Zobacz wątek - rękawice i spodnie
NAS Analytics TAG

rękawice i spodnie

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

rękawice i spodnie

Postprzez Krawiec00 » 23/1/2012, 20:49

Cześć
Jestem na etapie kompletowania ubioru motocyklowego. Do pełni szczęścia zostały rękawice i spodnie. I stąd pytanie, a w zasadzie kilka.
Które rękawice lepiej wybrać, alpinestars'y SP2 czy 4SR 001?
Jak dopasować rękawice, to znaczy, czy powinny być tak jak kask za ciasne na początku czy od razu pasować idealnie, i na co zwrócić uwagę przymierzając je.
Co do spodni to interesują mnie jeansy City od mottowear. Czy da się je spiąć zamkiem z kurtką T-RC1?
Chodzi mi o opinie użytkowników wyżej wymienionych sprzętów i wszelkie możliwe wskazówki.
Dzięki z góry.
Pozdrawiam :wink:
Krawiec00
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10/6/2011, 15:11


Postprzez hubi199 » 23/1/2012, 21:43

Między nimi chyba nie ma zadużej różnicy, wybierz te które lepiej leża są wygodniejsze/ładniejsze.
Gdzieś na forum były zamieszczone komentarze nt. astars rękawic.
O ile pamiętam napisał ktoś, że rękawice się nie rozciągają więc lepiej by pasowały idealnie. Oczywiście moge się mylić i pisze z pamięci.

Normalnie spodni nie zepniesz.
Jednak alpinestars daje do kurtek gratis zamek, więc gdybyś się postarał powinien ktoś ci ładnie wszyć.
Też mam problem z zamkiem, jednak w skórzanych spodniach nie jest tak łatwo
hubi199
Bywalec
 
Posty: 581
Dołączył(a): 24/8/2011, 12:56
Lokalizacja: J-no


Postprzez Krawiec00 » 24/1/2012, 00:20

O... Nie wiedziałem że a* dają zamek do kurtki... Czyli jeżeli do mojej był niedołączony (albo po prostu nie umiem go w niej znaleźć) to jestem lekko umoczony...
Orientujecie się jak wysoko sięgają jeansy motocyklowe od mottowear? zakryją mi plecy wystarczająco do jazdy po mieście czy lepiej walczyć i kombinować z zamkiem, a może pas nerkowy?
Krawiec00
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10/6/2011, 15:11

Postprzez Miczab » 24/1/2012, 09:37

Mottowear City NT to model niekontynuowany, wchodzi teraz do sprzedaży City X. Krój mają jak normalne jeansy noszone na co dzień. Zamek do doszycia w kurtkach (przynajmniej tych z oficjalnej sieci Arlen Nessa, Berika, 4sr, Buse etc.) jest zwyczajnie spięty z tym już wszytym w kurtce.
Miczab - Twój partner w motozakupach ;)
Avatar użytkownika
Miczab
Administrator
 
Posty: 1099
Dołączył(a): 25/2/2009, 11:15
Lokalizacja: Warszawa / Stalowa Wola

Postprzez hubi199 » 24/1/2012, 18:16

Na dole kurtki powinieneś mieć zapiętą wolną część zamka, którą możesz wszyć do wybranych spodni.
Przy t-rc jest jak i przy skórzanych alpinetarsa kurtkach
hubi199
Bywalec
 
Posty: 581
Dołączył(a): 24/8/2011, 12:56
Lokalizacja: J-no

Postprzez specificman » 24/1/2012, 19:25

Dainese ma coś takiego: http://www.dainese.com/media/catalog/pr ... 01_F_S.png ale niestety pasuje tylko do ich kurtek. Jednak pomysł według mnie zacny. Może DIY? Wtedy można przekładać do różnych spodni.
ER-6n 2012
Avatar użytkownika
specificman
Świeżak
 
Posty: 434
Dołączył(a): 13/9/2011, 13:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krawiec00 » 25/1/2012, 19:45

To wtopiłem, nie mam zamka przypiętego do kurtki, no trudno trzeba się będzie po gimnastykować i poszukać w internecie jakiegoś pasującego.

A wracając do rękawiczek, to wiecie może gdzie w trójmieście lub niedalekich okolicach jest możliwość przymiarki któryś z tych wyżej wymienionych?
Krawiec00
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10/6/2011, 15:11



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê