Zobacz wÄ…tek - pomozcie ;]
NAS Analytics TAG

pomozcie ;]

Jak nauczyć się wheelie? stoppie?
Czy zmieniać biegi ze sprzęgłem czy bez?
_________

pomozcie ;]

Postprzez stuncik1 » 31/10/2011, 08:41

Witam :) Dzisiaj mam zajawke na nauczenie sie stoppie ;) nie mam w moto zadnego amorku skretu ani stelazu.. zwykla r6 ;] z jaka pretkoscia najlepiej i najbezpieczniej robic stoppie? jak dozowac przednim heblem? jak rozlozyc balans ciala?:D To samo pytanie tez do whellie.. Jak juz gumuje to osiagam ten szczyt "O" boje sie zeby nie zaliczyc gleby, wiec naciskam hamulec i moto opada.. jak zrobic tak whelie, zeby moto jechalo na tej gumce az paliwo sie skonczy?:D no i jeszcze jedno pytanie.. stalem sobie wczoraj na swiatelkach i wziela mnie gsxr.. 600. Ziomus byl naprawde na pro skilu bo nawet nie wiiedzialem kiedy biegi zmienia.. ( nie bylo nawet slychac).. jak efektownie zmieniac biegi zeby nie zalatwic : frezow, trybow, skrzyni biegow i sprzegla :) Tooo juz chyba wszystkie pytania ode mnie, licze na madre odpowiedzi..;)

Jezeli ten temat sie juz pojawil, to z gory przepraszam, ale nie chce szukac kazdej rzeczy z osobna w innej zakladce :)
Avatar użytkownika
stuncik1
Świeżak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10/8/2011, 23:11
Lokalizacja: Kowalów


Postprzez piotrek7714 » 31/10/2011, 08:51

GSX-R 750 95r
piotrek7714
Świeżak
 
Posty: 155
Dołączył(a): 21/4/2011, 13:05
Lokalizacja: ELW




Powrót do Technika jazdy



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê