Zobacz wątek - DIABOLINI 125cc (opinie i części)
NAS Analytics TAG

DIABOLINI 125cc (opinie i części)

i inne małe pojemności
_________

DIABOLINI 125cc (opinie i części)

Postprzez FajaMa » 6/1/2012, 20:31

Witam Was.

Mam takie pytanie, kupuję cross'a Diabolini 125cc i takie mam pytanie czy są do niego łatwo dostępne części takie jak: tłoki wały cylindry itp.?

I jeśli możecie to napiszcie co o nim sądzicie?
PS: To wreszcie jest japoński motor czy nie?

Tylko proszę nie piszcie mi tutaj że mam kupić coś innego, coś markowego ponieważ budżet mam ograniczony. Dziękuje. :wink: [/b]
FajaMa
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/1/2012, 20:21


Postprzez grunder » 6/1/2012, 21:45

To nie jest żaden japoniec i nawet nie masz prawa tak mówić. To jest CHINOL. Co on nim sądzę? Jedna wielka porażka. Jak chcesz coś kupić markowego to Yamahe DT 50. A części to tego chinola są w śmiesznych cenach i dostępne, tudzież np. Allegro.pl
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa


Postprzez FajaMa » 6/1/2012, 22:08

Ta super, dzięki za to że doradziłeś mi co mam kupić i w ogóle mnie to nie interesuje. Czemu ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem? Tak trudno! Prosiłem aby nie podawać innych motorów do zakupu!? A dlaczego nie mam prawa? Gdzie tak pisze? przecież gaźnik czy świece i coś tam jeszcze jest japońskie.
FajaMa
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/1/2012, 20:21

Postprzez grunder » 6/1/2012, 22:44

Nie wiem o co ci człowieku w końcu chodzi. Chciałeś opinie i masz. A taka Yamaha DT dla takich debili jest preferowana. Ale cóż Twoje zdanie.

Jak chesz robić jakąś ankiete czytania ze zrumieniem to nie tutaj.

FajaMa napisał(a):Tylko proszę nie piszcie mi tutaj że mam kupić coś innego, coś markowego ponieważ budżet mam ograniczony


Chińczyk nowy kosztuje między 2500-3500 tysiąca, za tą cene wole kupić DT i mieć święty spokój, bo stary sprawdzony sprzęt, nadal produkowany. I to jest rada/propozycja nie rozkaz.

FajaMa napisał(a): przecież gaźnik czy świece i coś tam jeszcze jest japońskie.

Nie. FAIL.

Pozdrawiam i życze rozsądnej decyzji na przyszłość szanowny polonisto.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez FajaMa » 6/1/2012, 23:09

FajaMa napisał(a):Tylko proszę nie piszcie mi tutaj że mam kupić coś innego, coś markowego ponieważ budżet mam ograniczony.


grunder napisał(a):Jak chcesz coś kupić markowego to Yamahe DT 50.


Tak masz racje, czytasz ze zrozumieniem... :wink:

I chyba napisałem że już kupuje cross'a to ty wyjeżdżasz mi z propozycją do czegoś innego...
FajaMa
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/1/2012, 20:21

Postprzez piotrek7714 » 6/1/2012, 23:48

I jeśli możecie to napiszcie co o nim sądzicie?

gówno chińskie jakich mało.

A tak poza tym to trochę grzecznej się odnoś do użytkowników forum, dostałeś konkretną odpowiedź i sie dąsasz jak rozwydrzony 4 latek.
GSX-R 750 95r
piotrek7714
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 21/4/2011, 13:05
Lokalizacja: ELW

Postprzez grunder » 6/1/2012, 23:53

Piotrek szkoda na niego słów, teraz mu poszło oto że CROSS to bez homologacji a ENDURO to z. Ja mu dałem przykład DT która jest Soft Enduro, i tu był mój błąd. Ale chinol podołaaa zadaniu... Wielce na tym ubolewam :( :(:(
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez Szuma_ » 7/1/2012, 00:09

Sam poczuje jak po 2-3 miechach mu siÄ™ sypnie i pokory nabierze
Avatar użytkownika
Szuma_
Świeżak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2/5/2011, 15:30
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez FajaMa » 7/1/2012, 00:19

grunder napisał(a):Piotrek szkoda na niego słów, teraz mu poszło oto że CROSS to bez homologacji a ENDURO to z. Ja mu dałem przykład DT która jest Soft Enduro, i tu był mój błąd. Ale chinol podołaaa zadaniu... Wielce na tym ubolewam :( :(:(

Nie wiedziałeś co odpisać na swoją durnotę więc poczekałeś aż ktoś napisze że DIABOLINI to chińskie g*wno i szybko poparłeś to żebyś wyszedł z twarzą. Co za facet haah 8)

grunder napisał(a):...teraz mu poszło oto że CROSS to bez homologacji a ENDURO to z.

Nie wiem o co Ci chodzi ale pewnie masz racje... :lol: :lol:



FajaMa napisał(a):I jeśli możecie to napiszcie co o nim sądzicie?

piotrek7714 napisał(a):g.... chińskie jakich mało.

Było to takie trudne grunder? NIE.



Szuma_ napisał(a):Sam poczuje jak po 2-3 miechach mu się sypnie i pokory nabierze

TAK

Otrzymujesz ostrzeżenie, zastanów się 10 razy zanim coś napiszesz.
komarcc
FajaMa
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6/1/2012, 20:21

Postprzez Boshi » 7/1/2012, 01:07

Ja pierdziele, kolejny 15 latek któremu się wyłoży na tacy to jeszcze zacznie obrażać innych, co za troll!
A najlepsze jest to że dzieciak ma ograniczony budżet na motocykl a kupuje crossa, ciekawe jak go utrzyma... Chyba nie wiesz człowieku ile kosztuje utrzymanie w sezonie crossa.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez Fantas3k » 7/1/2012, 11:13

Utrzymanie kosztuje około od 1-2tysi czyli polowe twojego sprzetu haha powodzenia kolego i uważaj żeby ci się nie zrobił z tego chinola charley w lesie jak ci rama pójdzie ;]
Fantas3k
Bywalec
 
Posty: 777
Dołączył(a): 5/6/2011, 11:56
Lokalizacja: Jarocin

Postprzez Arturo925 » 7/1/2012, 11:55

Lol. Pamietam ze sam kiedys byłem napalony na te pseudo crossy bo stoja na allegro nowe po 1,2k :D Poczytałem troche na necie i mi sie odechciało. Srubki z plasteliny (minimalnie za mocno skręcisz i gwint zerwany), wszystko sie samo rozkręca, rama nie wytrzyma byle hopki, zawieszenie tym bardziej, mułowate i w ogóle więcej stoi niz jeździ... Zupełnie jak komarki :P Ale one przynajmniej budziły szacun na dzielni :D

Tego sie po prostu nie opłaca kupować, bo po kilku tygodniach naprawisz, pojeździsz tydzień i znów sie cos sypnie (kuzyn to badziewie miał, tylko on miał Longję czy cos tam :P ). Grunder chciał zebyś miał frajdę z jazdy to zaproponował Ci starą DT. Zanim zaczniesz kogoś dissować to pomyśl o co mu chodziło.
Avatar użytkownika
Arturo925
Stały bywalec
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 5/1/2010, 16:02
Lokalizacja: Kruszyna

Postprzez grunder » 7/1/2012, 12:00

FajaMa w tym temacie jak widać chodzi Ci tylko o czystą prowakocję, obrażanie mnie oraz innych. Przejdź na samosie i nie troluj tu.
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa

Postprzez tomera » 7/1/2012, 13:06

ja powiem tak
jak sie dba to sie ma
nie wazne czy kupi chinczyka czy dt jak zadba to kazde dobrze pojezdzi i w miare dlugo
na kozysc crossa idzie spalanie i smiesznie tanie czesci dostepne w kazdym sklepie w kazdym miescie...
w przypadku dt niestyty czesci w sklepach nie sa zbyt dostepne jedynie na zamowienie i trza czekac okolo tygodnia na kolejna dostawe czesci do sklepu
tomera
Stały bywalec
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 23/9/2008, 15:13

Postprzez komarcc » 7/1/2012, 13:22

Na wszystkie pytania autora, padły już odpowiedzi, dalsza kłótnia nie ma sensu.

Temat zamykam.
Avatar użytkownika
komarcc
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 14/5/2010, 20:11
Lokalizacja: Wieluń



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê