Zobacz wÄ…tek - Quad dla 13 latka
NAS Analytics TAG

Quad dla 13 latka

Dla fanów czterokołowców
_________

Quad dla 13 latka

Postprzez Rog4ty » 4/10/2011, 21:26

Cześć, ostatnio zastanawiałem się czy mając 13 lat mogę jeździć quadem po drodze (lub chociaż po łąkach i lasach i górach), jeśli nie mam karty motorowerowej ale quad ten jest zarejestrowany. Na początku miałem kupić skuter ale dowiedziałem się, że nie będę mógł nim nawet jeździć po "polach" jeśli będzie wyciągał więcej niż 45 km/h czy z quadem też tak jest, czy może w quadzie liczy się masa?
Rog4ty
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4/10/2011, 21:17


Postprzez henio12323 » 4/10/2011, 21:50

póki co majac 13 lat i nie majac karty nie mozesz jeździc niczym co jest pojazdem silnikowym ( haha ciekawe tylko jak wypada rower z silniczkiem :P ) jak miał bys karte a quad byłby 50tką zarejestrowaną na motorower to mógłbyś ganiać. jednak duzo takich pojazdów nie ma. a na wieksze trzeba miec juz inne uprawnienia które z racji wieku ci jeszcze nie przysługują. co do skuterków teoretycznie one maja wyciagać 45 km/h jednak takie pojazdy praktycznie nie istnieją, bo nawet 30 letni komarek potrafił wiecej wycisnąć... nowsze pojazdy to samo, najsłabsze chinczyki zablokowane przekrocza tą bariere. bo to jest taka umowna granica.
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê