Zobacz wÄ…tek - KTM GS 250. Czy warto.
NAS Analytics TAG

KTM GS 250. Czy warto.

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

KTM GS 250. Czy warto.

Postprzez vassi » 9/10/2011, 15:47

Hej otóż zbliża się zima i fajnie było by kupić jakiś nowy motorek na przyszły sezon. Co mogę powiedzieć o sobie? Na motorze od około 10 lat więc jakieś doświadczenie już zdążyłem nabrać(Przez ten czas tylko jeden wypadek). Nie mam pojęcia ile km rocznie robię ponieważ głównie latam po bezdrożach a tam nie patrzy się na kilometry.
18 lat,182cm wzrostu około 70kg wagi.
Do czego potrzebuje motoru? Ano do latania po polach, oraz wypadach na poligony i żwirownie. Cross jest dla mnie zabawką na sobotę/niedzielę.
Mój budżet to 3000zł (+ ewentualnie maksymalnie 1000zł jeżeli moto by był tego wart) otóż ostatnio znalazłem to 'cudo' http://otomoto.pl/ktm-inny-gs-250-M2847074.html (otwórz link) motorek byłem już obejrzeć jest do oddania za 2000zł (cena 1500zł jest tylko po to by przyciągnąć oko) wizualnie bardzo mi się podoba, wagowo też mi odpowiada. Tylko jest uszkodzony oprócz tego co jest napisane w aukcji to od razu po odpaleniu (zimny pali od kopa) wchodzi na maksymalne obroty(Co oczywiście uniemożliwia jazdę). Sam właściciel tego nie potrafi wyjaśnić(Lub nie chce) więc pytam Was. Co jest z nim nie tak. I czy ewentualne koszty naprawy będą wysokie. A może nie pchalibyście się w tak stare moto? Dajcie jakiś feedback
Z góry dziękuje Vassi.
vassi
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25/7/2009, 08:21
Lokalizacja: Wrocław !


Postprzez henio12323 » 9/10/2011, 18:24

ogólnie nie pchaj sie w stare ktmy,. to padła jakich mało :D do nowoczesnej crossówki mu daleeeeeeeko jest. pozatym nie ma do tego częsci, a remonty ogólnie są bardzo kosztowne i częste, ogólnie w moto w pół roku mozesz wsadzic drugie tyle co dałeś. po 2 moto nie nadaje sie do poligonów i lasów i żwirowni :P do tego sie kupuje enduro. niestety z twoim budżetem duzo nie nawojujesz. ja bym kupił jakiegos softa, bo pewnie stałych dochodów nie masz i ewentualne remonty beda dla ciebie niemozliwe do wykonania. a pchac najtansze częsci to nieporozumienie. dlatego polecał bym raczej cos typu yamaha DT 125, honda mtx 125 r. aprilia Rx 125, derbi senda 125
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Postprzez vassi » 9/10/2011, 18:45

Dzięki kolego przemyśle to co napisałeś.
vassi
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25/7/2009, 08:21
Lokalizacja: Wrocław !

Postprzez 7beat » 12/10/2011, 09:41

henio dobrze gada, takie stare padłą to ciągłe problemy, a jeśli sam nie masz pojęcia o mechanice motocyklowej to tym bardziej sie w to nie pchaj. W Polsce niestety kupić dobrego crossa/ enduro graniczy się z cudem bo ludzie po prostu nie dbają, aby wsiąść i jechać, a jak coś sie zepsuje to robią na sztukę i sprzedają... lepiej poszukaj wmiare zadbanej 125 jak pisze henio i będziesz zadowolony. Brat kupił dt 125 za 3.5k w liściu i przejeździł pół sezonu bez żadnej awarii i sprzedał, a treaz żałuje...
tdr125 er-5 ZX9r ktm lc4 600, 620 adventure, F2 stunt, crf 450 i transalp, zx6r 08 stunt
Avatar użytkownika
7beat
Stały bywalec
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 21/3/2009, 15:43
Lokalizacja: Maków Mazowiecki



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê