Zobacz wątek - Może coś konkretnego w Lublinie
NAS Analytics TAG

Może coś konkretnego w Lublinie

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Może coś konkretnego w Lublinie

Postprzez Alexen » 1/5/2007, 03:00

Dobra poszperalem na forum i doszukalem sie paru watkow jak ludzie poruszaja temat jakichs zlotow w Lublinie, niedawno nabylem motocykl a przedtem jak go jeszcze nei miaelm myslalem sobie o takich wlasnie cotygodniowych zjazdach, ale nei sadzilem ze w Lublinie sie nic takiego nei dzieje :| w ten piatek co byl to bylem pod mc donaldem ale tam same skutery i 125, a i byl koles na kawasaki 600 ktora kupil dzien wczesniej :)
ale ciekawa sytuacja byla :D to taka nawiasem mowiac
chlopaki posiedzili pod mc donaldem potem polecieli na spoldzielczosci pracy ja odczekalem az cholota sie zabierze pogadalem chwile z tym kolesiem i ruszylem za skuterami i na skrzyzowaniu spotkalem 2 motocyklistow jeden na litrowej hondzie a drugi na 500 ruszylismy ze swiatel i sie zaczelo :) (predkosc przelotowa )
140 km/h miedzy samochodami :D akurat podrodze juz na 2 pasmowce dogonilismy tych chlopakow na skuterach a oni sie tylko na boki rozjezdzali :) wlasciwie to jechalem poogladac chlopakow na tych skuterach ale ruszylem z tymi gosciami na elizowke myslalem ze cos sie dzieje i sie gdzies zbieraja ale jak dojechalem na gielde zdejmuje kask pytam czy tak rekreacyjnie jada czy jakis zlot a oni mi odpowiedzili ze tu handluja :D no ale spoko fajna przejazdzka :)
ale kontynujac moze zrobilibysmy wreszcie cos konkretnego w Lublinie jakies zloty co tydzien, cos takiego jak chlopaki skuterami bo ich tam bylo kolo 20 fajnie by bylo polatac wieksza ekipa po miescie, w tamtym tygodniu widzailem kolo 19-20 w piatek na krakowskim z 8 motocyklistow nie wiem czy to jednorazowo czy co tydzien przyjezdzaja .
Ale fajnie by bylo jakies nowe znajomosci zawrzec nabrac nowych umiejestnosci, itd

Z tego co widze to Wombat sie duzo udziela i z Lublina jestes, skad dokladnie ?
a moze w tym roku sie gdzies zbieraja motocyklisci i wystarczy sie tylko pojawic :)

Weekend majowy odpada bo za duzo ludzi wyjezdza ale np najblizsza niedziela, albo za tydzien w sobote, na poczatku zeby pare osob chociarz bylo potem by sie to jakos zaczelo krecic, znajomy znajomemu i bylo by sporo osob.
Avatar użytkownika
Alexen
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/3/2007, 18:29
Lokalizacja: Lublin


Postprzez IAmWhoIAmJustAgnieszka » 1/5/2007, 11:03

Pod McDonalndem spotkania są co piątek. Potem jakiś przejazd na Spółdzielczości Pracy, albo na Krakowskie, a potem na tor. W tamtym sezonie praktycznie były same 50ccm i 125ccm, ale teraz niektórzy pozmieniali sprzęty, więc więcej koników też się tam pojawia ;) Znam się z nimi bardzo dobrze, więc można coś kminić ;-)
Lewa w górę ;)
No speed, no risk, no fear - no fun ! :]
'Ej, Boże, na motorze weź mnie a może na hardcore'ze, byle nie we śnie... ' - STC
IAmWhoIAmJustAgnieszka
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 26/8/2006, 10:54
Lokalizacja: Lubartów City k/ LUBLINA :]


Postprzez hefron » 7/5/2007, 23:19

Padły słowa "na tor". Poprosimy więcej szczegółów
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez Alexen » 8/5/2007, 07:01

no ja myslalem ze bedzie wieksze zainteresowanie ogolnie :| no ale szkoda :| odnosnie toru to mozna by bylo cos zorganizowac ogolnie rzecz biorÄ…c to tor jest zamkniety ALE mozna bokiem wjechac taka sciezka problem jest w tym ze jak jezdza tam gokarty to trzeba by bylo poczekac az sie zabiora, ewentualnie trzeba by bylo zadzownic do PZM i zapytac poprostu ile kosztuje ynajecie jak z tymi terminami itd :|

odnosnie Lublina to nikt nie ma ochoty pojezdzic jakas zgrana ekipa po miescie ?
Avatar użytkownika
Alexen
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/3/2007, 18:29
Lokalizacja: Lublin

Postprzez rider143 » 13/5/2007, 09:42

widze ze nie ma zainteresowania-moze trafiles na niewlasciwe forum? Po paru Twoich postach juz wiem ze to Twoje moto ogladalem w czwartek i z Toba rozmawialem :) jakbys nie wiedzial motocyklisci z lublina i okolic maja swoje spotkania w czwartki i piatki, wiec to pewnie naszÄ… grupke widziales :)
odezwij sie to polatasz w wiekszym gronie :P
gg 8000501 tu najczesciej mozna mnie zastac.
spotkamy sie wieksza grupa, poznasz ludzi, polatasz...
pozdr
Avatar użytkownika
rider143
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22/3/2007, 22:48

Postprzez Alexen » 13/5/2007, 11:37

spoko , tak to z toba gadalem w czwartek dzieki bardzo za kontakt .
Avatar użytkownika
Alexen
Świeżak
 
Posty: 80
Dołączył(a): 12/3/2007, 18:29
Lokalizacja: Lublin

Postprzez rider143 » 13/5/2007, 11:47

a tak poza tematem: musimy sie wybrac pod tego mc donalda, nie od razu jezdzilem scigaczem, a skuterek lub 125ccm to fajna rzecz na miasto 8)
Avatar użytkownika
rider143
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22/3/2007, 22:48

Postprzez IAmWhoIAmJustAgnieszka » 13/5/2007, 22:38

Chłopaki, a może Wy się wybieracie na extrememoto ? :>
No speed, no risk, no fear - no fun ! :]
'Ej, Boże, na motorze weź mnie a może na hardcore'ze, byle nie we śnie... ' - STC
IAmWhoIAmJustAgnieszka
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 26/8/2006, 10:54
Lokalizacja: Lubartów City k/ LUBLINA :]

Postprzez rider143 » 14/5/2007, 07:53

widze Agnieszka ze jestes z moich stron (a raczej ja jestem z Twoich) gdzie jest ta impreza?
Avatar użytkownika
rider143
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22/3/2007, 22:48

Postprzez IAmWhoIAmJustAgnieszka » 14/5/2007, 13:05

Na Bemowie ;) Tu masz więcej informacji:
http://www.extrememoto.pl/
Fajnie by było zebrać jakąś większą ekipę i grupą się tam wybrać. Mam już kilka chętnych osób, więc popytaj, czy któryś z Twoich znajomych nie miał by ochoty tam śmignąć ;-)
No speed, no risk, no fear - no fun ! :]
'Ej, Boże, na motorze weź mnie a może na hardcore'ze, byle nie we śnie... ' - STC
IAmWhoIAmJustAgnieszka
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 26/8/2006, 10:54
Lokalizacja: Lubartów City k/ LUBLINA :]

Postprzez rider143 » 14/5/2007, 21:27

nie wiem czy cos z tego wyjdzie bo moi znajomi preferuja krotkie wyjazdy...kiedy sie spotykacie pod tym Mc Donaldem? Chetnie przyjade.
Avatar użytkownika
rider143
Świeżak
 
Posty: 124
Dołączył(a): 22/3/2007, 22:48

Postprzez IAmWhoIAmJustAgnieszka » 17/5/2007, 22:54

To i tu wklejÄ™ ;p
Jeśli ktoś z okolic LUBLINA ( ! ) decyduje się na wyjazd, to w sobotę o 8.30 wyruszamy spod McDonalda Wink ( McDonald, ten który jest na trasie WZ na Warszawę. )

Jeśli ktoś jest spoza Lublina, a chciałby jechać to:
http://mapa.szukacz.pl
po prawej stronie napeży wpisać - lublin, a pod spodem - kraśnicka, przybliżyć na 2 m ;p
i mamy dojechać do Solidarnosic al. ;p ( po prawej stronie mamy McDonalda ;P ( nietrudno go zauważyc ;p )

Lewa w górę !! ;)

PS Spotkania ogolnie sa w piatki po 17 czy 18 ;)
No speed, no risk, no fear - no fun ! :]
'Ej, Boże, na motorze weź mnie a może na hardcore'ze, byle nie we śnie... ' - STC
IAmWhoIAmJustAgnieszka
Świeżak
 
Posty: 30
Dołączył(a): 26/8/2006, 10:54
Lokalizacja: Lubartów City k/ LUBLINA :]

Postprzez Coyot » 18/5/2007, 18:16

My wyjezdzamy o 8.30....ale spod mojego bloku :lol:
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00



Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê