Zobacz wątek - Yamaha FZ8 Fazer - zbiór informacji
NAS Analytics TAG

Yamaha FZ8 Fazer - zbiór informacji

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Yamaha FZ8 Fazer - zbiór informacji

Postprzez adamnowak » 2/10/2011, 10:18

Witajcie, jak wiecie czytając mój temat w dziale dotyczącym kupna motocykla, planuję zakup Yamahy FZ8 Fazer. Jest to stosunkowo "świeży" motocykl, nie znalazłem w internecie żadnego obszernego tematu o nim. Chciałbym abyście wypowiadali się o tym motocyklu w tym temacie. Oczekuję odpowiedzi dotyczących wszystkiego co jest związane z FZ8 Fazer. Mi i na pewno kilku innym osobom ten temat bardzo się przyda.
adamnowak
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27/9/2011, 14:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez adamnowak » 2/10/2011, 12:03

FZ8 a FZ8 Fazer są skierowane do trochę innej grupy docelowej, wiadomo silnik itd. ten sam, ale dochodzi owiewka i należy rozpatrywać ten motocykl szerzej niż stricte miejsko. Klient kupujący Fazera oczekuje według mnie czegoś innego od motocykla niż tester FZ8, bez wątpienia artykuł mi się przyda, ale chciałem taką swoją opinię napisać.
adamnowak
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27/9/2011, 14:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez zero22 » 16/10/2011, 02:32

Byłem w InterMotors i oglądałem nowego Fazer8 (owiewka). W porównaniu do FZ6 wydaje się dużo większy gabarytowo, pozycja też jest wygodniejsza, przynajmniej dla mnie bo jestem duży chłop. Bardzo ładny sprzęt, dość duży bak, zegary jak dla mnie trochę małe - kwestia gustu.
Wracając do pozycji jest dla mnie najwygodniejszym moto w przedziale 500-800ccm (z tych które mi się podobają). Trochę odrzuca mnie tłumik który jest ohydny, ale jak stać kogoś na nowego fazerka 2011 to stać go i na tłumik Akrapović czy te klimaty.

Od zawsze podobał mi się FZ6 Fazer i chciałem (i nadal chce) go kupić na pierwszy moto.
Drugim moto (jak dożyje :twisted: ) będzie na stopro Fazer8, piękna maszyna.

Egzamin na prawko 04.11 - z ciuchów brakuje już tylko kombi i kilka dupereli 8) Wszystko idzie w dobrą stronę. Teraz zima i czas na rozpoczęcie tej wspaniałej jednośladowej przygody, szukanie sprzęta, dokupienie ciuszków i w drogę na wiosnę!
Do zobaczenia na ulicach Stolicy!
Avatar użytkownika
zero22
Świeżak
 
Posty: 236
Dołączył(a): 19/5/2011, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tomek_gda » 19/10/2011, 14:09

zero22 napisał(a):Drugim moto (jak dożyje :twisted: ) będzie na stopro Fazer8, piękna maszyna.

Na 100% to każdy kiedyś umrze. Nie nakręcaj się tak bo będziesz miał jeszcze ze 100 pomysłów na drugie moto :wink:

Co nie zmienia faktu że FZ6, FZ6 FAZER jak i FZ8 i FZ8 FAZER to bardzo fajne sprzęty.

@adamnowak:
Jak masz kasę to łykaj tego Fazera, ja jednak mając taką kasę rozglądałbym się raczej za czymś innym, ale ja nie lubię owiewek więc nie jestem obiektywny.
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez maciejka69 » 20/10/2011, 00:02

tomek_gda napisał(a):Nie nakręcaj się tak bo będziesz miał jeszcze ze 100 pomysłów na drugie moto :wink:

święte słowa panie :) ja byłem już prawie pewien, że moje drugie moto to będzie fazer 1000. W tzw. międzyczasie pojawiło się już 10 innych pomysłów, a końca nie widać :)
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê