Zobacz wątek - Opinie na temat produktów motocyklowych w jednym miejscu
NAS Analytics TAG

Opinie na temat produktów motocyklowych w jednym miejscu

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Opinie na temat produktów motocyklowych w jednym miejscu

Postprzez drzewo » 9/2/2012, 14:29

Witam wszystkich,

Niedawno wystartowałem ze stroną o której myślałem już od dłuższego czasu. Zawsze przy kupnie czegokolwiek do motocykla przeglądamy internet w poszukiwaniu różnych opinii na temat oleju, kurtki, opony czy innych Wszystkie te opinie są porozrzucane po różnych zakątkach sieci, a często także niespójne.

Wpadłem więc na pomysł żeby stworzyć serwis, który będzie zawierał opinie użytkowników na temat wszystkiego co może się przydać motocykliście - począwszy od kurtek, po oleje, opny czy napęd. Serwis wystartował pod adresem http://www.moto-opinie.info

Jest to dopiero początek, dlatego baza jest jaka jest - jednak codziennie dodaje nowe produkty. Jeśli czegoś nie ma, a chcielibyście dodać własną opinie to wystarczy skorzystać z opcji "Dodaj opinię" i wpisać własnoręcznie nazwę produktu oraz jego ocene. Dodam go wtedy w pierwszej kolejności do bazy wraz z komentarzem oraz pierwszą oceną.

Będe wdzięczny za wszystkie dodane komentarze odnośnie produktów na stronie :)

Pozdrawiam,
Drzewo.
drzewo
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20/9/2011, 13:34
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Szuma_ » 9/2/2012, 17:13

Bardzo dobry pomysł. Zadbaj konkretnie o reklamę, a serwis szybko się rozkręci
Avatar użytkownika
Szuma_
Świeżak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2/5/2011, 15:30
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez drzewo » 10/2/2012, 10:05

eneasz napisał(a):niestety ale nie ma tam nic na temat motocykli ktore mnie interesuja


Bo to narazie początek. Możesz zawsze skorzystać z opcji dodaj opinie i motocykl, który Cię interesuje pojawi się na liście.

Baza jest aktualizowana cały czas, ale nie da się dodać wszystkiego odrazu :)
drzewo
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20/9/2011, 13:34
Lokalizacja: Sosnowiec



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê