Zobacz wÄ…tek - Aprilia RX 50 . Problemy ... POMOCY
NAS Analytics TAG

Aprilia RX 50 . Problemy ... POMOCY

i inne małe pojemności
_________

Aprilia RX 50 . Problemy ... POMOCY

Postprzez kawkazm » 18/10/2011, 19:47

Witam mam Aprilie RX 50 . Ponad rok temu gdy kupiłem apke chodziła bardzo dobrze . W końcu padło mi łożysko igiełkowe . Cały cylinder ,świece , łożysko igiełkowe , pierścienie , tłok + łożyska na wale wymieniłem , oprócz głowicy . Od samego początku po złożeniu silnika sprzęgło nie chciało mi do końca wysprzeglać , nie wiem co z tym zrobić , może to być spowodowane złym olejem w skrzyni ? I do tego biegi mi wypadają 1 i od 4 w górę . Ponad to po dotarciu motor kręci się tylko do 7 tys obrotów na luzie , gaźnik jest ten co był czyli dellorto 19 mm . Gaźnik jest wyregulowany i wyczyszczony . Motor ma o wiele mniej mocy niż miał . Nie chce dojść do tego momentu gdy zaczyna rwać . Jak go rozpędzę z górki ponad te 5 tys obrotów i będę trzymał go tak to będzie jechał lecz problem jest w tym żeby on przekroczył te 5 tys . I jeszcze jedno posiadam wydech leovince v6 jest on przeraźliwie głośny . Czy da się coś zrobić żeby był cichszy ? Z góry dziękuję i proszę o odpowiedź chociaż na część pytań .
Aprilia RX 50
Avatar użytkownika
kawkazm
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3/10/2010, 12:49
Lokalizacja: MrÄ…gowo


Postprzez tomera » 18/10/2011, 20:14

zle poskładałes silnik pewnie skoro ci biegi wyskakuja,
z tym klejeniem sprzegla to za gesty olej lub zle poskladany silnika
wyglada na to ze masz problem z uszczelnieniem komory wstepnego sprezania lub głownej

porada:
daj komus kto ogarnia i niech jeszcze raz złozy ci silnika
tomera
Stały bywalec
 
Posty: 1053
Dołączył(a): 23/9/2008, 15:13




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê