac kupą coś czego nie mogłes jeszcze poznac . Opinie testerów zarówno polskich jak i zagranicznych sa podobne do opini autora artykułu . przepraszam ale zalatuje od ciebie pracownikiem PR firmy BMW<br><hr>proctolog Goldfinger<br>
przeceniasz go. on mi przypomina te cienkie fiutki z artykulu sprzed tygodnia (ocena sprzetow) co najlepiej sie znaja na sprzetach ktorych nawet z bliska nie widzieli (no chyba ze juz jezdzil ta Honda to wtedy sorki).<br><hr>;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 19:33

ładny, za 15 lat może kupię :) <br><hr>xtz750st
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 20:01

Do Autora mam pytanie, czy ta czarna plamka to ukryta kamera w Hornecie 9pod daszkiem)?
Moto fajowe, a juz GSA kupiłem. Zadroszczę testów, może jakiś dealre wiosną udostępni.<br><hr>posiadacz GSA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 20:15

Komentatorzy napisał(a):Do Autora mam pytanie, czy ta czarna plamka to ukryta kamera w Hornecie 9pod daszkiem)?
Moto fajowe, a juz GSA kupiłem. Zadroszczę testów, może jakiś dealre wiosną udostępni.<br><hr>posiadacz GSA<br>
Heja, to zaczep do Go Pro z której robiliśmy ujęcia do materiału wideo;)<br><hr>Lovtza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 20:24

Komentatorzy napisał(a):Sorry ale czy facet kiedykolwiek jeździł innymi enduro podroznymi, bo jesli tak to jak mozna napisac ze nadwaga nie ma znaczenia. Ten motocykl to wielka KUPA i rozumiem ze w ramach rekompensaty za wyjasd na testy nie wypada napisac ze motocykl jest mocno dyskusyjny. Bo dlaczego w zadnej publikacji Honda nie podala skoku zawieszenia, nie ma zdjec tylnego amortyzatora oraz regulacji zawieszenia. Sorry, ale w motocyklu turystycznym jakosc zawieszenia to podstawa. A z tego co wiem to Honda nie zrobiala zadnego postepu w stosunku do modelu VFR1200 ktory ma zawieszenie jednoosobowe totalnie nienadajace sie na nasze dziurawe drogi. kolejny temat to brak oslony silnika od spodu oraz ceny akcesoriow. nie wpomne o totalnie nieudanych kuftach i ich mocowaniu ktore jest bardzo delikatne. Motocykl ma faktycznie fajny silnik, ale duzo pali, ma maly zasieg i jest BARDZO CIEZKI. Wiec jakby nie widze tu jakiegokolwiek progersu, zwlaszcza ze BMW zapowiada ze nowy GS bedzie lzejszy.<br><hr>Adam<br>
A co, jeździłeś i Ci się nie spodobał? Bądź grzeczny i myj zęby przed spaniem, to może mamusia dorzuci się do skuterka dla Ciebie. Dobranoc.<br><hr>Damian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 20:37

Komentatorzy napisał(a):Sorry ale czy facet kiedykolwiek jeździł innymi enduro podroznymi, bo jesli tak to jak mozna napisac ze nadwaga nie ma znaczenia. Ten motocykl to wielka KUPA i rozumiem ze w ramach rekompensaty za wyjasd na testy nie wypada napisac ze motocykl jest mocno dyskusyjny. Bo dlaczego w zadnej publikacji Honda nie podala skoku zawieszenia, nie ma zdjec tylnego amortyzatora oraz regulacji zawieszenia. Sorry, ale w motocyklu turystycznym jakosc zawieszenia to podstawa. A z tego co wiem to Honda nie zrobiala zadnego postepu w stosunku do modelu VFR1200 ktory ma zawieszenie jednoosobowe totalnie nienadajace sie na nasze dziurawe drogi. kolejny temat to brak oslony silnika od spodu oraz ceny akcesoriow. nie wpomne o totalnie nieudanych kuftach i ich mocowaniu ktore jest bardzo delikatne. Motocykl ma faktycznie fajny silnik, ale duzo pali, ma maly zasieg i jest BARDZO CIEZKI. Wiec jakby nie widze tu jakiegokolwiek progersu, zwlaszcza ze BMW zapowiada ze nowy GS bedzie lzejszy.<br><hr>Adam<br>
wyluzuj i tak cię na niego nie stać<br><hr>oz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 21:25

Przecież to nowe Varadero. Tak samo beznadziejne w terenie i tak samo superkomfortowe :)<br><hr>Henryk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 01:44

do króla czyli gsa mu daleko ,,waga ,spalanie, - zastanawiam się na czym to polega ,byc może klient zachodni ma te walory w d*** <br><hr>drwal007
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 10:20

Komentatorzy napisał(a):do króla czyli gsa mu daleko ,,waga ,spalanie, - zastanawiam się na czym to polega ,byc może klient zachodni ma te walory w d*** <br><hr>drwal007<br>
Nie przesadzajmy (cie).
Ma automat (słyszałeś zmianę biegów w GS?), mocna V-ka (słyszałeś motopompę BMW?).
Jak nie przejedziesz się jednym i drugim, to nie wyrażaj jednoznacznych poglądów.
Honda (żeby nie było nie miałem żadnej :)) to w opinii użyktowników jakośc i mała awaryjność. W BMW canbus poodbno (mi nic się nie dzieje) może wyczyniać cuda i oleju (podobno, ja nie muszę :)) trzeba dolać.
Ale żeby Ciebie uspokoić, ja nie zamieniłbym bym mojego brzydala GSA :)<br><hr>posiadacz GSA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 11:13

Komentatorzy napisał(a):do króla czyli gsa mu daleko ,,waga ,spalanie, - zastanawiam się na czym to polega ,byc może klient zachodni ma te walory w d*** <br><hr>drwal007<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie przesadzajmy (cie).
Ma automat (słyszałeś zmianę biegów w GS?), mocna V-ka (słyszałeś motopompę BMW?).
Jak nie przejedziesz się jednym i drugim, to nie wyrażaj jednoznacznych poglądów.
Honda (żeby nie było nie miałem żadnej :)) to w opinii użyktowników jakośc i mała awaryjność. W BMW canbus poodbno (mi nic się nie dzieje) może wyczyniać cuda i oleju (podobno, ja nie muszę :)) trzeba dolać.
Ale żeby Ciebie uspokoić, ja nie zamieniłbym bym mojego brzydala GSA :)<br><hr>posiadacz GSA<br>
Do tego dodajmy jeszcze jedna rzecz. To motocykl robiony na Zachód a nie na Polske. Tam nikt nie będzie zjezdzał tym z asfaltu, wiec masa jest mało istotna, a jak ktoś ma 65k na moto, to ma i na litr wyższe spalanie.<br><hr>Alison
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê