Zobacz wątek - Inazuma do oceny/ zdjęcia i prośba o pomoc przy kupnie Wro.
NAS Analytics TAG

Inazuma do oceny/ zdjęcia i prośba o pomoc przy kupnie Wro.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Inazuma do oceny/ zdjęcia i prośba o pomoc przy kupnie Wro.

Postprzez maciej.k » 3/1/2012, 09:06

Cześć
Ja specjalistą nie jestem zdecydowanie, jednak wiem, że mamy tu magików, którzy na zdjęciach widzą więcej niż inni;)
Od pół roku poluję na Inazumę i po raz pierwszy od dawna pojawiło się coś co mnie interesuje!

http://allegro.pl/suzyki-inazuma-750-st ... 95331.html

- chciałbym motocykl czarny i czarna jest;)
- jestem z Opola więc do Wrocławia, gdzie znajduje się motor, mam godzinkę i piękną drogę powrotną w razie zakupu
- cena jest dobra, całkiem atrakcyjna
- co jest w opisie zobaczycie sami
- zauważyłem, że jest wymieniony tłumik, właściciel twierdzi że na boku nie jeździł, a z tym tłumikiem już kupił, na moje oko lusterka oryginalne, kierunki również wymienione...
- korozji w baku podobno nie ma

W prawdzie wolałbym jeszcze oryginalny tłumik, ale znalezienie doskonałej czarnej inazumy w dobrej cenie graniczy z cudem... Wydaje mi się, że to jest fajna opcja i w gruncie rzeczy byłbym w stanie wygrzebać kasę i w przyszłym tygodniu motor kupić, jeśli to faktycznie okazja, nie chcę jednak wpaść na minę.

Jakby ktoś był z Wrocławia lub okolic byłbym szalenie wdzięczny za kontakt i pomoc przy potencjalnych oględzinach motoru.
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25


Postprzez numberuno » 3/1/2012, 09:41

Wygląda dobrze, nie widać śladów przygód, ale tak na 100% zobaczysz dopiero przy oględzinach. Proponuję podnieść bak jak już będziesz go oglądał i poszukać śladów odcinania lakieru przy zgrzewach. Jak nie znajdziesz to można uznać, że jest bezwypadkowy.
http://bikepics.com/members/numberuno/ | | www.diety-treningi.pl Jakby ktoś potrzebował, zapraszam.
numberuno
Świeżak
 
Posty: 306
Dołączył(a): 25/1/2007, 09:49


Postprzez maciej.k » 3/1/2012, 09:50

Dzięki za odpowiedzi.
Cena jak chodzi o ścisłość na razie jest licytowana, ale właściciel pisał że odda za 6800 co nadal jest atrakcyjne.
Z przebiegiem się zgadzam, jest mocno podejrzany, ale przy tym silniku przebiegu się nie boje, nawet jak jest 60k to jeszcze pewnie pojeździ.
Nadal jednak liczę, że znajdzie się ktoś z Wrocławia kto ze mną obejrzy.
Avatar użytkownika
maciej.k
Świeżak
 
Posty: 106
Dołączył(a): 13/6/2011, 10:25



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości




na górê