Zobacz wÄ…tek - ProszÄ™ o ocenÄ™ ubioru na sporta
NAS Analytics TAG

ProszÄ™ o ocenÄ™ ubioru na sporta

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

ProszÄ™ o ocenÄ™ ubioru na sporta

Postprzez cezary1985 » 16/1/2012, 11:50

Witam, na wiosnę będę chciał zakupić motocykl jeszcze nie mam sprecyzowanego modelu ale wiem że sport ewentualnie jakiś szosowy w owiewkach. Mam pytanie co do ubioru, posiedziałem trochę, pogrzebałem i wynalazłem następujące rzeczy, jak myślicie będzie to odpowiednie czy nie za bardzo i czy jest opłacalne może kupić coś tańszego, ogólnie chciałem wydać nie więcej niż 3k. Przedstawiam

Obuwie: http://moto.allegro.pl/buty-alpinestars-s-mx-2-smx2-42-i2033367634.html (otwórz link)
Spodnie: http://moto.allegro.pl/spodnie-skorzane-apex-alpinestars-black-gratis-52-i2016459532.html (otwórz link)
Kurtka: http://moto.allegro.pl/kurtka-skorzana-alpinestars-alt-protektory-wyprzed-i2044037933.html (otwórz link)
Rękawice: http://moto.allegro.pl/rekawice-alpinestars-smx-2-air-carbon-r-s-biale-i2048337647.html (otwórz link)
Kask: http://moto.allegro.pl/kask-agv-k-4-multi-explorer-size-l-i2046633739.html (otwórz link)

Proszę o jakieś podpowiedzi co do wyboru tego ubioru, wychodzi za niego 3300 ale pewnie jak znajdę u jednego gościa to coś się urwie, jeśli chodzi o kolorystykę to w grę wchodzi tylko czarny z dodatkami białego i obuwie te białe ale to już mało ważne.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
cezary1985
Świeżak
 
Posty: 197
Dołączył(a): 24/11/2011, 20:48
Lokalizacja: Częstochowa/Hofheim am Taunus


Postprzez cezary1985 » 16/1/2012, 13:01

tak dlatego napisałem żeby się dowiedzieć co i jak wybrałem krótkie buty i rękawiczki ponieważ nie jestem wielki gabarytowo a wręcz przeciwnie i myślę że będzie to wygodniejsze co do kasku to jest tego tyle że zawssze coś można zmienić ten akurat wpadł mi w oko
Pier.... studia, zostań Ninją
Avatar użytkownika
cezary1985
Świeżak
 
Posty: 197
Dołączył(a): 24/11/2011, 20:48
Lokalizacja: Częstochowa/Hofheim am Taunus


Postprzez cezary1985 » 16/1/2012, 13:25

nie dodałem że jestem zielony w tych sprawach i myślałem że jak tu napisze to ktoś mi doradzi a nie na mnie wjedzie, i napisałem że wydaje mi się że będą wygodniejsze a nie bardziej bezpieczne. dzięki za pomoc proszę moderatora o zamknięcie i przeniesienie do kosza. pozdrawiam
Pier.... studia, zostań Ninją
Avatar użytkownika
cezary1985
Świeżak
 
Posty: 197
Dołączył(a): 24/11/2011, 20:48
Lokalizacja: Częstochowa/Hofheim am Taunus

Postprzez cezary1985 » 16/1/2012, 15:10

Wcale się nie obrażam o takie właśnie odpowiedzi mi chodziło, napisałem w swoim poście że nie mam doświadczenia w ogóle jeśli chodzi o motocykle dlatego postanowiłem trochę poszukać, a to że wybrałem gwiazdę to dlatego że słyszałem że jest to jedna z lepszych firm, co do tekstylnych ubrań to czytałem na tym forum że jednak nie zapewniają w tym stopniu bezpieczeństwa jak skórzane nawet przy nie wielkich ślizgach. Wyjeżdżam za niedługo do szwabów na jakiś czas będę się rozglądał za jakimś sprzętem, ale w razie znalezienia czegoś będę potrzebował ubrania żeby stamtąd wrócić dlatego zacząłem się rozglądać po allegro. Pytanie jeszcze jedno czy do takiego ubrania warto kupić jeszcze jakieś dodatkowe ochraniacze.
Pier.... studia, zostań Ninją
Avatar użytkownika
cezary1985
Świeżak
 
Posty: 197
Dołączył(a): 24/11/2011, 20:48
Lokalizacja: Częstochowa/Hofheim am Taunus

Postprzez Grzesku » 16/1/2012, 15:27

Kup sobie kombik tschula za 1100 zł, a resztę kasy przeznaczonej w kurtałe i spodnie zainwestuj w buty i kask. Kask ma być sensowny i na tym sie nie oszczędza. Buty tak samo, są bardzo ważne, bo nawet przy lekkiej przewrotce można sobie narobić problemów z kostkami itd. Wiem sam po sobie
560 SMR
Grzesku
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 23/11/2010, 10:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bryk77 » 16/1/2012, 15:39

Te laczki i rękawice raczej nie pasują do zestawu. Szukaj długich butów i rękawic. Zajrzyj na stronę www.a-stars.pl
Jest trochę rzeczy na wyprzedaży. Robiłem tam już wcześniej zakupy. Nawet czekam na realizację kolejnego zamówienia.

Jeśli chodzi o kask to bardzo chwalą Shark i HJC. AGV miałem, ale z niższej półki także nie wypowiem się obiektywnie. Ponoć AGV mają kiepskie szybki.

W tym dziale jest przyklejony wątek z recenzjami użytkowników. Kieruj się jakością, solidnością itp podczas zakupów, a nie logiem producenta.

Skoro już się uparłeś na sporta to może powinieneś pomyśleć o kombi, hm?
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Postprzez carma » 16/1/2012, 15:46

Przypatrz się dobrze czy te rękawice to nie podróbka. Dalej nie musisz ślepo patrzec na alpinestara dobre rękawiczki robi held. Ostatnio kupiłem buty suomy racing. Troszke plastikowe ale polecam. No i kask jeśli nie trzyma cię bardzo fundusz to polecam ci kupić cały kombinezon np rst. A zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na kask.
motorynka- aprillia scarabeo --- Yamaha xj 600 ;)
carma
Świeżak
 
Posty: 412
Dołączył(a): 24/6/2008, 18:46
Lokalizacja: OPATÓW- Warszawa



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê