Zobacz wątek - Sklep Moto-Italia w radzyminie koło Warszawy- Opinia
NAS Analytics TAG

Sklep Moto-Italia w radzyminie koło Warszawy- Opinia

Katalog motocyklowy firm i serwisów
_________

Sklep Moto-Italia w radzyminie koło Warszawy- Opinia

Postprzez Rafal71642 » 29/8/2011, 14:00

Witam
W związku z zaistniałą sytuacją, pragnę zmienić swoją opinię na temat sklepu Moto-Italia w Radzyminie. Sytuacja została rozwiązana (choć po długim okresie czasu). Sprzedawca okazał się wyjątkowo uczciwym człowiekiem. Sam zadzwonił po 2 latach ujrzawszy moją poprzednią opinię dopiero teraz :), zaproponował zwrot kosztów poniesionych w wyniku napraw i przeprosił za zaistniałą sytuację.
Głupio mi, że nie zadzwoniłem wcześniej sam,ale podpisując umowę oświadczyłem przecież, że zapoznałem się ze stanem technicznym i nie mam prawa do żadnych roszczeń :), więc myślałem, że sytuacja jest "z góry" przegrana i, że sam będę musiał sobie radzić :)
Reasumując, sprzedawca jest uczciwy i godny polecenia, ze względu na to, że jeśli są jakieś problemy potrafi się nimi zainteresować nawet po 2 latach tak jak w moim przypadku :)
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 10/7/2013, 13:08 przez Rafal71642, Å‚Ä…cznie edytowano 2 razy
Rafal71642
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14/7/2011, 10:20


Postprzez rybaan400 » 12/2/2012, 17:17

witam
osobiście kupiłem tam w poprzednim sezonie yamahe majesty 250, z zakupu jestem naprawdę zadowolony, skuter bezwypadkowy i rzeczywiście stan zgodny z zapewnieniami
pozdrawiam
adam
rybaan400
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1/2/2012, 20:49
Lokalizacja: warszawa




Powrót do Komentarze do Katalogu Firm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê