Zobacz wÄ…tek - gsx-ry 750 tki k4-k5 do oceny... prosze o pomoc
NAS Analytics TAG

gsx-ry 750 tki k4-k5 do oceny... prosze o pomoc

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

gsx-ry 750 tki k4-k5 do oceny... prosze o pomoc

Postprzez zenekqa89 » 6/12/2011, 19:56

na poczatek ten gsx-r ... nie podobają mi sie tarcze w niej... owiewka peknieta przy deklu i taka dziwna skaza nad crash padem nie liczac tych felg poobdzieranych... ktos zna ten sprzęt? cos zauwazyliscie jeszcze? http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-stan-per ... 81649.html
Następny http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-750r- ... 58335.html zauwazyłem w nim: wygiety crash pad , dekiel porysowany i naklejka ta biała nie powinna byc przy wlocie tylko wyzej.... kolejny http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-750-k5-r ... 14806.html martwi mnie w nim rama która strasznie sie błyszczy... a tak naprawde ramy są bardziej matowe wiec tak jakby malowana... w dodatku z prawej strony jak ktoś zauwazy w dwóch miejscach owiewka jest bardziej niebieska natomiast z lewej jest taka jak wiekszosc motocykla ciemnoniebieska.... to tyle co sam zauwazyłem... jezeli wiecie cos o tych motocyklach bede bardzo wdzięczny za opinie
zenekqa89
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/12/2011, 19:21
Lokalizacja: lubelskie


Postprzez Szuma_ » 6/12/2011, 20:15

Brałeś pod uwagę w ogóle stan techniczny.., czy twoje moto ma tylko wyglądać
Parę lat te sprzęty już latają, do tego to nie są turystyki, że tylko w trasę i nic więcej. Na pewno są bardziej wyeksploatowane. Ja bym się nie nastawiał na szukanie perełki, bo to może trwać i trwać, a dla mnie dużo ważniejszy od takich pierdół jest wspomniany stan techniczny
Avatar użytkownika
Szuma_
Świeżak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2/5/2011, 15:30
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez zenekqa89 » 6/12/2011, 23:07

Laluni wiem że nie Znajdę ale szrota z wygietym crash padem co mogło uszkodzić ramę albo malowanca nie chce. Może wydaje się że głupie naklejki to banał ale nikt od tak sobie ich nie zrywa... Ale i tak dziękuje Ci za opinię
zenekqa89
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/12/2011, 19:21
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez palgumeniedusze » 6/12/2011, 23:24

wszystkie mialy cos malowane....ale to nic dziwnego sam mam takiego giexa i juz bylo cos grzebane i teraz ja bede zima cos malowal.... moto ma 7 lat i jest to sport do Å‚ojenia wiec.... sprzety ktore wygladaja jak z salonu w tym roczniku i w tej klasie tylko w erze... :D moim zdaniem ten ostatni grantowy fajnei wyglada :)
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez bochen_team » 7/12/2011, 08:46

Każdy ma w sobie coś dobrego i coś co trzeba poprawić a na to bedziesz miał czas przez całą zimę. Ten ostatni był na forum gsxr, ktoś go oglądał i niby bylo coś z nim nie tak. Musisz pogrzebać. http://gsxr-forum.pl/ zaloguj się bo nie wejdziesz w niektóre działy i co najwazniejsze w dział Opinii o ogłoszeniach. Zapodaj tam temat to chlopaki Ci wszystko napiszą, ja również tam jestem pod nickiem stoooner, tam dostaniesz wszystko, a tutaj nie napiszę nic konkretnego, bo często tak bywa że potem po przeczytaniu ktoś sprzątnie sprzeta z przed nosa. Czai się trol na forum. czyta kogoś tematy a potem jedzie i ma pewną maszyne :D
bochen_team
Świeżak
 
Posty: 126
Dołączył(a): 19/1/2009, 13:21

Postprzez Seba_ER5 » 7/12/2011, 11:59

Za 14-15k to moj brat pewnie by Ci sprzedal swego. Tylko klocki przod trzeba zminiec. Ma okolo 30k przebiegu nowe sprzeglo i oponki. Przelotowy wydech Viper. Tylne klocki w zeszlym sezonie chyba wymienione albo wczesniej. W kazdym badz razie sa. Potrzebny podstawowy serwis na rozpoczecie sezony, olej filtr i moze plyn hamulcowy mozna zmienic. Przy 24/26k mial regulacje zaworow. Moj mechanik mowi ze silnik etc. jest w bardzo dobrym stanie. Sprezanie w normie oleju nie bierze. Now naped z tego co pamietam ale moge sie mylic, robione bylo pod czas regulacji. Moto mial malowany lewy dekiel chyba z tego co pamietam i ma ryski na jednej stronie owiewki u dolu kolo tego dekielka, ale malo widoczne. Motocykl garazowany w cieplym garazu przy domu. Posiada go juz okolo 2 lat. Nie pamietam dokladnie.
Moto w Bialymstoku.

Jak cos pisz na Private to zagadam do brata bo mysli o quadzie.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

gsx-ry 750 tki k4-k5 do oceny... prosze o pomoc

Postprzez zenekqa89 » 8/12/2011, 20:51

zenekqa89
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6/12/2011, 19:21
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez Seba_ER5 » 8/12/2011, 21:27

Nie wiem ale wiem ze byla taka wersja.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê