Zobacz wÄ…tek - Zakryte numery
NAS Analytics TAG

Zakryte numery

O wszystkim
_________

Zakryte numery

Postprzez paq » 8/5/2007, 18:17

Planuje zrobic sobie cos takiego w stylu klapki na rejestracje. Normalnie tablice sa odsloniete i elegancko widac ale jak mnie zbierze ochota "poglupiec" troszke to wciskam guziczek i tablice sie zakrywaja. Widzieliscie moze cos takiego w sklepie? Uzywacie takiego bajeru? Co sadzicie?
Romet Ogar 49 -> WSK 125 -> MZ TS 150 -> MZ 250 -> HONDA HORNET 600 :D
Avatar użytkownika
paq
Świeżak
 
Posty: 214
Dołączył(a): 22/6/2006, 22:26
Lokalizacja: Rzeszow


Postprzez Manhatan » 8/5/2007, 18:28

Ja widziałem, koleś na allegro miał taki bajer przy ZX 10R, tablica chowała się pod zadupek po wciśnięciu przycisku :wink: Fajny bajer tylko trzeba by trochę pomyśleć, żeby to jakoś ciekawie zrobić :)
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE


Postprzez Traperoso » 8/5/2007, 18:30

hahahaha widze ze moje oryginalne pomysly podzielaja inni ...
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Wombat » 8/5/2007, 18:31

tak... uzywam tego bajeru zawsze jak jade do sklepu po mleko....... :lol: ..........
na goraczke..... apap :lol:
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez harry89 » 8/5/2007, 18:34

a moze scigacz.pl by zrobil takie specjalne zaslonki z materialu na tablice rejestracyjne, mocowane na gumke. moze byc z firmowym logo :twisted:
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez kamp » 8/5/2007, 18:36

A gdzie można dokupić wyrzutnie rakiet i Rkm na przód moto? No wiecie katamaryniarze mnie denerwują. :roll:

Druga sprawa jest tańszy wariant :D Zagięta tablica, ale czy praktyczny?
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez paq » 8/5/2007, 18:38

Traperoso napisał(a):hahahaha widze ze moje oryginalne pomysly podzielaja inni ...

to moj pomysl!
nie musi sie koniecznie chowac pod siedzenie bo to ciezko zrobic, znacznie latwiej zrobic jakas klapke na sprezyne czy cos.
a na gumke szmatke to niby jak by przyciskem wlaczyc?
ale szybko odpisujecie :)
Romet Ogar 49 -> WSK 125 -> MZ TS 150 -> MZ 250 -> HONDA HORNET 600 :D
Avatar użytkownika
paq
Świeżak
 
Posty: 214
Dołączył(a): 22/6/2006, 22:26
Lokalizacja: Rzeszow

Postprzez mlody » 8/5/2007, 18:40

A ja pamiętam z lat młodosci "nieustraszonego" tzn KnightRider'a,on mial takie cos magiczne-gdy byl poszukiwany to wciskał guzik i sie tablice sortowały-podobne to bylo do maszyn liczących pieniadze w banku,tyle ze kręciło sie wokółko :lol: :lol: :lol:
Ja tez takie kcem!!!!!! 8) :lol: :lol: :twisted:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez paq » 8/5/2007, 18:46

Kamp (pucu) nie smiej sie z moich postow bo sam tez dowalasz a zagiete tablice moze i tez dobre ale mi chodzi o to zeby wszystko bylo jak najbardziej legalnie zeby nie bylo sie do czego przyczepic a nagle jestem anonimowy i nie ma moich numerow
Romet Ogar 49 -> WSK 125 -> MZ TS 150 -> MZ 250 -> HONDA HORNET 600 :D
Avatar użytkownika
paq
Świeżak
 
Posty: 214
Dołączył(a): 22/6/2006, 22:26
Lokalizacja: Rzeszow

Postprzez harry89 » 8/5/2007, 18:51

paq napisał(a):a na gumke szmatke to niby jak by przyciskem wlaczyc?

to z gumkÄ… to napisalem tak na marginesie, troche odbiegajac od tematu.





a co do twojego pomyslu: kiedys myslalem nad czyms takim, zeby wzdluż motocykla przeprowadzic linkę, ktora jeden koniec mialaby w okolicach np. lewej reki (tak, ze by mozna ją [linkę] bylo obslugiwac bez odrywania reki od manetki gazu), a drugi koniec opuszczalby plastikową zaslone tablicy, ktora by sie opuszczala i podnosila po takich plastikowych "korytach". co do obslugi: myslalem o tym, zeby linke przy lewej rece zakonczyc jakims kółeczkiem ktore by mozna bylo zaczepiac w dwoch miejscach, w zaleznosci od pozycji w ktorej mialaby sie znajdowac zaslonka z tylu.
to taki szkic ogolny, ktory kiedys wymyslilem z nudow. jesli komus naprawde zalezy to co to za problem zatrzymac sie na 30 sekund i zaslonic materiałem na gumce...
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez gelo007 » 8/5/2007, 18:53

Chłopaki, nie tędy droga.... przekaźniki, elektromagnesy... to jest rozwiązanie ;)
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez kamp » 8/5/2007, 18:55

paq napisał(a):Kamp (pucu) nie smiej sie z moich postow bo sam tez dowalasz a zagiete tablice moze i tez dobre ale mi chodzi o to zeby wszystko bylo jak najbardziej legalnie zeby nie bylo sie do czego przyczepic a nagle jestem anonimowy i nie ma moich numerow


Oj misiu kolorowy, panie Kw.... :P Naucz się czytać z zrozumieniem :) Poza tym nie jestem na forum pogrzebowym :P Taki już mam humor -> a mamy wolność słowa 'jeszcze', bo nie wiadomo co IV RP wymyśli... :roll:
Co Ci po tym, że będziesz miał schowane numery, zrobią na Ciebie obławę i dostaniesz drzwiami od gliniarza :roll: i tak skończy się Twoja przygoda z moto.

Co do gumki może być od majtek? :D Jest elastyczna i wytrzymała :)

Hmmm co do mechanizmu samego chowania, może jakby zastosować siłowniki i suwnicę?
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Wombat » 8/5/2007, 19:01

Buahahha... czytam niektorych z was i zastanawiam sie nad niezmierzonymi pokladami glupoty..... ile kilometrow rocznie robicie na waszych sprzetach? 30? :hahahahahahahahahaha proponuje tubke pasty do zebow... w czasie jazdy mozna siasc na baku tylem do kierunku jazdy i siagajac do tylu podretuszowac numery hahahaha
Take this life I'm right here, stay a while and breath me in....... ZRXs
Avatar użytkownika
Wombat
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 951
Dołączył(a): 24/9/2006, 22:18
Lokalizacja: Lublin

Postprzez czarek. » 8/5/2007, 19:03

harry89 twój pomysł niejest chyba najlepszy w tych linkach które zasłaniają tablice można by sie zaplątać, a tak daleko bys nie pojechał i zasłonięta tablica nic by nie dała.
Avatar użytkownika
czarek.
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2/5/2007, 11:41
Lokalizacja: Skórcz

Postprzez kamp » 8/5/2007, 19:04

Wombat mi taki mechanizm jest potrzebny jak starej szkapie pana Zdzicha silnik odrzutowy w zadzie. Od teorii do spełnienia hmmm daleka droga. Poza tym ciekawią mnie wasze fanazje odnośnie tego gadżetu tak niezbędnego w poruszaniu się na drogach :twisted:

Moja opinia jest taka: Chcesz się wyszaleć, idź na tor -> Nie psuj i tak nadszarpniętej opinii motocyklistów, i nie narażaj niewinnych ludzi.
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez harry89 » 8/5/2007, 19:10

czarek. napisał(a):harry89 twój pomysł niejest chyba najlepszy w tych linkach które zasłaniają tablice można by sie zaplątać, a tak daleko bys nie pojechał i zasłonięta tablica nic by nie dała.

w zamierzeniu, linka ta mialaby przebiegac scisle wzdlug "ciala" motocykla, a to, jak to zrobic to inna sprawa. ale jest wiele sposobow :twisted:
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez harry89 » 8/5/2007, 19:12

Wombat napisał(a):Buahahha... czytam niektorych z was i zastanawiam sie nad niezmierzonymi pokladami glupoty..... ile kilometrow rocznie robicie na waszych sprzetach? 30? :hahahahahahahahahaha proponuje tubke pasty do zebow... w czasie jazdy mozna siasc na baku tylem do kierunku jazdy i siagajac do tylu podretuszowac numery hahahaha

hohoho, swietoszek sie znalazl. moze cie bawiÄ… wizyty na komisariacie zafundowane przez zawistnych katamryniarzy nie mogÄ…cych zniesc, ze ktos nie musi gnic w korku. mnie np. nie...

chyba ze rzeczywiscie jezdzisz scisle wg przepisow - wtedy zwracam honor, ale szczerze powiedziawszy, watpie w to...

ps.: juz sie kiedys pytalem, ale nie odpowiedziales - czym smigasz? :)
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin

Postprzez mlody » 8/5/2007, 19:16

harry89 napisał(a):
czarek. napisał(a):harry89 twój pomysł niejest chyba najlepszy w tych linkach które zasłaniają tablice można by sie zaplątać, a tak daleko bys nie pojechał i zasłonięta tablica nic by nie dała.

w zamierzeniu, linka ta mialaby przebiegac scisle wzdlug "ciala" motocykla, a to, jak to zrobic to inna sprawa. ale jest wiele sposobow :twisted:


Moznaby tą linke połączyc z tą,którą sie wiąże na szyi :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Postprzez czarek. » 8/5/2007, 19:16

Co do zakrywania tablic proponuje założyć zamiest kurtki kaftan. Policja pomyśli że wariat i odpuści, nie spisze numerów.
Avatar użytkownika
czarek.
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2/5/2007, 11:41
Lokalizacja: Skórcz

Postprzez LukasBST » 8/5/2007, 20:43

E ten tekst z linka wokolo szyi nie byl zabawny,pozatym caly temat zostal zainspirowany wyobraznia autora.Po co takie cos?Skoro juz zakryc numery to wystarczy sie na moment zatrzymac.
Sracz 600
Avatar użytkownika
LukasBST
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8/4/2007, 10:04

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê