Zobacz wątek - ma ktos zdjecie gaznikow do kawasaki GPZ500
NAS Analytics TAG

ma ktos zdjecie gaznikow do kawasaki GPZ500

O wszystkim
_________

ma ktos zdjecie gaznikow do kawasaki GPZ500

Postprzez redeye7 » 17/1/2012, 10:23

witam. Powiem szczerze o co mi chodzi. Od dluzszego czasu przymierzam sie do zalozenia gazu w motocyklu. Chcialbym jesli ktos ma ,zeby mi wyslal zdjecie , lub schemat jak to tam wyglada . Bo narazie nie mam w domu tego motocykla i chce sprawdzic czy bedzie ciezko ,czy moze ok.
redeye7
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 17/10/2011, 07:39


Postprzez Szuma_ » 17/1/2012, 11:49

Nie lepiej ściągnąć serwisówkę? Będziesz miał tam więcej dokładnych zdjęć
Avatar użytkownika
Szuma_
Świeżak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2/5/2011, 15:30
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez carma » 17/1/2012, 13:16

Sądzisz ze dostaniesz na to homologacje ?
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez JędrekZDW » 17/1/2012, 16:02

benzyna droga to chlopak oszczedności może szuka :D
sc33 FireBlade
Avatar użytkownika
JędrekZDW
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 29/5/2008, 11:19
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez melvin » 17/1/2012, 20:22

eneasz napisał(a):A jaki byl by cel zakladania takowej instalacji? Pytam z ciekawosci, bo nie umiem znalesc sensownego wyjasnienia. PS Chyba ktos sie chwalil, ze ma motocykl na lpg ale to byla taka sztuka dla sztuki bo sensu to to napewno nie ma


w polszy cena benzyny to juz niecałe 6zł/l a ludzie zarabiają nadal po 1500-1600zł przy cenach życia równie wysokich jak cena paliwa...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez k9aro3l » 17/1/2012, 20:44

eneasz napisał(a):A jaki byl by cel zakladania takowej instalacji? Pytam z ciekawosci, bo nie umiem znalesc sensownego wyjasnienia. PS Chyba ktos sie chwalil, ze ma motocykl na lpg ale to byla taka sztuka dla sztuki bo sensu to to napewno nie ma


Podobnie pewnie ktoś uważał/uważa zakładanie instalacji gazowych do samochodów. Jak się one sprawdzają w samochodach i czy jest sens zakładania to już tutaj myślę że każdy ma zdanie podzielone i nie ma co.
Moim zdaniem takowe instalacje w motocyklach to tylko kwestia czasu, zwłaszcza przy dzisiejszym tempie wzrostu cen to myślę że niedługo jakiś polak się wk***i i wymyśli jakaś kumatą instalację która zostanie rozpowszechniona na większą skale.
Avatar użytkownika
k9aro3l
Stały bywalec
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 14/11/2010, 18:39
Lokalizacja: Bartoszyce

Postprzez komarcc » 17/1/2012, 20:52

Mógłby się znaleźć w końcu jakiś mądry i zrobić silnik na wodę, oczywiście pewnie będzie musiał to zrobić polak, bo jak polak nie zrobi to nikt się tym nie zajmie :)
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez PrimoGhost » 17/1/2012, 21:38

Z tego co wiem jest już na parę wodną, taki nowoczesny dość.

http://www.paranormalne.pl/topic/13530- ... -i-paliwo/

Nie dokładnie o to mi chodziło, ale coś w ten deseń. heh. Racja,-Polak :D
Obrazek
<b>ZxR 636 2006</b>
Avatar użytkownika
PrimoGhost
Stały bywalec
 
Posty: 1148
Dołączył(a): 21/11/2010, 20:07
Lokalizacja: z DW-957

Postprzez redeye7 » 18/1/2012, 00:27

mowie do tych co sie tak twardo wypowiadaja . Macie kase to tankujcie ! Ja nie mam i robie cos czego nie ma w motocyklach a jest w samochodach. W samochodzie to robilem. Najpierw Opel Corsa a potem seat Toleda. Kazdy ma cos innego ale z kazdym mozna dojsc do ladu. Chce sie dowiedziec jak odcinac wtrysk paliwa w motocyklu itd. a potem zastanowie sie nad sekwencja w motocyklu . To zrobilo szok w samochodach. Motocykle na tym nie straca mocy. A zbiornik , co wszyscy sie madruja, wykonam na zamowienie . Dziekuje
redeye7
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 17/10/2011, 07:39

Postprzez komarcc » 18/1/2012, 11:03

Eneasz jakby Cię ktoś posłuchał to jutro byłby bezrobotnym :lol:
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń

Postprzez carma » 18/1/2012, 12:20

eneasz napisał(a):Tak mnie zastanawia, czy nie łatwiej jest iść do szefa i powiedzieć hey daj podwyżkę bo ledwo koniec z końcem wiąże i się nawet w weekend nie mogę zrelaksować bo mi kasy nie starcza czy tez wymyślić cały świat na nowo ?

A pózniej narzekania , ze drogo. Wszystko zależy od punktu siedzenia. Jeden powie jest drogo, a ktoś kto sam siebie szanuje i swoje umiejętności powie chwilekczke, cieżko pracuje, jestem specjalista w tym co robię i chyba powinno mnie stać na normalne życie. Spoko, instaluj, kombinuj, lataj syfa plastrem albo idź do szefa i normalnie z nim pogadaj.


Wynalazki to dobre hobby ale żyć tez trzeba



W wakacje pracowałem jako kelner po od 10 do 16 h na dobę i własnie tak powiedziałem pokazali mi plik cv i powiedzieli on chcą tyle pracować. Tak więc co w Anglii jest dopuszczalne nie w Polsce
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez carma » 18/1/2012, 13:45

Wiec eneaszu drogi studiuje prawo dziennie na polskim Uniwersytecie. A to była jedynie praca wakacyjna, dorywcza. Mam swój cel chce być komornikiem rozpocząłem drogę do kariery. A na byciu kelnerem w Warszawskiej knajpie na barbakanie zarabiałem i oszczędziłem więcej pieniążków niż znajomi którzy siedzieli po całej europie ( nie licze tych co byli w Skandynawii) Jeśli jesteś osobą która twierdzi ze bycie kelnerem może być pracą marzeń. To jesteś niezłym ignorantem. Staram się ciężko pracować nad sobą i swoją przyszłością bym nie musiał opuszczać swojej ojczyzny za pracą. A moim szefem nie był jakiś pakus czy inny turek. Nie zarabia ten co pracuje ale ten co daje prace.
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa

Postprzez czarski » 19/1/2012, 21:50

Redeye jeśli jeszcze cię to interesuje to mam gpz500 i różne serwisówki mogę podesłać. Też mnie temat interesuje. Z tego co wiem to jakaś firma w Polsce instaluje lpg do moto - marol lpg znalazłem w google. Ale rozumiem, że kolega chce montować samodzielnie. Gpz ma chłodzenie płynem i tylko dwa gaźniki więc wydaje się dobry do przeróbek i słyszałem o gpztach na lpg. Jak patrzałem to miksery się chyba nie zmieszczą. W necie jest opis transalpa na lpg i gościu zamontował wwiertki, cała reszta dokładnie jak w samochodzie. Co do sensu lpg w moto odpowiem kolegom, że nie wszyscy jeżdżą dla lansu.
czarski
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/1/2012, 21:26

Postprzez palgumeniedusze » 21/1/2012, 16:31

http://www.youtube.com/watch?v=VDrrWNkUOBg nie wiem czy to nie wypierdzieli ale jest 8)
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP



Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na gr