Zobacz wÄ…tek - Pomoc przy ocenie motocykla Kawa EN 500 Vulkan ze Skarszew
NAS Analytics TAG

Pomoc przy ocenie motocykla Kawa EN 500 Vulkan ze Skarszew

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pomoc przy ocenie motocykla Kawa EN 500 Vulkan ze Skarszew

Postprzez PawulonVBK » 19/10/2011, 15:52

Witam,

mój kolega zainteresowany jest kupnem tego motocykla. W niedzielę wybieramy się go obejrzeć ale do tego czasu może ktoś z Was mógłby coś na jego temat napisać? Jak wygląda na pierwszy rzut oka ze zdjęć? I na co zwrócić uwagę przy zakupie tego sprzętu? Są jakieś wady, z których ta Kawa jest znana ? Nie znam się zbytnio na chopperkach więc będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

dzięki i pozdrawiam
PawulonVBK
Świeżak
 
Posty: 94
Dołączył(a): 18/10/2008, 09:28
Lokalizacja: Malbork


Postprzez the-o » 19/10/2011, 19:14

Wydaje mi się, że na nim siedziałem jak kupowałem moja er5. Wygląda ładnie i ma pare dodatków (oparcie pasażera, chromowane gmole, stelaże pod sakwy) dokładnie się mu nie przyglądałem bo to nie mój typ motocykla, ale będę na dniach u tego Pana i mogę zerknąć na niego. Z tego co pamietam to niektóre elementy silnika sie utleniają, ale jak kolega lubi grzebać przy moto to będzie miał zajęcie na długie jesienno-zimowe wieczory ;) Właściciel jest miły i można z nim się dogadać. Z tego co zauważyłem to kawasaki jest jego ulubioną marka moto. Silniki montowane w en 500, gpz, er i kle zna na pamięć więc jak bedzie jakiś problem to doradzi.

Ogólnie polecam sprzedawcę.
Theo
Kawasaki ER5 -> KTM LC2
Avatar użytkownika
the-o
Świeżak
 
Posty: 173
Dołączył(a): 6/10/2011, 05:38
Lokalizacja: Starogard Gd.


Postprzez PawulonVBK » 21/10/2011, 16:01

dziękuje za informację.

temat automatycznie podbijam, może ktoś jeszcze coś powie na jego temat.
PawulonVBK
Świeżak
 
Posty: 94
Dołączył(a): 18/10/2008, 09:28
Lokalizacja: Malbork



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości




na górê