Zobacz wątek - SGP 2007
NAS Analytics TAG

SGP 2007

Dla fanów czarnego sportu
_________

SGP 2007

Postprzez B_I » 10/5/2007, 21:32

Za nami juz jedna runda, w ktorej panowal NIcki Pedersen i zaskoczyli wszyscy rodowici polacy :P zalapali sie od szóstki czyli niezle. Ale Jagus miodzio pojechal. Mi szkoda wyniku Harrisa bo stac go na wiecej.

Przed nami SGP we wrocku. Tutaj moze niezle pojechac Crump z racji dobrej znajomosci toru. dla mnei wielkim nieporozumieniem jest dawanie Ulamkowi Dzikiej karty, ktory w chwili rozdawania dzikusa byl jeszcze kontuzjowany!

Watpie by jagus powtorzyl sukces z Lonigo. Zaskoczyc moze Jarek Hampel wkoncu startowal na tym torze przez dosc dlugi okres czasu.
Mysle jednak ze sprawa zwyciestwa rozegra sie pomiedzy Crumpem i Pedersenem. A dalej byc moze Hancock Adams i ktorys z Polakow. Marzy mi sie harris w pierwszej ósemce.

Jakie sa wasze prognozy na GP. Bow calym cyklu chyba ciezko bedzie pokonac Pedersena, ale kto wie to dopiero poczatek sezonu.
B_I
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1/4/2007, 13:54


Postprzez Wilku_WDZ » 11/5/2007, 10:13

Jak dla mnie, to dobrze powinien pojechać Tomasz Gollob. Crump jak dla mnie drugi, pierwszy jednak Nicki :) Za dobry chyba jest na ten czas dla wszsytkich. Czwarty Hans.
Wilku_WDZ
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/5/2007, 22:09


Postprzez DK » 11/5/2007, 12:54

Tomek Gollob tak, jesli tylko spasuje się z torem, ale nie mam o to obaw. Również z dobrej strony powinni pokazać sie Hampel, który spędził kilka lat we Wrocławiu i Wiesiek Jaguś, który potwierdzi, że podium w Lonigo nie było przypadkowe.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Wilku_WDZ » 11/5/2007, 20:04

Dla mnie Hampel jednak lipę pojedzie :)
Wilku_WDZ
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10/5/2007, 22:09

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 11/5/2007, 22:45

Ja ide na 55 Turniej o Lancuch Herbowy w OSW i za 20 zeta bede mial GP :] z Pedersenem , Crumpem i Adamsem na czele :D
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez DK » 13/5/2007, 12:14

No po GP... Ułamek 9. Hampel 10. Jaguś 12. Gollob 15. Jednym słowem wielka lipa w wykonaniu polskich zawodników. A Pedersen jak zwykle nie do ugryzienia i juz teraz w ciemno można typowac jego zwycięstwo w całym cyklu.

Marynarczyk masz rację, obsada Łańcucha Herbowergo w tym rok jest naprawdę silna i będzie się działo.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez vip » 13/7/2007, 13:00

Przykro mi to mowic ale nasi sa ciency jak barszcz!Jak oni jezdza ze tak slabe miejsca zajmuja?Poki co to tylko Gollob mial 4 lokate i raz Jagus byl na podium i to tyle co pokazali.A Jaroslaw Hampel ktory jezdzil dobrze w ostatnich dwoch sezonach byl w czolowej 10 klasyfikacji generalnej GP?Co to ma byc?Mamy jedna z najlepszych druzyn narodowych swiata,jedna z najlepszych lig na swiecie i nie umiemy tego potwierdzic w GP.Widac zreszta ze sa u nas ci najlepsi zuzlowcy swiata i stare polskie lisy i tylko pare mlodych talentow i nie ma komu jezdzic :/ Moze niech daja wiecej szanse tym mlodym,np:Kacprzakowi,czy jakos tak.A Gollob jzu sie skonczyl.Jego najlepsze lata kariery mineli kiedy wygrywal konkursy GP i w klasyfikacjach koncowych zajmowal II czy III m. a ostatnio na dlugo stracil swoja passe zwyciestw i wogole podium w Bydgoszczy.Nawet nie umial obronic tytulu mistrza Polski w ostatnich latach.Nie ma o czym poki co wiec dobrego mowic o nas na arenie swiatowego zuzla.Wstyd co do wystepow.Slabo!
vip
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29/6/2007, 14:06

Postprzez DK » 14/7/2007, 11:13

Tak. Poziom naszych zawodników w SGP jest tragiczny i chyba nikt nie wie co z tym zrobić. Problem najprawdopodbniej leży w kwesti mentalnej lub finansowej. Od dawna wiadomo, że SGP nie jest opłacalne, a sprzęt trzeba mieć kosmiczny. Może nasi poprostu żałują kasy na ten sprzęt.. nie wiem. Przed nami Drużynowy Puchar Świata ciekawe co pokażą.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez B_I » 24/7/2007, 21:19

DK

nasi to sa zawodnicy wlasnych torow. jedzie sie potem gdzies w europe i kicha ;/

a taki Pedersen ma w tygodniu 6 meczow do odjechania. on ciagle jest w gazie i nakrecony nie schdozi z tempa
B_I
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1/4/2007, 13:54

Postprzez Daniell » 24/7/2007, 21:24

Nasi też jeżdzą w innych ligach, zwłaszcza w Szwecji. Na GP jednak przełożenia to nie ma, Gollob już się oszczędza, nie walczy tak jak kiedyś, Hampel stał się solidniakiem, ale daleko mu choćby do Jonssona, Jaguś po kontuzji jest cieniem samego siebie, kiepsko to wygląda ... może się tak zdarzyć, że nie będziemy mieli nikogo w ósemce.
Daniell
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24/7/2007, 21:20

Postprzez B_I » 24/7/2007, 21:39

anglia jest szkola zuzla, a tam nei ma ani Golloba juz ani Hampela.

btw Gollob stracil moze tez tytulw pozniejszych altach przez swoja zarozumialosc.

Nie pamietacie jak po jednym seoznei wyrzucil ze swojego teamu Carla Bloomfielda bo zdobył tylko srebro w GP?
B_I
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1/4/2007, 13:54

Postprzez DK » 24/7/2007, 21:45

Daniel może i dobrze ;) W końcu ktoś zauważy, że serio coś tu nie gra i może wezmą się do roboty. Chociaż Gollobowi i tak dziką karte przynają w tym wypadku.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez vip » 30/8/2007, 18:22

No no no.Ladnie ladnie.Slowa krytyki i juz zaczeli jezdzic nasi zuzlowcy.Hampel,Holta i Gollob byli w ostatnich konkursach na podium.Super.Tak 3mac!
vip
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29/6/2007, 14:06

Postprzez Frost » 31/8/2007, 10:25

No wzieli sie zeby sie jednak utrzymac. Widac troche krytyki motywuje :P
Frost
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10/5/2007, 21:25

Postprzez DK » 1/9/2007, 22:04

No niby tak, ale medal IMŚ w najbliższych latach nam jednak nie grozi. I to boli najbardziej.
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez DK » 23/9/2007, 14:14

No to mamy IMŚ 2007 i drugiego jeźdza świata. Za nimi będzie trwała pasonująca walka Crumpa z Gollobem o brąz, oraz o pierwszą ósmke, która gwarantuje występy w SGP 2008. Myśle, że Tomek zakoczy sezon na 4. miejscu, a Jaguś jakimś cudem zapewni sobie uczesnictwo w SGP w przyszłym roku, a Wy?
DK
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22/1/2007, 11:21
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Citas » 25/9/2007, 14:52

Ja uważam, że Holta wskoczy na 8 miejsce, a na 9 poleci Hancock wyprzedzą go, wspomniany Holta oraz brytyjczycy.
Co do brązowego medalu, to oczywiście wierzę w Tomka.
Citas
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2/8/2007, 15:29

Postprzez vip » 18/10/2007, 11:50

No to mamy juz mistrza swiata,a Gollob po jakze wspanialej wygranej w Bydgoszczy spartolil se te ostatie grand prix w Gelserkinchen,a mial naprawde ogromna szanse by zajac miejsce na podium i zdobyc brazowy medal w jednym ze swoich ostatnich cyklów GP w swojej karierze,takiej szansy moze juz nie miec...ale zycze Gollobowi jak najlepiej,Rune Holta mysl;e ze wypadl dobrze w calym cyklu GP chociaz nie ukrywam ze stac by go bylo na wygrana,a Hampel tyle razy kiedys stawal na podium,byl dobry ale w tym sezonie cieniutko,slabo,ponizej oczekiwana Jagus tylko raz w pierwszym konkursie zaimponowal bedac na podium,potem bylo juz gorzej,nasi zuzlowcy musza wiecej trenowac,jezdzic sprawnie i byc skoncentrowani zeby w przyszlosci zajmowali czolowe lokaty i zeby w czolowej koncowej ósemce bylo wiecej niz 2 Polakow,a najbardziej podobalo mi sie te GP gdzie dwoch lub trzech podajze Polakow bylo w czolowej czwórce,tylko nie pamietam gdzie to bylo,oby takich konkursów wiecej w wykonaniu naszych
vip
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29/6/2007, 14:06



Powrót do Żużel



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na gr