Zobacz wÄ…tek - kask shoei z rozm. S na rozm. M
NAS Analytics TAG

kask shoei z rozm. S na rozm. M

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

kask shoei z rozm. S na rozm. M

Postprzez vache » 8/11/2011, 09:26

Witam, mój obwód głowy to ok. 58 cm. Szukałem bardzo długo jednego modelu, który jednak jest S,a innego w PL nie dostanę. Z tego co się dowiedziałem przez telefon to, że w Shoei jest opcja zrobienia z S rozmiaru M poprzez wyjęcie poduszek 39mm grubości z każdej strony i wsadzenie 35 mm z każdej strony i to spowoduje zmianę rozmiaru. Co do z M na L etc. jest niemożliwe, gdyż już wszystkie są na poduszkach 35 mm, jak zapewniał sprzedawca. Jak sądzicie, będzie odpowiedni? Problem jest z oględzinami i sprawdzenia samemu, gdyż mam 600 KM do tego sklepu. Proszę o opinie.
vache
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3/11/2011, 15:48
Lokalizacja: Warsau


Postprzez vache » 8/11/2011, 09:41

Właśnie dzwoniłem i po robocie wpadnę, sprawdzę, przymierzę. Mam nadzieję, że w końcu zakończę swoje poszukiwania...
vache
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3/11/2011, 15:48
Lokalizacja: Warsau


Postprzez radziorek15 » 11/11/2011, 22:50

a to ciekawe bo ja mam shoei'a xr-1100 w rozmiarze S i są tam standardowo 35 poduszki, 39 są w XXS lub w XS (rozpiska jest w instrukcji). Pozatym są cztery rozmiary skorup w przypadku modelu xr-1100. XS-S;M;L;XL-XXL i jedna dodatkowa dla XXXL, dla qwesta S i M mają takie same skorupy. Możliwe, że w qwescie rzeczywiście poduszki regulują rozmiar.
er5 + SV650S / svforum.pl(wisznia)
radziorek15
Świeżak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 16/3/2011, 13:12
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Pysznie » 12/11/2011, 21:58

Słuchaj, skoro kupujesz wysyłkowo towar w sklepie, u przedsiębiorcy, to prawo zezwala Tobie odesłać towar BEZ PODANIA PRZYCZYNY do sprzedawcy, tylko wówczas koszt ponosisz Ty. Ale zważywszy na fakt, że sprzedawca mówi, że jest taka opcja, a Tobie tak cholernie zależy na tym kasku to ja bym podjął to małe ryzyko utraty 20 zł (za przesyłkę w jedną stronę) i 20 zł (za przesyłkę w drugą stronę), skoro możesz mieć kask, który Cię uszczęśliwi :)

Udanego zakupu :)

P.s. Napisz maila do sprzedawcy czy zgodzi się pokryć koszty odesłania kasku i zwrotu kasy za przesłanie do Ciebie , jeśli wprowadził Cię w błąd i wspomniane powiększenie nie będzie możliwe. Jeśli odmówi to prawdopodobnie sam nie jest pewien tego co mówi :)

P.s.2 Rozważ jeszcze opcję wysłania zapytania do najbardziej wiarygodnego źródła, jakim jest Shoei Polska.
Fortepian pysznie gra !! :-) // Yamaha R6S '07.
Avatar użytkownika
Pysznie
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16/5/2011, 21:40



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê