Zobacz wÄ…tek - Pytanie o BMW RT 850
NAS Analytics TAG

Pytanie o BMW RT 850

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Pytanie o BMW RT 850

Postprzez kainsokok » 20/11/2011, 16:55

Mam problem z BMW RT 850, mianowicie z komory wału napędowego wycieka olej, ale nie przez uszczelkę na obudowie wału tylko w jakiś sposób przedostaje się do piasty kola i stamtąd wycieka na kolo i chlapie na oponę. Mechanik w ASO stwierdził ze uszczelka (czy cokolwiek tam jest) jest w porządku i w poskładał wszystko do kupy ale nie usunął usterki.

Pytanie moje jest takie:

Czy jest w ogóle możliwość żeby olej przeciekł z komory wału do wnętrza piasty?

Jeśli tak to w jaki sposób można tą usterkę usunąć (jakie narzędzia będą potrzebne), postaram się to zrobić sam jeśli ten pan mechanik nie potrafi.
kainsokok
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/11/2011, 22:29
Lokalizacja: Poznań


Postprzez henio12323 » 20/11/2011, 17:29

skoro mechanik w ASO ( jaki by nie był) nie dał rady tego zrobic. to tym bardziej Ty tego nie zrobisz :P skoro jedna komora przechodzi w drugą, musi na łączeniu byc uszczelniacz, moze on przepuszcza ?
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez kainsokok » 20/11/2011, 17:47

Taki był mój pierwszy typ, w sesie ze jakis uszczelniacz moze byc zle zamontowany, albo pekniety czy cos w tym stylu. Sek w tym ze ten mechanik nawet nie bardzo sie palil do tego zeby rozbierac wszystko tak jak nalezy, zeby dojsc do tego gdzie jest uszczelniacz. A o to czy zrobie czy nie to juz ja sie bede martwil:) na pewno nie pojde z tym do mechanika z BMW ktory wiecej siedzi przy starych skrzynkach niz przy moto.:]
kainsokok
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/11/2011, 22:29
Lokalizacja: Poznań

Postprzez grunder » 20/11/2011, 18:14

Kojaze ten motocykl, kolega ma podobny. Duzo z nim na temat BMW rozmawialismy i powiem ci tam jest taki uszczelniacz. Niestety widzieć go nie widziałem, ale wiem jedno, że jest on drogi. Dam ci do niego nr tel ( pisz na pw ) w swojej BMW zna każda srubke. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
grunder
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2969
Dołączył(a): 19/9/2010, 20:29
Lokalizacja: LBN/WÅ‚odawa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości




na górê